0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (5,307 puan) tarafından
Üç gündür wc eğitimi veriyorum gece bez takıyorum. Az önce kızım uyandı bezi çıkart kasindiriyo dedi az açtım çişim geldi dedi yaptırdım çişini geri bağladım bezi. 

Gece uykusunda kaçırır diye bağladım ama nasıl yapcam kafam karisti

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bağladım bir hafta ama hiç gece tuvaetini yapmadı belli bir süre bağla bazı çocuk güvenir bazı çocuk guvenmez 
(5,307 puan) tarafından
Lazımlığa da iyice çiş yaptı ama kaçırırsa emin olamadım bende
tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor benim kızım hiç gece kalkıp çiş yapma bana çekmiş ama benim arkadaşımın kızı hep gece 1 kere çise kalkar zmaanla göreceksin daha 3 gün olmuş öğrensin gündüzü geceyi duruma göre açarsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ne güzel rahatsiz oluyo ve soyluyo sakin.bezleme ben yaptım o hatayı uyku problemi var diye 

altina alez ser alt acma örtüsü ser bir iki kere kacirrir alisir
(5,307 puan) tarafından
Alez yok yarın alıyım ya bide uyudu şimdi kaldırırsam uyanır tekrar. Yarın gece deneyeyim olmazsa
(48,634 puan) tarafından
uyanmiyorlar benim kizin uyku problemi var inan onun icin dokuz ay gece tuvaletini cektim cok zor alisti çöp posetin varsa onu koy altina carsafin altina cisini yaparsa yataga gecmesin bu gecelik oyle idare et . uyandirmadan ben götürüyorum gece tuvalete
tarafından
İkbal benim büyük de kalkmiyo.kiyameti koparıyor gece yapmicam diye ağlıyor napacam bilmiyom bez takiyom.bazen beze yapiyo bazen yapmıyor ama tuvakete asla kalkmıyor
(5,307 puan) tarafından
Çok sagol canım ilk ve tek çocuk olunca herseyi sora sora ilerliyoruz
(48,634 puan) tarafından
elada kalkmiyo uykusunda kucakta goturuyorum canim 9 ay altina yapti kabul gibiydi hele ilk basta bir kez de degildi
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Bende bezledim geceleri birkaç ay çünkü sabaha kadar çiş yapıyordu sonra gece tuvalete kalkmaya başlayınca bezi tamamen bıraktı kizim
(5,307 puan) tarafından
Çok iyi bide benimki alissaydi keske
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben önce gündüz eğitim verdim gece bezledim sonra günden güne gece de bezine yapmamaya başladı ve hiç yapmamaya başladı bende çıkardım bazısı gece çok zorlandım falan diyor çok şükür gece hayatına ben hiç müdahale etmedim kendisu alıştı şimdi yatarken tuvalete gidiyoruz sabah da kalkınca yapıyor 
(1,292 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğunuz darısı bize inşallah
(5,307 puan) tarafından
Yatarken takiyim braz daha bari
(1,207 puan) tarafından
Hatice 3 yaşına girdi canım
(1,207 puan) tarafından
Minik20 seni etkilemek istemem canım ben sadece yaptığımı söyledim çocuğunu en iyi sen tanırsin
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnce Alez fln ser yatağına yada eski kalın bsylerden
(5,307 puan) tarafından
Alez alcam yarin
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Canım kaç aylık çocuğun? Bende yarın başlıcam inşallah. 28 aylık kızım
(5,307 puan) tarafından
Benimki 33 aylik
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Bende bagladım ama bu kez gündüzleri altına yapmaya basladı hemen mudahale ettim.şimdi takmıyorum bı çişe kaldırıyorum o kadar.ıslatırsa da şansa kadere
(5,307 puan) tarafından
Bi kez mi kaldırıyorsun
(8,311 puan) tarafından
Bi kez yetiyo 3 yasında
0 oy
(147 puan) tarafından
Bence bağlama ben kızıma biryere bulamayacak minder yapmıştım yatağına geçmeyecek şekilde gece hep uyandırıyodm onu wc goturuyodm kaçırdığı zamanda zaten gecirmeyecek makineye atabileceğim minder yapmıştım oyle oyke alisiyolar
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bence bezlemeyin.  Gece siz kaldırın tuvalete, zamanla sabah erken saatte kaldırmaya başlayın öyle öyle alışıyor. Alez serin altına, yoksa bi naylon bişey çarşafın altına. Bezi tamamen bırakmak daha verimli oluyor 
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ayy bizimde 5. Günümüz ama gece bende bağlıyorum gece çok süt içiyor çise  uyandirdigimda ortalığı yıkıyor yapmıyor bende bağlıyorum napim:ermm:

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben geceyi gündüzü bir alıştırdım canım gecede bağlamadım hiç altına muşamba serdim hem sesinden kendisi rahatsız oluyor hemde gece çiş yaparsa kendisi ıslaklıktan korkup yapmaması gerektiğini anlıyor 
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Belli bir süre bağla canım daha alismadiklari için kaçırıyorlar 

Ama anlat bak sabahları bezimizi açıyoruz akşamları uyurken bağlıyoruz bir süre diye ben 2 kızıma da öyle alıştırdım 
0 oy
tarafından
Sana tavsiyem bence bezleme hem rahatsızda olmuş gecede artık bezi çıkar ilk Bi kaç gün uyuduktan 2 sata snra faln tuvalete kaldır o zamn anlarsa altında bezinin olmadığını artık gecede tutmaya alışacak ben başladıögsa gecede kestim Bi kaç gün öyle kaldırdım baktım uykusu bozuluyor artık kaldırmaya başladım Bi kaç gün altına yaptı ara ara kalkıp kontrol ediyordum yaptıysa değiştiriyordm öyle böyle alıştı şimdi gece yapmıyor ama arada kaçırdık oluyor tabi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 228 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 389 göst.