0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar ozur dileyerek soruyorum ama yumurtlma gunumu tespit edemiuorum bazilari yumurta aki kivamindaki akinti olmasi yumurtlama gunudur diyor bazilarida o akintinin yumurtlamadan binkac gun once geldigini soyluyor tam yumurtlama gununde nasil olur peki esim yogun calistigi icin herzaman herzaman beraberlik olamiyo bi gun tam gununde olsun istiyorum 4senedir bebegimiz olmuyo sorun olmadigi halde bilen eden yardimci olsun nolur.not:2gundur uzaysk seffaf akintm var ama bugun sanki azaldi kuruluk var gibi ama uygulama bugün gosteriyor yumurtlama gunumu sizce sansim hala varmi 

4 Cevaplar

+1 oy
(7,163 puan) tarafından

image

CNN takvimim diye uygulama var onu indir nezamanda bir adet olduğunu gir bilgilerini o gösteriyor hemde yuzdeyle hamile kalma olasılık larini

(482 puan) tarafından
Ben bulamadım bu uygulama yok ki
(7,163 puan) tarafından
Ekledim bak cnm bunu diyorum
(482 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sag ol
-Reklam-
0 oy
(9,320 puan) tarafından
Ovulasyon testi
0 oy
tarafından
Akıntı başlıyor ya. 1-2gün sonra. Adetlerin düzenliyse takvime göre adet olacağın günden 14 gün öncesi. 

Ben yumurtlama günümdeki ilişki sırasında kasıkda baskı hiss ederim. Öyle ki dayanamadım bitsin bitsin derim. Alt karın bölgem patlıycak gibi gelir.
(10 puan) tarafından
2gundur akintim vardi uzaysn seffaf bugun sanki azalmis kuruluk var gibi cok nadir az goruyorum hala sansim varmidirki yoksa gecmismi zamanim
tarafından
Dene işte nolacak. Kociş evdeyse başdan çıkarma eylemi yap:D
0 oy
tarafından
Uygulamalar var onları yuklesene

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bernakati (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,428 puan) tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı

...