0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burası bizim bahçe dün eşimin arkadaslari gelmiş bu halde birakmislar biz poşete koyduk diyorlar onu bile atmalari gerekirken kedi köpek dagitmistir biz poşete koyduk dediler ama inandırıcı değil et kokusu harici bunu dagitmazlar diye düşünüyorum 

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kedi köpek olsaydı yerdi
tarafından
Bilmiyorum canım et yememişler başka yerdede pislik vardı
tarafından
Bunu başka biri karıştırmış yani ****** değilde insandir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunlar 2 ayakli kedi kopeklerin isi cnm bence
tarafından
Bende dedim eşime günahlarını alma diyor ama her yerde peçete vs ve başka yerde de böyle pislik vardı et yememişler kısır yemişler kedi köpek kokusundan anlar desmezdi diye düşünüyorum canım
0 oy
(633 puan) tarafından
Kedi, köpek işine benziyor canım 
tarafından
Bilmiyorum canım her yerde peçete vs vardı pislikde vardı başka yerde kedi köpek yapsa bile pisliklerini biz mi atmamız gerekiyor giderken çöpe atabilirler di aşırı sinir oldum her gelen böyle yapsa ne olur bahçenin hali
0 oy
tarafından
Poşet yırtığı falan varmı hani böyle ****** parçalamış gibi 
tarafından
Yok kuzum bu şekil aynı başka yerde de böyle pislik vardı et yememişler kısır yemişler kedi köpek yapsa bile pisliklerini biz mi atmamız gerekiyor giderken çöpe atabilirler di aşırı sinir oldum
0 oy
tarafından
Evet kedi köpek işi kurcalamislar 
tarafından
Bilmiyorum canım her yerde peçete vs vardı pislikde vardı başka yerde kedi köpek yapsa bile pisliklerini biz mi atmamız gerekiyor giderken çöpe atabilirler di aşırı sinir oldum her gelen böyle yapsa ne olur bahçenin hali
0 oy
tarafından
Kedi köpek dağıtır canım hatta karga bile dağıtır gözümle şahit oldum ben dağıttıklarına 
tarafından
tarafından
Unutmuşlardır belki canım ama haklısın atmaları lazımdı
tarafından
Evet kuzum ya inşallah birdaha yapmazlar gitsinler kafa dinlesinler kıskandığımdan değil ama böyle görünce nasıl sınır oldum
0 oy
tarafından
Bu kadar dağıtır mi bilmiyorum
tarafından
0 oy
tarafından
Ben islandik tan sonra yağmur yağsa nee biri hortumu tutsa ne sonuç 
tarafından
Gelip keyfi yapıyorlar pisliklerini biz mi atmamız gerekiyor giderken çöpe atabilirler di aşırı sinir oldum
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bencede kedi köpek begenmedikleri içinde yememisler 
tarafından
Bilmiyorum ki valla canım et yememişler kısır yemişler marul domates turşu salatalık soğan pislikleri birde poşet bardak göründüğü gibi her yerde peçete vs vardı ki kedi köpek yapsa bile pisliklerini biz mi atmamız gerekiyor giderken çöpe atabilirler di aşırı sinir oldum
0 oy
(437 puan) tarafından
Et olmasaydı köpekler onu didiklemezdi burunları hassas hayvanlar orda guzel bir mangal partisi verilmiş

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 116 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 454 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...