0 oy
63 göst.
Aile kategorisinde (7,446 puan) tarafından

Merhaba güzel anneler 13 aylık oğlum biberonu ve mamayı reddetmeye başladı bi anda ama karnının doyması gerekiyor bi şekilde ek gıda dışında kase mama yaptığımda bi şekilde yiyor ama biberondan mama içmiyor yani sıvı şekilde üstten geldi ilk dişlerimiz henüz tam olarak inmedi patladı ama bu durumdan sonra daha çok reddetme oldu bana önerileriniz var mıdır yoksa bu süreçte kase mamaya devam mı edeyim elmalı rezeneli toz mamalardan yapıyorum doktorumuza danışıcam zaten ama belki benim gibi yaşayan olmuştur bu durumu geçici bir durum mu bilemedim hepinize çok teşekkür ederim :)

2 Cevaplar

0 oy
(235 puan) tarafından
Benim hem biberon hem mama hem ek gıda hem anne sütü reddetti ama inanılmaz suyu çok seviyor bizde öyle alıştırdık önce kaşık mama ağzına verdik sonra su istiyor ya hemen ardından inek sütü öyle öyle alıştı bide yarı uykulu vermek zorunda kaldım çünkü açtı ve epilepsi hastası şekeri düşerse nöbet olurdu diye uykuda verdim şimdi yavaş Yavaş yiyor ayrıca doktora götür damakları acıdığı çin yemiyor dur belki 
(7,446 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.. damakları acıyor zaten diş patladı ilk dişler üstten belki çözümü vardır dedim teşekkür ederim..
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Canim bence dert edilecek bişey değil. Birak ek gida tüketsin. Mama istemiyorsa verme. Benimki 10 aylikken emmeyi birakti. Ben mama vermek istedim ama kabul etmedi. Doktor dert etme normal yesin dedi. 
(7,446 puan) tarafından
Sağol canım yorumun için :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde caglat (7,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.