0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar çok okuyorum eşim şöyle böyle ayrılacaz beni çok üzüyor  başka kadınlara bakıyor takmıyor diye. Bir yerde okumuştum. Eğer evinizde açık saçık videolar uygunsuz TV görüntüleri, küfür argo müstehcen müzik dinleniyor izleniyor ise o evden şeytan hiç çıkmaz ve eşleri huzursuz eden soğukluk kavga gürültü başlarmış.

Bunu istemiyorsak kesinlikle bunları sonlandırıp Bakara suresini okumak gerekiyormuş.Bir kaç gün evde bakara suresini sesli bir şekilde okuyun. Bilmiyorsanız İnt. Açın dinleyin. Bunu yapınca eşler arasındaki soğukluk kırılıp en azından sorunları konuşma yoluna gidildiğini okudum. 

Okuduğum bir şeyi paylaşmak istedim. Bir kişi bile okuyup yapar ve düzelirse ne mutlu bana. Allah herkese huzurlu yuvalar nasip etsin  

8 Cevaplar

0 oy
(3,187 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok güzel düşünmüşsün birilerini derman olur inşallah
(4 puan) tarafından
Amin canım inş.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben aramız bozuldu mu direk bakara suresi açarım. Bir bakmışım ki hemencicik barışmışız:D
(4 puan) tarafından
Ne güzel..:)
0 oy
tarafından
Çok saol cnm bizde şükür oyle yokda en azından tartışırsak hemen bunu uygularım
(4 puan) tarafından
:) hiç olmaz inş.
0 oy
(557 puan) tarafından
Guzel bir bilgi tskr ederim canim 
(4 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
tarafından
Boşuna tv karşıtı değilim :)
(4 puan) tarafından
Herşey insanlar için canım iyisiyle de kötüsüyle de :) hayatımızı etkiliyor maalesef
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım inşallah canım sağol teşekkür ederim canım Allah razı olsun 
(4 puan) tarafından
Sizler sağolun birbirimize faydalı olabilirsek ne mutlu :)
0 oy
tarafından

Güzel kalpli insan <3

(4 puan) tarafından
Ayyh teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

evimizde öyle şeyler izlemeyiz. namazımız kuranımız eksik olmaz. ama yine de sorun var soğukluk var. çünkü erkeklerin her zaman eşinden daha fazla düşkün olduğu bir şeyi oluyor. benimkinin anası ☺️ bundan sonraki hayatını onun eteği altında geçireceğini sanıyor ama fark etmiyor artık bi bebeğimiz olcak biz evliyiz. of ne biliyim açmayım bayramlık ağzımı

(4 puan) tarafından
Başka sebepler de olabilir bu duruma tabi. Eşinle birebir konuştun mu canım. Anne Bi yere eş Bi yere konulmalı tabi aranızdaki bu durum işallah çözülür. I
tarafından
inşallah canım. konuşuyoruz sesi biraz kesiliyor başka yerden patlamaya devam ediyor
(4 puan) tarafından
Anladım. Hepsi düzelir diyelim o zaman. Üzülmeyin. Çaresi bulunmayan hiçbişey yoktur.
tarafından
umarım, teşekkür ederim..

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 528 göst.
+1 oy
47 cevap 519 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
86 cevap 793 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde sweetlady (624 puan) tarafından soruldu

380,085 soru