0 oy
812 göst.
Diğer kategorisinde (1,288 puan) tarafından
5 yıllık evliyim. Evliliğimin ilk 2 yılı çalıştım. Sonra aldığım para çook az olunca eşim boşver çalışma aldığın para zaten yola gidiyor dedi. Hamile kaldım falan. Benim sıkıntım şu. Rahat bir işi olmasına rağmen evde bana hiç yardımcı olmaması. Özellikle çocuk olunca bilirsiniz ki işimiz kat ve kat artıyor. Bir insan hiç mi eşine yardımcı olacağım bir şey var mı diye sormaz. Yani içtiği bardağı bile  koymuyor makinaya. Ev işi bitmiyor bilirsiniz. Yemek yap koy hazırla, insan en azından demez mi en azdınan sofrayı toplarken bi yardımcı olayım. Benim ailemde 70 yaşındaki babam hep anneme yardım ederdi. Abilerim eşlerine hep yardımcılar. Eşimin ailesinde babası hep eşine yardımcı. Arkadaşları hep eşlerine yardımcı. Bundan 1 bardak su istesen bana iş kitledin diyor. Yemek aramaz. Bana yemek yapma diyor. Peynir ekmek yerim diyor. Sebebi de ben masaya 1 çatal kaşık koy derim diye korkuyor. 5 gündür pişirdiğim yemeği yemiyor bu sebepten. Onun dışında da asla ruhumu okşamaz. Bir güzel söz bir iltifat yok. Fuul makyaj yapayım güzelce giyineyim adam yine aynı. Pijamayla oturayım yine aynı. Ve 1.5 ayda 1 defa aramızda cinsellik olur. Onu da istemiyor. Kadınlığımı da yaşayamıyorum. Ne bilim ya bugün doğum günümdü. Dışarı çıkalım yemek yiyelim va diyor ama inanın ki içimdeki enerjiyi söndürdü. Hiç bişey yapmadım. Tüm gün ağladım. Açık açık da konuşuyorum . size yazdıklarımı söylüyorum. Umurunda değil. Bana cvp bile vermiyor. Konuştuğumla kalıyorum. Yatağımı da ayırıcam bugün. Zaten aynı yatakta yatmamızın bir anlamı da yok. İçimi dökmek istedim size 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla benim eşim de kavga gürültü çıkarmadan bir işe elini sürmez. Anlıyorum seni 
tarafından
Biz tartışınca eşimin verdiği cevap bütün gün çalışıyorum zırvalığı. Eşimin 3 tane dayısı var. Her dayısının 2 çocuğu var. Ve adamlar işe de gidiyor eve gelince bebeler kucağında ilgileniyor elleri bulaşıktan çıkmıyor misafir geleceği zaman ikramlık bile hazırlıyor adamlar. Sürekli beraberiz gözümle görüyorum. Tamam eşimde ağır işte çalışıyor ve belinden rahatsız ama bende çok daralmadıkça ona iş koşmuyorum zaten. Ama dediğim zamanda yapmayınca dananın kuyruğu kopuyor kavga ediyorum sinirden ağlıyorum kalkıp yapıyor.
(1,288 puan) tarafından
Ya kimse kusura bakmasın. Belki herkes gördüğünü yapar. Ama eşimin ailesinde de bu yook. Benim ailemdede yok. Arkadaşlarında da yok. Tüm evi topladım yemek yaptım sadeve oturma odası kaldı. Yerde oyuncak dolu. Şunları da sen topla dedim. Bana iş kitledin diyor. Ya gelde sinirlenme. Abim evde kısır bile yapar. Bu adamın elinden 1 yumurta yemedik.
tarafından
Onlara iş buyurmayacaksın yemini suyunu vereceksin keyfine bakacak istedikleri bu.
Keşke eşimde gördüğünü yapsa. Koca koca adamlar yapıyor kıskanıyorum.
(1,288 puan) tarafından
Çok sinirleniyorum. El bebek gül bebel büyütüler beni de. Bir gootu booklunun hizmetçisi olayım diye mi? Adamın çözüme bak sofraya 2 çatal koymamak için yemeğimi yemiyor
tarafından
Valla seninki çok betermiş canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yatak ayirma ile sorun haledilse keske canim 
(1,288 puan) tarafından
Sorun hallesilmeyecek ama artık yanında bile uyuyasım yok cnm
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bir şeyler çok fazla tükenmiş canim sadece yqrdim değil gibi görünüyor mesele Allah ferahlık versin kalbine inşallah cozersiniz
(1,288 puan) tarafından
Bunlar yaşanırsa elbet tüketilir ilişki. Düşünceli insan olmanın eğitimle de alakası yok. Beyefendi doktora bile yaptı. Ev arkadaşımıyız, eşimmi ben anlamadım ya.
(13,824 puan) tarafından
Yani en güzel cevap eşinde en iyi sen tanırsın neden böyle onunla konuşmaya çalış bı inşallah asarsiniz
(1,288 puan) tarafından
KONUŞMUYOR. ağlaya ağlaya konuştum eksikliklerini söyledim. Maal gibi susuyyo. Ya diyorum sen azcıcık bana yardım et diyorum. Sen bunun yerine yemek yemem diyorsun. Çözümün bu mu diyorum. Susuyor
(13,824 puan) tarafından
Yardım konusundan daha önemli konular var bence yazdıklarında canim.onlari halletmeye çalışın önce boşver gerisini
(1,288 puan) tarafından
İçinden gelmiyo cnm. Kadınlığımı hissettiriyor bana. Bu hep böyle. Boşanmazsak da böyle devam edecek. Bu konuda da diğerlerinde olduğu gibi değişmez
0 oy
tarafından
Hatice delirdin galiba!!! Bırak yardım etmezse etmesin yardım istemeyiver sen asıl cinselliğe odaklan neden yapmıyorsunuz bırak çatalı kaşığı 
(8,276 puan) tarafından
Kız nasıl kabullenıyosun endless bızımkınde de erken sorunu var hatta gecen aldım yataga goturdum sertleşemedi felan.doktora gönderecem bi hazırlıksız yakaladın benı felan dedi ama doktora gitsinler
(710 puan) tarafından
@Cemrenin maması Benim ki gitmiyor bacım  hem  aşırı  utangaç hemde galiba gururuna mi yediremiyor bilemiyom ben gitmem dedi çıktı bende dedim doktora gidek diye de karizması çizilir mazallah :D
(710 puan) tarafından
Aman bacım sürekli istese de kötü jiletle alıyoruz ya malum ertesi güne büyüyor kıllar osandim  almaktan hergun istese hergun almam gerekecek bende kendimi böyle avutuyom en azından zırt pırt temizlenme şeyim olmuyo tahriş oluyor vücudum :D
tarafından
Ergenlikte çok mastür yaptıysa erkek boşalma sorunu olabiliyor. Amaaan kızlar yapacak bişey yok kadınlar fedakar oluyo işte seviyosan eşinde iyi biriyse görmezden geliyosun. Çok şükür bizde bu sorun yok ama bu sorunu yaşayıp sorun etmeyen çok kadın tanıyorum bence eşini bu yüzden üzmeyen kadınlar altın değerinde eşiniz kıymetinizi bilsin
(8,276 puan) tarafından
Ece bende onu duydum masturbasyon maalesef erken bosalmayı datetıklıyomus.esimin benden önce kız arkadası olmadıgını var sayınca. :d
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yatakları ayırma canım daha kötüye gidiyor bizzat yaşadım ve gördüm eşimle aramızda hiçbişey yokken sıcaktan salonda uyumaya başladı sknra sıkıntı sonra sorun sonra kavga .....
(1,288 puan) tarafından
Eee bu şekilde de her gün aynı sıkıntı kavga. Bari onunla aynı yatağı paylaşmam. İnsan kankisiyle uyur mu? Evde kankam benim çünkü o
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Sanki bizimkiler sabahtan akşama elinde süpürge ile geziyor . Adam çeşmenin önünden geçip oturup benden su istiyor. Ben ordan geçmesem su içmicek yani devlet meselesi haline getirmeyin 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Benim eşimde böyle .ama sanırım ben alıştırdım ya .sürekli arkasını topluyordum .doğumdan sonrada aynı hizmeti beklemeye başladı. Her gün kızıyorum sürekli bu konuda hırgür oluyor evde
0 oy
(114 puan) tarafından
Benimki de hiçbir şeye elini sürmez konuştum kavga ettim anlattım kendimi paraladim yok hayatta dokunmaz bı ise bende bu konudan hergun kavga ediyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
14 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 552 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Poncikk (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (160 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...