0 oy
807 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bir tanıdığımız bebek arabası, mama sandalyesi ve puset vermeyi teklif etti çok fazla kullanmamış ilk bebeğim aslında hep yeni şeyleri olsun istiyorum ama bir yandan fiyatları da görünce mantıklıda geliyor sizce ne yapmalıyım 

69 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bence kacirma bu firsati ne olacak artik millet dolap vs aliyor hep
-Reklam-
+1 oy
(796 puan) tarafından
Al cnm ne olacak bu devirde hersey cok pahali ALLAH razi olsun dusunmus teklif etmis kacirma bence bu teklifi
+1 oy
tarafından
Sağlamsa hiç kaçırma ben de ikinci el aldım mama sandalyesi hariç şimdi herkes 2.el uygulamalarında dolanıyor 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Kullanışlıysa niye olmasın çok iyi birşey valla bu devirde 
0 oy
tarafından
Neden olmasın herşey almış başını gidiyor hem çok kullanmamışsa ve sonra lafını etmeyecek bireyse kabul ederdim 
0 oy
(597 puan) tarafından
Durumuna bi bak beyenmezeen götürme
0 oy
tarafından
Alırdım.  Bebek arabasını ablam vermişti kullandım. İnsanın evet hevesi oluyor ama ona ayirdigini başka biseye verirsin 
0 oy
(181 puan) tarafından
Temiz birisiyse kesinlikle kullanırdım canim
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Bebek arabası ilk oğlumdan kalma

Mama sandalyesi reflü yatağı ana kucağı ve beşik verecek bir tanıdık şuan herşey çok pahallı yine sen bilirsin alıp almama sana kalmış ama iyi durumda ise temiz kullanılmış ise almanı tavsiye ederim 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ben kullanırım sıkıntı etmem temizse eğer çok hurda dökük değilse kullanilir sorun olmaz 
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Herseyini eltim verdi ilk bebegimdi. Mama sandalyesi park yatak kanguru travel bebek arabasi oyuncaklarini kiyafetlerini
0 oy
(24 puan) tarafından
Valla bende alırım da eşim o konuda kattı biraz kimsenin biseyini almaz giydirmez gider kendi alır onuda ucuzunu almaz oğlum herşeyin en yenisine layık der bn milletin kıyafetleriyle büyüdüm der
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Akla pakla yıka kullanırım tabikii :)) 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Paranız çok galiba alicak ben bebegime kıyafet dahil beşşigî arkadaşlar dan geldi kullanıyorum halen küçülenler gelince giydiriyorum sadece annem arabasını ve pusetini aldi ilk torunu diye 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bebek arabasını ve araba koltuğunu ikinci el aldik çünkü almak istediklerim çok pahalıydı. Tanıdık falan da değil yani ;) ha puseti de halası gönderdi. Hepsi kullanılmış yani. Ilk basta ben de sizin gibi düşünüyordum şimdi öyle düşünmüyorum. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Esin musade ediyorsa kullan canim benim esim asla musade etmiyor yok kiyafet filanda kullanirdimm ben 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Ben bebek arabasını ikinci el aldım ama istedğim beğendiğim gibi aldım senin yerinde olsam vereceği şeyleri görürüm beğenirsem alırım ama beğenmezsem almam sonuçta hevesleri oluyor insanın 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla kullanırım bildiğim insansa ve temiz kullandiysa israfa gerek yok bacım bu devirde herşey el yakıyor zaten sende fazla kullanmayacaksin emin ol
0 oy
(2,474 puan) tarafından
7 aylik kızıma kıyafetlerini yurutecini bir arkadaşım verdi beşiği başka biri bebek arabasını teyzesi verdi kullanıyoruz ne diye kullanmayalimki bende ikizlerinin eşyalarını vermistim bence hic düşünme al zaten ne kadar kullanacak cocuk herşey ateş pahası valla
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Kullanırdım canım şuan herşey ateş pahası zaten. Ilk çocuk diye herşey altından mı olacak. Boşverin böyle seyleri

O şeylere vereceğin paraylada başka ihtiyaçlarını alırsın bebeğinin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 208 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 755 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 636 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy