0 oy
811 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar doğuma 2,5 ay kaldı neredeyse biz daha hala bir beşik seçip alamadık Bebeğimin beşiğini kendi babam alacak Babam her seferinde soruyor beğendiğiniz model var mı alalım gibisine ama biz hala bir model beğenemedik Hangisi doğru hangisi yanlış bebek için Hangisi uygun hangisi değil hangisi kullanışlı bilmiyoruz babam beşiği internetten almayı düşünüyor o yüzden işler daha da zorlaşıyor beşiği gözüm görmeden seçmem bana çok zor geliyor

Bir zamanlar park beşik düşünüyordum ki herkes de onu öneriyor ama görüntü olarak çok sade ve basit bir beşik o yüzden hiç İçime Sinmiyor Ben daha böyle gösterişli abartılı şık bir beşik istiyorum kullanış açısından da iyi olabilen bir beşik ama bir türlü bulamıyorum park beşik dışında bana önerebileceğiniz kullanışlı bebeğin 1 yaşına kadar yatabileceği bir beşik önerisi var mı Lütfen yardımcı olun

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bana teyzem gönderdi 3 ay kullanmış sonra da kullanmamış beyaz sallanır bir beşik var 3 tane çekmecesi var 
tarafından
Kullanisi nasl kac yasina kdr yatabilir ?
tarafından
1 yaşına kadar yatabilir canım başka da olmaz o zamana da Allah büyük
-Reklam-
0 oy
(3,853 puan) tarafından
park besik diyecektim ama onu elemissin . biz 14 aya kadar park besik kullandik 
tarafından
Ayn cnm park besik istemiyorum
0 oy
(238 puan) tarafından
https://ty.gl/vwnv0f69yl

Bağlantıya tıkla canım ben bunu kullanıyorum oglum 15 aylık bauagı Bi yatar içinde cok geniş cok rahat 
(30 puan) tarafından
Ay vallahi bende park beşiğin görüntüsünü sevmediğim için almamıştım ama keşme alsaymışım
(3,728 puan) tarafından
Valla görüntüyü falan boşver canım al güzel bi park beşik koy bebeğim 9 aylık çok rahat ediyor tatile gittik topladım koydum çantasına attım bagaja mis gibi bi adam kadar bile yer kaplamıyor bebeğimi hiç sallamaya alıştırmadığım içinde sallanmasına gerek duymadım çok memnunum
(1,919 puan) tarafından
Yaa evet park besigin bide bu güzel yanı var. Istediğin yere götürebiliyorsun. Bide biz çok sık eşimin ailesinin yanında kalıyoruz. Keşke o zamanlar düşünseydim de park beşik alsaydım
(238 puan) tarafından
Herkesin kendi tercihi ama ben ilk park beşik aldım ve iade edip bu beşiği aldım her yönden cok kullanıslı ve kademeli saklanması da gayet iyi bebegm seviyor herkesin kendi fikri farklı tabi
(3,728 puan) tarafından
Bu görünüş olarak çok şık canım ama benim evim küçük malesef toparlanınca daha küçük kalan birşeye ihtiyacım vardı o yüzden park beşik tercih ettim herkesin tecrübesi başka tabi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bence anne yanı al katlanabilen çantası ile birlikte internetten almıştık bir de oda yapmıştık oğlumuza büyük yatak vs Montessori tarzı bir süre sonra odasına geçti bizde anne yanını kaldırdık şimdi ikinci bebeğime hamileyim ve anne yanı kullancam yine yer kaplamıyor pratik ve işin bitince kaldırabilirsin odasını süslü yaparsın ben öyle yaptım sanada fikir olsun :)
tarafından
Anladm cnm
0 oy
tarafından
Bende park almadım canım e bebekte tahta beşik var ondan aldım simdilik memnunum. 
0 oy
(238 puan) tarafından

image

evimdeki fotosu bu canm tabi ben cibinliği falan kaldırdım ama o attıgım linkteki bu ve cok rahat 1.5 yaşına yaklastı suan hala yatıyor bence 3 yasına kadar yatar cok rahat ve geniş 2.bi beşik almana gerek kalmaz sallanma olayı da cok rahat 
tarafından
Cnm ozel mesaja bakarmsnnn lutfen
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Büyüyen beşik alabilirsin canım 
tarafından
O nasl cnm atablrmsn fotosunu yada linkini  fln
(13,666 puan) tarafından
https://ty.gl/z8orznl3ll

Bunlardan alabilirsiniz cnm eğer basit görünmesin dersen
tarafından
Baktik cnm buda cok pahaliymis ve cok kaba yaa ben yatak odama koycamm sigmaz bile
tarafından
Merveee atlasin besigi bundan ama daha kuramadik bee badana bi yapilaydi herseyini yerlestircektim :/
(13,666 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin atlas bebeemiz :D
0 oy
(255 puan) tarafından
Benimde babamlar aldi payitaht beşik begendim aldilar cok guzel bi model kapanabilir
tarafından
Baktimdq cok pahali cnm yaa birde kucuk gbi
(255 puan) tarafından
Kiz ben netten almadim simdi baktimda netteki gibi degil benim aldigim ama payitaht diye geçiyor 1500 aldik biz
0 oy
(800 puan) tarafından

Yerin varsa sabitse bunlar aşırı iyi ve 2 3 yaşına kadar kullanılıyor

image

tarafından
Kuzumm yer yok yaaa yatak odama koycamm besiginii cok buyuk bu
(800 puan) tarafından
Yukardakı arkadaşın attığı da çok iyi onada bak ozaman
(2,545 puan) tarafından
Aynen bu çok güzel ben takım aldım. Bir bucuk yaş oldu 5 bucuk aylıkken başladık kullanmaya . İlk hamak beşiği oluyor odam daydı sonra odasına aldık sığmaynca 17 aylık kullanıyoruz. 3 yasına kadar kullanır. Benimki daha sonra normal yatak şekline geçiyor.  Bide  park beşikte annemlerde var orda da kullanışlı güzel derin . Ama uyandıgında kendini pat diğer taafa bırakınca dönecek gbi oluyor.
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Ben büyüyen beşik aldım mobilyadan oğlum 8 aylıkken ayağa kalktı ve düştü o yüzden beşiği söktüm ve gidip park beşik aldım ☺️ İkisi de var şuan bende ve fikrimi sorarsan kesinlikle park beşik al❤️
tarafından
Park besik sevmyrm cnm yaa cok basit siradan duruyorr . Ilk bebegim okadar siradan bisey istemiyorum ya
(1,706 puan) tarafından
Gayet şık modeller var bence
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bana sorarsan iki çocuğumu da ikea ahşap beşikte büyüttüm. Hem görüntü açısından sade ve güzel hemde kullanışlı. Oğlum kullandı şimdi kızım kullaniyor. 3 yaşına kadar sığabilir. İkea Gulliver model.
0 oy
(7,036 puan) tarafından

Benim iki tane var biri bu annem aldı

image

imagebiride bu eşim alıp sürpriz yapmıştı :) ama ben küçüğünü kulaniyirum büyüğü çocuk odasında çocuklar benle yatıyor şimdilik büyük beşiğini 5 yaşına kadar rahat kullanılabiliyor sonrada yatak oluyor 

tarafından
Anladm cnm
0 oy
(10,495 puan) tarafından
Mobilya beşik benimki 

Park beşikten o kadar pişman oldum ki bir en iyisi diye aldım kaldırdım boş boş duruyor 
tarafından
Ahşap dusunuyorum bende  cnm
0 oy
tarafından

image

cok kullanışlı asagi iniyor koruması 3 yaşına kadar kullanabilir ... Az sallanıyor ...ben sallamaya alistirmadim çok çok ağlayıp huzursuzlanirsa hafif ayağımda sallıyorum uyuyunca besige bırakıyorum bebekliginden beri kendi kendine uyuttum alıştı şimdi sana da öneririm çok kullanışlı  beşik ... Dönmeye başladı düşme tehlikesi yok kızım 4 yaşında o bile inemiyor 1 ...2.. yaşına gelsede düşmez aşağı öyle 
tarafından
Linki falan varmi nette cnm atrmsn
tarafından
Üç buçuk milyara aldım canım magazadan taksitle
tarafından
Hmm anladmm cnmm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yeme kafayı.... 4 gün koltukta yatırdım bende yataga uzanıp yatamadım koltukta oturarak uyudum sonra park beşik aldık yatmadı yer yaatagında suan bana beşik gereksiz bir malzeme oldu 
tarafından
Anladm cnm
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Yoyko park beşik bak canım. Kullanan herkes memnun 
tarafından
Park besik sevmyrm cnm yaa
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Park beşik al bnce meltooo
tarafından
Yok askoo yaa . Gck oluyorum onlaraa cadir gibi sevmyrm
(1,975 puan) tarafından
Bnm ikisindede var cnm ama Park beşik oglum 3 yaşında daha onda uyuyuo
0 oy
tarafından
Park besigin kalitelisini guzelini al sende
tarafından
Ben almicam canim babam alcak babama da okdr yuklenemem bir de genel olarakk park besigin hic bir modelini sevmyrm
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben ikeanin anneyani beşiyini kullaniyirim.çok beyenerek almiştim.ikinci bebeğimi büyütüyorum şimdi sonra saticam zaten.iki yaşa kadar büyük oğlum onda yatti.yan tarafini açıp kendi yatağıma birleşik kullaniyorum
tarafından
Anladmm
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Gosteris değil bebeğin için rahatlık daha önemli 
tarafından
Hem gosterisli hem bebegim icin rahat besikler de var oyle bisey ariyorum bende goze hitap etsin brazck ilk bebegm   uyduruk bsy istemyrm
(1,634 puan) tarafından
Degisik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 440 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 481 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu