0 oy
174 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (97 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 24 haftalık hamileyim canım sosis istedi rüyama girdi acaba alıp kızartıp yesem bişey olur mu

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ye kız nolcak hicbirseyde olmaz
tarafından
Günaydın datlummm ❤️❤️❤️☺️☺️
tarafından
Günaydın askomm❤️☺️
tarafından
Azıcık daha uyusaydim ne olurdu ya ☺️ yine uyandım akşamda geç yatınca uykumu alamamis gibi hissediyorum:)
(12,633 puan) tarafından
Gece uykusu zaten en önemlisi 3 saat olsada uyusan yetıyor . Gündüz ıstedıgın kadar uyu yerını tutmaz
tarafından
Evet canım doğru söylüyorsun küçük bebegim yok kaynanam bizde mecbur beraber geç saate kadar oturuyoruz birde erken kalkma huyu bulaştı nerden bulasti bilmiyorum:))
-Reklam-
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Ye canım ne olacak ☺️
(97 puan) tarafından
İnternetten baktım zararlı dedi bende size sorayım dedim orda herşey zaten zararlı ya yicem ama canım saol :)))
(6,724 puan) tarafından
Canın çekmiş yemezsen olmaz ☺️mutlaka yemen lazim . Fazlasi zararlidir.
(340 puan) tarafından
Cnm ben zararını bu salam veya sosistende görmüş olabilirim çiğ et sonuçta bunlar bu gruba giriyor ve tokso hastali oluyorsun hayvandan veya çiğ et ürünleri tüketmekten oluyor bende varmış bilemediler oğluma bulaşmış doğum sırasında nöbet geçirdi 4aylik cnm bilgin olsun yiyeceksende asermisin tuzlu suya yatır kes sonra 4 parça sosusi ortadan bol 4.parca halinde yıka hasla 5dkk sonra ye 1tane ye fazla yeme oda işten gitsin
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm yeme bende tokso hastali içti çiğ etten yada kediden bulasiyormus yiyeceksende dişisi 4 parçaya bölüp suda haşlayıp yenmesi gerekiyormuş doktor dedi cnm bilgin olsun 
(285 puan) tarafından
O nasl bı hastalık ki
(340 puan) tarafından
Çiğ etten geçen yani çiğ kategorisinde bulunan bir hastalık cnm sonu nöbet gecittiriyor doktorlar şuan çiğ salam sosis olabilir veya hayvandan bulaşmış olabilir dedi araştırıyorlar oğlum nöbet geçirdi cnm
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Çok yedim sık sık olmamak kaydıyla hiç bir şey de olmadı şükür 
(97 puan) tarafından
Bende ilk defa yedim ya ne alakaysa rüyama girdi :))
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Bebişin sosis olarak doğar :D 

Kız ye birşey olmaz canin ne istiyorsa yiyeceksin çok tuzlu şeyleri turşu gibi mesela az yiyeceksin ama yiyeceksin yani 

(97 puan) tarafından
İşlenmiş gıdalar yenmiyorya ondan sordum ama zaten yedim valla dayanamadım napim :)))))
(4,859 puan) tarafından
Fazlasını yersen zararlı ama kıvamında yersen sıkıntı olmaz canım
0 oy
tarafından
Hafif tavada kızartıp ben de yemiştim
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Canm kızartarak da yiyecekmissin zatn ye bisey olmz
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kızartınca bir şey olmaz canım ben de aynen dediğin gibi çok aşermiş ve yemiştim :)
(97 puan) tarafından
Yedim valla ilk defa yiyorum bişey olmaz inşallah :))
0 oy
(3,141 puan) tarafından
İyice pişecek o iç kısmındaki çiglik kalmayacak önce haslican sonra kizartican öyle yicen. 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
İyi kizartirsan birşey olmaz
0 oy
tarafından

Yememeye çalışmalısın ama bende hamileliğimde yumurta yiyemiyodum sosisli yumurta yapıyodum doktorum yeme diyodu bi küçük sosis yiyodum :D

0 oy
(3,009 puan) tarafından
İşlenmiş gida sonuçta fazla abartmadan alıp kızartıp yiyin ama bence abartmayın fazla afiyet olsun 
0 oy
tarafından
Ye ne olacak 
0 oy
tarafından
Valla ben onumene gelirse yedim sosis salam kola ciğer sakatat kuzu ne olacak ye 
0 oy
(504 puan) tarafından
İşlenmiş gıdayı pek önermiyorlar 
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Kız hatta sosisi salçayı sulandır da öyle yap ben kızgın yağın içine salça koyuyorum biraz sulandırıyorum sosisleerede çizik atıp tuzunu ekleyip biraz kaynatıyorum birlikde çok lezzetli oluyo kuzum dene mutlaka afiyet olsun 

(97 puan) tarafından
Saol tatlım yedim Allah razı olsun :)
(2,699 puan) tarafından
Sendende canım afiyet olsun
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Gecen bi video gordum gorsen tiksinirdin yemezsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 340 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Elvan Arslan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy