0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
19 aylık kızım var. Beze çişini yapmıyor. Yapmıyor derken tabii yapıyor ama çok bekletiyor. Mesela dün akşam saat 7 gibi bezini değiştirdim. 7 buçuğa doğru uyudu. Sabah 9 a geliyordu uyandı bezi dolmuştur dedim baktım sadece Bi kez yapmış çok çok azdı. Ben de bezini almadım. Bu saat oldu sadece iki kez aldım. Biri saat 11gibi biri de az önce. Onda da ikisinde kakasını yapmıştı. O yüzden aldım. Normalde 5 bez falan gidiyor gündüz. Sabah kalktığında da bezi yarı dolmuş oluyor veya ta geceden rahatsız oluyor bezi çekiştiriyor öyle gece alıyorum. Ama şimdi çok az yapıyor neden acaba? Lazımlık gibi bir şey alsam mı ki? 

3 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Su içmesi nasıl 
tarafından
Bayağı içiyor eline veriyorum suluğunu günde iki suluk falan bitiriyor
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Belki bez istemiyordum kızım da beze işemiyodu çıkardım bezi hiç altına kaçırmadan tuvalete alıştı bi dene olmadı avantaja çevir bunu
tarafından
Nasıl yapıcam peki nasıl bir yol izlemeliyim
(50 puan) tarafından
Ben bezi çıkardım bi kaç kere altına kaçırdı rahatsız oldu söylemeye başladı, 2. Gün zaten çok pimpirikli benim kız, altı kuru uyanıyodu bezi çıkardığım ilk gğnden beri hiç gece işemedi yatağına, arada kalkıyordu uyandırıyordu beni tuvalete götürüyodum şimdi hiç uyanmıyo
0 oy
(624 puan) tarafından
Belki de tuvalet eğitimi merhaba diyordur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Kaderakbas (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
21 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,151 göst.
30 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 450 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Umutlu1 (253 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...