0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

32 haftlığız suanda ar1k alışveirşlerimizi tamamlamayı planlıyoruz. hastane içinde acil lazım olması durumunda kullanmak ve yedekte kalması için emzik almayı planlıyorum ama emzik yapı ve tasarım olarak nasıl olması gerekiyor ??

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Philps avent canm 
tarafından
Evet dimi aşko evde biri kaybolunca diğerini veriyorm kocaman kız oldu bnm kız 19 aylık hala emiuo bıraktıramadm :)
(9,675 puan) tarafından
Bizimki 26 aylık olacak bıraksın diye ucuz memelerden aldım
tarafından
Benmki hayatta emmiyo onları kanka onlr damaklı oluyo miğdesi bulanıyo direk ağzına alınca gene avent aldm geçen ay 18ay üstü
(9,675 puan) tarafından
Kız bende zaten emmesin diye aldım benimki büyüdü artık sende bıraktır yavaştan :)
tarafından
Uyumuyo aşko emziksiz ne yapim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emzik vermeni tavsiye etmem canım 
0 oy
(119,599 puan) tarafından
Bence emzik olmamali tutturmasi dert sonra birakdirmasi dert en iyisi hic vermemek
0 oy
(297 puan) tarafından
Damaklı 0 aylık canım 0-6 ay olandan alma çok büyük oluyo öğrüyo ilk bir ay kullanır sadece 0 ay  al e bebekte var 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kesinlikle philips avent ultra air
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Philips avent ultra air kullanıyoruz doğduğundan beri çokta severek kullanıyor oğlum çok memnunuz 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Emzik vermesen daha iyi canım 
0 oy
(13,841 puan) tarafından
İki oğlumda da avent kullandim
0 oy
tarafından

Neyi tutacağı belli olmuyor ben kızıma 5 liralık emzik almıştım eczaneden onu tuttu sonra iyisini emsğn diye event aldım onu tutmadı onu tutsun diye uğraşırken 5 liralık olanında unuttu :D kaldık ortada 

0 oy
tarafından
Hastnde neden acil ihtiyaç olsun ki 
0 oy
tarafından
Bebem sevmedi bende vermedim baya kafam rahat en iyisi verilmemeli bebek aç diye ağlayacak sen aç olmadığını sanıp emzik vereceksin benim bebe emzik hiç istemedi şimdi karnını duyuruyorum arkasını bana dönüyor kendi kendi yatıyor huzurlu bir sekilde

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.