0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde (633 puan) tarafından
Eşimin ailesi ile ilgili özellikle k.v ile çok sorun yaşadım. Lohusayken benimle çatır çatır kavga etti. Annemin yaptığı iyiliği sanki kötüymüş gibi dillendirdi. Eşim annesi üzüldü diye anneme cephe aldı. Bana cephe aldı. (Zamanında). K.v benimle aylarca konuşmadı geldiler 1 ay evimde kaldılar eşim evde yokken yüzüme dahi bakmadı oğlumun yanında kızım kızım diyip durdu. Ağır hasta oldum arama tenezzülünde bulunmadı. Oğlu benim için hasta neden aramadın deyince tutuşarak beni aradı. 

Ağzından benim için tek güzel kelime çıkarmıyor. Şu huyunda güzel demiyor. Ki ben her seferinde yeri geldikçe onu hem kendine hem insan içinde onure ediyorum. 

Şimdi 2 gündür üst üste beni arıyor kalbim yumuşuyor. Aramak istiyorum konuşmak istiyorum.. 

3 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Benimkide kolay yumusamaz bende ona karşı istemiyorum zaten 
(633 puan) tarafından
Bende hep mesafe olsun istiyorum ama 2 güler yüze hemen yelkenleri indiriyorum
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
O iyiyken iyi ol kötüyken kötü ol boşver nabza göre şerbet üzülme
(633 puan) tarafından
İyiyken iyi olup, kötüyken kötü olduğumda kendimi kötü hissediyorum eşimle aram soğuyor. Ben bunu istemiyorum ki
(873 puan) tarafından
Arıyorsa ara konuş ama uzak durduğunda sen de üstünde düşünme kendını yorma
0 oy
tarafından
Baci alınma sakin ama kısaca yazayım kendim de dahil sal.ağız anacım biz vallahi...Biri ağzımiza etse,sonra gelip Ay pardon dese affediyoruz 
(633 puan) tarafından
Heh evet yazdıklarımın tam özeti
tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar canım bırak kalbin yumuşak olsun bende senin gibiyim sonunda utanan kendisi oluyor
tarafından
Orası öylede baci bazende zoruna gidiyor insanın☺
tarafından
Ben artık azda olsa  yol katettim yüzüne söylüyorum yaptigini ☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
0 oy
4 cevap 119 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,388,106 cevap

34,892 kullanıcı

...