0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Oğlum 6 buçuk aylık tam 6 aylık iken 3 dişi çıktı ve göüslerimi ısırıyor hiç düzgün emmiyor sonrada gülüyor yara bere oldu hep emzirirken bir işkence ile emziriyorum bir kaç kez emzirirken eşim marifetmiş gibi ısır oğlum anneyi dedi anlarmı acaba o yüzden mi alışkanlık haline getirdi yada nasıl vazgeçirebilirim kızsam kıyamam birşey yapmak istesem ilk bebeğim çözüm yolu yok tecrübeli anneler akıl verin bana :( biliyorum kızılcak tek kişi var oda eşim ama oda bunu alışkanlık haline getirebileceğini bilemedim diyor üzülüyor her ısırdığında :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla 1 yaşına girdi bacım bazen kopacak saniyom dış kaşıyıcısi olarak kullaniyo 
(731 puan) tarafından
Bazen diyorum kesin ağzında kaldı koptu diyorum sütyen bile takamaz oldum bazen bol tişört giyip yatıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebekler 4 aylıkken kizildigini ve gulundugunu bagrildigini anlamaya başlar babası gulduyse anlamıştır .... Benim kızım ısırır di canı yanmayacak şekilde ağzına hafif hafif isrma ısırma diye vurdum ama asla agritmadan azıcık ... Sonra kaşlarımı cattim anladı ve yapmadı bir daha ama hızlı değil severken vururuz ya az öyle 
(731 puan) tarafından
Perişan oldum benimde kızmak tan rahatsız olduğumu anlamasını çalışmaktan başka kalmadı çarem çamaşır bile giymiyorum durum o kadar vahim evde bol tişört ile geziyorum
tarafından
Benim mil..rop görümcem yüzünden sütüm kesildi emziremiyorum bebeğimi .... Oy ya çok acıtır o gülme bide sürekli ısırıp çekerse yetinmiyor dur da gerekirse arada sagarak ver
(731 puan) tarafından
Benimde sütüme göz ettiler içerde kapımı kapatıp emzirirken lap diye girdiler içeri o sırada sütüm dışarı akıyor du çenesi yorulup bırakmıştı süte bak süte göüs göüs değil anam çeşme çeşme dediler sütüm azaldı şuan ek mamada veriyorum baana ders oldu değil birisi odada değil ken emzirmek birisi var ise evde yabancı koru komşu gidene kadar evden emzirmem baktım gidecekleri yok nazikçe kovarım o derece çok çektim
tarafından
Lafa bak ya terbiyesiz yok benimki direk yüzüme tiyatro çevirdi benim dediğim lafı eltime diyor sonra o değil başkası demiş gibi ben seni övdum diyor 3 gün uyumadım üzüldüm kesildi sütüm rabbime havele ettim
0 oy
tarafından
Tepki gösterme ısırdığı zaman memeden çek sonra gene ver zamanla bırakır
(731 puan) tarafından
Parmağımı ağzına girdirip memeyi alana kadar bırakmıyor çektikte o daha çok çekip sündürüyo
tarafından
Benim bebe de yapardı şimdi bıraktı
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla bacım benim ilk kızda öyleydi hatta ucundan bı parca kopardı bildiğin sonra anladım ki tepkisiz kalmak gerek yoksa oyuna çeviriyorlar ikinci de ara da yapıyor hiç tepki vermiyorum birakiyor
(731 puan) tarafından
Bende buna hiç tepki vermedim acaba doğru yolda mı ilerliyorum eşime de dedim bne çocuğu emzirirken kapat çeneni
(4,431 puan) tarafından
Aynn bı zamsn sonra sıkılıyorlar ama acıya ay uy deyince oyun sanıyorlar
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Memeyi ısırdığı an agzindan cek biraz bekle tekrar ver isirirsa yine cek. Ben de böyle yaptım simdi yapmıyor. Bi de ay uy dedin mi ısırdığı zaman oyun yapıyolar 
0 oy
tarafından
Hemen kapatiyorum memeyi. Ve az önce ısırdın diyip geldiği ilkinde vermiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cansu.T. (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 318 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 326 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.