+1 oy
1,153 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Valla son çarem bimdeki bezden alıcam napıyım en hesaplısı o şuanlık bissürü masraf yaptım vede hani pahalı markalar alırsam ilerde yine onlarla devam edemicem biliyorum çünkü bimin bezi gerçekten çokmı kötü ya 

52 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yooo bence cogu markadan bile hada güzel 
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Önceden kötüydü evet ama artık öyle değil değişmiş ben a101 bezinden çok memnundum ama biminde güzel artık arkadaşım kullaniyo çok memnun
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Markalı kullanan bızz 1 senedir BİM'in ve şokun bezini alıyorum nere denk gelirse ki bu zamana kadar almadima pişman oldum Prima çocuğa pişik yaptı ama bimin bezi pamuk diyebilirim ucuz diye kötü olacak değil ki ucuz da değil artık hepsiyle yarışıyor sıkıntı etme bukadar
0 oy
(238 puan) tarafından
Bimin bezi bana pahalı geldi açıkçası en uygun bez carfoursanin bezi hem sızdırma yapmıyor hemde incecik yapısı var ve asla lastik izi falan yapimiyo varsa cevrende ona bak bı derim 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yook çok iyi çocuk onada bo.k edyo onada  ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Hesaplı olan kalmadı artık hepsi hemn hemen aynı fiyatta, hel pirima kadar dandik marka görmedim ben, sürekli sleep kullandım hiç değişmedim markasını bebeğin rahat etmesi de önemli pişik tahriş olmaması ve poposu rahat hissetmesi de önemli biz bile ped kullanırken iyisini seçiyoruz 1 hafta için çocuk bezi bırakana kadar kullanacak bif3 öyle düşünn
0 oy
(190 puan) tarafından
Kız internetten al hesaplı oluyor molfix 1 numara 40 adet 45 e alıyorum 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
İki bebeğimde hala bim kullaniyorum hiçte kötü değil sadece bazen istisnalar yaşanıyor yapım aşamasından kaynaklı sanırım yada paketteki sıkılaşma dan dolayı bazen çok yaparsa sizdirabiliyor ama bim der susarım en güzel hemde hesaplı 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Molfix prima sleepy can bebe goon ve BİM'in bezini kullandık. O kadar bezin icin de birtek BİM'in bezi çocuğu mahvetti kıpkırmızı oldu çocuğun bez bölgeleri. Kaynanam almıştı BİM'in bezini bize 2 paket almıştı 1 paketi bile bitiremedim kalanları kendim adet olduğumda kullanıyorum. Sizin bebeğinize belki pişik yapmicak denemeden bilemezsiniz. 
0 oy
(8,359 puan) tarafından
Kitap al bi tane tuvalet iletişimi onu oku erkenden hallet bi sekılde yapcak bişey yok bı süre o külfete katlanacaksınız.3 yıl once 22 tl ile basladık minies beze 3 yasında 60 70 lerde bıraktık.
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Ben gündüzleri şokun bezini kullanıyorum geceleri prima şoktan once migrostan alıyodum gecen a101 de babay turco ve slepy indirimdeydi 1 paket baby turco 1 paket slepy aldım 
0 oy
(396 puan) tarafından
Bimin bezinden memnun kalan onca insan var. Haksizlik yapmayin. Ben memnun kalmadm cnku hem kalin hemde verdigi kokuyu sevmedm. Ben molfix kullaniyorum her yonden cok memnunum. Fiyat olarak Bimin beziyle molfix arasnda pekte fark yok. Genelde indirimleri kolluyorum her ay illa biyerde indirimi oluyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Kaderakbas (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 459 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...