0 oy
445 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,195 puan) tarafından

Kizlar nts den sonra hemşire acil doktora git sıra mira alma baksın dedi doktor baktı direk yatış verdi açıklama yapmiyolar nts yi de yüklüyorum bilgisi olan bakabilirmi

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğin hareketlerinde sıkıntı var galiba
tarafından
Panik yapma serum verirler normale dönüyor tedbir amaçlı aliyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Çok da sancı yok ama bilemedim
(1,195 puan) tarafından
Bebeğimin kalp atışı yavaşlamış biraz o yüzden şuan ikimizde iyiyiz
(2,349 puan) tarafından
İyi bari canım çok şükür
0 oy
tarafından
Kaç haftalıksin canım. Sakin kalmaya çalış hastanedesin zaten Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz 
tarafından
Haftan yüksek maşallah korkacak bir şey yok inşallah canım. Açıklama yaptılar mı neden yatirmışlar
(1,195 puan) tarafından
Nts güvensizliği bebeğin kalp atışında yavaşlama varmış ondan kaynaklı yatirmislar ama şuan iyiyiz ikimizde bir skinti yok
(598 puan) tarafından
İyi Canım sevindim inşallah sağ salim gelir bebeğin
(1,195 puan) tarafından
İnşallah canım hepimizin ki
tarafından
Çok şükür canım.
Doktorunla görüş gerekirse 3 günde bir git nst ye bağlan. Son haftalar biraz kritik olabiliyor bide stres falan oluyor ister istemez
0 oy
(941 puan) tarafından
Harketlerini sıkkıntı veya kalp atisı yavas attiyor  galiba
(1,195 puan) tarafından
Düzeldi çok şükür
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ben bir şey anlamadım kaç haftaliksin ? Beni de  hep nst sonrası acile yollayıp 4-5 saatlik serum takarlardi
(1,195 puan) tarafından
38 hafta ligm
(7,193 puan) tarafından
Korkma canım benim kızımın da her girişimizde kalbi yavas atıyordu o yüzden hep serum veriyorlardı  doğum sırasında bile sancı çekerken çok fazla düştü kendi sancimi çektim on saat baktılar tehlikeye düşüyor hemen suni takıldı iki saate doğum oldu . Doğurur doğurmazda alıp kalbine baktılar yavrumun
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bebegın hareketlerınde sorun var sanrm bısry olmaz sakın ol hatta bı tatlı cıkolata falan ye bebegıde senıde rahatlatır
(1,195 puan) tarafından
Şuan inip alamıyorum da bizimkilerden istedim birşeyler getirecekler
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Gönlünü ferah tut zaten hastanedesin bilgi verirler Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin panik faln yapma bebeğin de etkilenir canım 
(1,195 puan) tarafından
Peki teşekkürler
(1,431 puan) tarafından
Noldu sonuç kuzum
(1,195 puan) tarafından
Saatte 1 kere nts ye bagliyorlar herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler şuan için gözetim altına alinacagimi ve yarın ki sonuçlara bakılacagini ona göre karar vereceğini söyledi canim
(1,431 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kuzum
(1,195 puan) tarafından
Amin hepimizin
0 oy
tarafından
Canim hic bisey yok serum takarlar birazdan bi dinlenirsin gözlem amaçlı bisey yok Allah'ın izniyle sen posttu kapat rahat ol canını sıkma hic birimiz dr deyiliz rahat ol 
(1,195 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım serumla düzelmezse bu çizelge sezeryana alacaklar umarım ki düzelir benimde böyle olmuştu sezeryanla doğum gerçekleşti
(1,195 puan) tarafından
Düzeldi galiba normal odaya aldılar 10 dk falan oldu
tarafından
İyi canım çok şükür
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Sancı yok ama bebek hareketleri az benimde biyel oldu biraz tatlı ye yürü dediler tekrar aynı çıktı acile gittim bir iki serum takıldı bir gece kaldım çıktım 35 haftalık falandım o zaman 
(1,195 puan) tarafından
Şuan ben 38 hemşire de gözümü korkutuyor
(9,005 puan) tarafından
Günün de gelmiş zaten bir sorun olursa sezeryana alırlar korkmayın
0 oy
(56 puan) tarafından
Önlem amaçlı tutmuşlardır panik yapcak bişey yok 
0 oy
(192 puan) tarafından
Bebeğin kalp atışı istenen düzeyde değil büyük ihtimalle benim de başıma geldi iki gün yattım sürekli nst de kontrol ettiler sonra bişey yok diyip cıkardılar şükür sorun olmadı 
(1,195 puan) tarafından
Kaç haftalıkken yasadiniz
(192 puan) tarafından
37 haftalıktı normal kontrolüm vardı orda böyle çıkmıştı nst m
0 oy
(456 puan) tarafından
Bebegin hareketlerinde azalma var canım bende öyle oldum yemek ye çikolata falan ye bidaha nst istiyorum dedi düzeldi 
(1,195 puan) tarafından
Beni yatırdılar da diğer nts lerde bişey cikmadi
0 oy
tarafından
Canım 40+0'da beni de aynı şekilde nst'den sonra yatırdılar 5 gün hastanede yattım 5 günün sonunda doğum yaptım. Senin haftandan ötürü gözlem altında tutup geri eve gönderirler. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi ❤️ 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 997 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.