0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Ben tvnin fişini mutlaka çekerim gereksiz lambaları kapatırım müstakil evde oturuyoruz dışarıda ocağım var ağır yemekleri kışlıkları falan orda yapıyorum siz nasıl tasarruf ediyorsunuz 

6 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından
O an kullanmadığım bütün fişleri çekerim gece ütü yaparım mutlaka makineleri de gece açarım bulaşık ve çamaşır.
(37 puan) tarafından
Geceleri elektrik fazla yakmaz
(1,618 puan) tarafından
Evet öyle diyorlar
(2,705 puan) tarafından
Benım bildigim onun bı üyeliği bişeyi oluyor diye bılıyorm fark oluyomu gercekten
(1,449 puan) tarafından
Akıllı saatse elektrik saatiniz faydası olur gece elektrik kullanımı dahabaz olduğu için daha az yakıyor bide arabanıza benzin haz alacağınız zaman gece vakti alın serin habada kütleleri arttığı için az paraya daha çok yakıt almış olursunuz
(2,705 puan) tarafından
Mantıklı aklımda olsun teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
 lambalar açıksa kapatırım birde çamaşır makinasi aksma 10 dan sonra açarım genel de 
(1,618 puan) tarafından
Anladim canim ben bı kaç kere gece çamaşır attım uyuyakalmisim kokmuştu
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Hıcbısey esım yakar ben söndürüm o açar ben kapatrm onun arkasını toplasam zaten tasarruf olur:D

(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha
0 oy
(7,632 puan) tarafından
Hiç tasarruf için uğraşmıyorum. Normalde bana 330 civarı elektrik geliyordu bir ay çok misafirim geldi yani 1 ay boş geçmedi 3 te yatılı misafirim vardı o ay. Günde 2 3 kere fırın çalışıyordu her şeyi o kadar fazla kullandım ki o ay günde 3 kere ev süpürme fırını tost makinesi filan ekstra ekstra kullandım ve o ay 250 tl fatura geldi şok oldum sonra hiç dikkat etmemeye başladım faturalarım azalmaya başladı ben de anlamadım bu işi 
(12,773 puan) tarafından
Evet kullandıkça az geliyor gecen ay anneme demiştim:)
0 oy
(232 puan) tarafından
Gereksiz lambalar TV kapatma falan. Bir de artık eşim fiyatların zam hızına yetişemediği için market pazar için fazladan para bırakıyor. Bende onları biriktirmeye başladım. Yarın ilk gram altinimi almaya gidicem:)))
(1,618 puan) tarafından
Ayh hadi darısı başıma bende biriktirip açık öğretim fakültesine yazilicam
(232 puan) tarafından
Biriktirdiğin sana kalsın. Harcı kocan ödesin bende açıköğretimden ikinci üniversitemi okuyorum harcı o ödeyecek
0 oy
tarafından
Tv açık kalır sabaha kadar gece lambaları patlıyor bebeisim var onla yatıyorum korkmamak için açık kalır böyle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
0 oy
13 cevap 375 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Varbirhayalimiz (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 347 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu