0 oy
81 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Kızlar eşimin patronu çalışanlara tatil ayarlamış baya kalabalık gidicaz lüks bir otel. Ama ben ne götüreceğim hakkında kararsız kaldım. Hani akşam yemeğine felan inerken insanlar şık bişeymi giyer topuklu felan ama normal tişoet şort tarzındamı giyilir. Ya tek gitsek hiç sorun etmem ama diğer kadınların yanında eksik kalmakta istemiyorum. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki şık elbiseler götür  takilar makyaj malzemelerin .ayakkabilarin 
tarafından
Hayirr tabiki canmm ne alaka .   Fazla topuklu alma yinede ama  şık ayakkabilar olsun mutlaka  taşli babetlerin sandaletlerin falan varsa eger
(1,925 puan) tarafından
Tmm canım sağol. Ay biz kadınlara her şey dert valla eşim bi şort bi tişort gider gelirim diyor :D
tarafından
Yok cnm sen şık oll  tesetturlumusun ?? Blmyrm ama saclarin falan hep bakimli guzel olsun  o esinin sorunu bu  senin sorunun kadinlar hep bakimli olmali her yerde
(1,925 puan) tarafından
Yok canım açığım evet bende güzel görünmek istiyorum diğer kızların yanında kötü durmak istemiyorum eşim biraz güzel karım varmış desin :)))
tarafından
Sjsjs aynen cnmm :)  eminim en guzeli sen olcaksin tatilinn ♥︎ hadi hayrlsi
-Reklam-
0 oy
(3,585 puan) tarafından
İnce topuk falan alayım deme sakın yerler kaygan oluyor düşer kayarsin akşam yemeği dahi olsa topuklu giyme bence şık sandalet giy valla kimse kimsenin o anda ne giydigine bakmıyor bence çok absürt olmadığı sürece :))
(1,925 puan) tarafından
Yok canım hafif topuklu önü kapalı arkası açık olan dan var onu alırım ya toplu bi şekilde yiycazya yemekleri o yüzden biraz sitres yaptım
(3,585 puan) tarafından
Ne abartı ne çok kokoş ol bence çok sade kalıp yanlarında kendini özgüvensiz hissedebilirsin çok süslü puslu olup yanlarında sırıtadabilirsin ikisinin ortasını tuttur sen
(1,925 puan) tarafından
Tamam canım sağol tafsiyen için valla iyiki varsınız
0 oy
(269 puan) tarafından
herzaman şık olmak iyidir
(1,925 puan) tarafından
Demi bende severimde. Bi bakyomuşum her kes spor :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 477 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy