0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Burda kocam altınlarımı aldi sattı simdi boşanıyoruz diyenleri görüyorum hepsini talep edebilirsiniz bozulmuş olsa bile hepsi sizin. Haklarınızı bilin. İnşallah bu haklarımızı kullanmak zorunda kalmayız o ayrı bi konu tabi. 

image

5 Cevaplar

0 oy
(15,864 puan) tarafından
Amin amin Rabbim kimseyi bu duruma düşürmesin..

Komşumun kızı düğün fotoğrafları ile mahkameye başvurmuştu ve görünen altınlarını talepetmistii
tarafından
Düğün videosuda vardır. Bildiğim kadarıyla defter tutulur adettendir kim ne yakti diye.
(15,864 puan) tarafından
Bizdede oluyor deftere yazma komsumda kavga sırasında hepsi yakılmış yirtilmisti kız fotografcisina gidi anlatmıştı onlarda belli süre tutuyorlamis nasılsa öyle aldiydi Ayy Rabbim o duruma düşürmesin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canım amin Rabbım herkesin evine yuvasına huzur mutluluk versin inşallah 
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Şükür ki düğün sabahı en ufak ayrıntısına kadar Kayınvalidem elimize verdi♥️
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim bütün altınları kaynanam aldı dava açsam kazanır mıyım jssjsi
tarafından
Niye verdin kiz delirdin mi? Shshhs
0 oy
(3,878 puan) tarafından
Vermek isteyene canım vermek ismeyen her türlü yalanı söyleyip iftirayi atıp vermiyor yargıtayın kararı boş iş karşındaki insanların vicdanına kalmis
(3,878 puan) tarafından
Boşandım canım tek bir altınımı bile alamadm
tarafından
Ne zaman boşandın? Neden talep etmedin. Bu yargıty karari yeni değil yillardir var. Aglamayan bebege mama vermiyolar malesef: s
(3,878 puan) tarafından
Talep ettim karşı taraf yalancı şahit konuşturdu bizde değil onda dediler şahitler de onda biz gördük dediler sonuç ne altın ne tazminat hiçbirşey evide bosaltmslardi donumu bile alamadım bu arada gerçekten alamadm laf olsun diye söylemiyorum çamaşırıma corabima varana kadar vermediler
tarafından
Delil olcakti işte sende ah ah. Haram olsun ne diyiyim
(3,878 puan) tarafından
Biz kimse gibi yalancı şahit konusturamadk altını geçtim insan çamaşırımı verir ne yapacklarsa onu da vermediler Allaha havale hepsi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 328 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 465 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
0 oy
11 cevap 239 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu