0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Kızlar öncelikle lütfen dalga geçip yok doktora git burda bunu sorma diyen olacaksa usulca post'dan çıksın teşekkürler ♥️

Kızlar normalde çok enerjik bir insan'dim asla işten güçten gocunmayan herşeyi Kendi yapmaya çalışan bir insanım ama özellikle bu iki aydır o eski ben Yok çok halsiz yorgunum zorunluluğum olmasa yerimden kalkıp birşey yapmak istemiyorum oğlum evet yoruyo beni ama bence yenidoğan dönemi daha yorucuydu yine ev işi çocuk gereksinimlerimi yapıyorm ama zorla isteyerek değil bıkkınlık var üstümde sürekli hasta gibi hissediyorum kendimi ayağa kalktığımda gözüm kararıyor basım dönüyor namaz kılarken secdeden kafamı kaldırınca yer altimdan kayıyor gibi. Ve elim parmaklarım hemen uyuşuyor .. aranızda böyle olan var mı nasıl anlattınız ne yaptınız ..

Bu arada hastaneye de gidicem çok hastane sevmesem de degerlerime baktircam l.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

imagebende öyleydim hep yorgundum uyumak istiyordum  . Eşim bunu almış sagolsun kendime daha iki gündür geldim bu kadar kullandığım halde 

tarafından
Ben bunu 1 seneden fazla kullandım hiç öyle hissetmedim :)
tarafından
Ya demek ki benim sorunum buymuş:) fayda etmediyse neden o kadar kullandın ki
tarafından
OMEGA var ya içinde bebeğin beyin gelişimi için , hamilelikten itibaren 6 ay da emzirirken kullandım . Ben pek balık tuketmiyorum o yüzden. Ama herkes genel olarak memnun
tarafından
Ya ne güzel hamileyken bunu kesfetmissin. Ben sıvı balikyagi kullanmıştım. Ama o beni zerre kadar kendime getirmedi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora git kan degerlerine baktır demir eksikliği kansızlık olabilir 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim ayni dediklerinde bende de oluyor yeni dogum yaoinca dqha fazlaydı. Kan tahlili yaptir mutlaka.

Inan enerjimi sadece cok şükür Rabbime cok şükür sağlıklıyız bi sorunumuz yok diyerek yüksek tutuyorum dene cok faydasini göreceksin 
0 oy
tarafından
İnsanlara iltifat ediyorum sonra onlar bana ediyor potitiflik yayılıyor ... Birinde birine senin hamarat elinden öpüyorum emeğini sevdiğim eşini nasıl güzel gönderiyorsun öyle ise dedim ... Ağlıyorum kimse bana böyle iltifat etmedi kendimi yetersiz görüyordum teşekkür ederim kendimi iyi hissediyorum dedi .... Bir söz bir iltifat bazen insanlarin o günkü gününü duygusunu yüzünü düşüncesini  değiştirir  onlar mutlu olunca bende çok mutlu oluyorum 
0 oy
tarafından
Hamile misn yoksa ayy :D Bende 4 .aya girdim üç gündür enerjim gelmeye başladı tarla takke işleri köydeyiz napam :) Çocukum Olduğu için çok yormuyorum kendimi ama artk yatıp durmaktanda bıkmısim

İlgili sorular

0 oy
76 cevap 2,131 göst.
0 oy
53 cevap 611 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu