0 oy
141 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (218 puan) tarafından
Ama en fazla 2.5 - 3 bin arası arıyorum plips in ki falan güzel ama çok pahalanmis 6-7 olmuş. Fiyat performans ürünü arıyorum açıkçası yardımcı olursanız sevinirim .lazere gitmeyi düşünmüyorum birde emzirirken kullanila biliyor mu ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

ben bundan alacağım buz başlıklı bu ay maaş yatınca inşallah sjsjjs yorumları baya iyi bak istersen
(218 puan) tarafından
Aklımda olsun çok sagol ♡
tarafından
IP başlıklı cihazların hem atışları biyiyo hızlıca hemde bitmiyo asla boşuna para verme cnm bu işin uzamni sayılırım paranı çöp etme makina 5 bin atıştan sonra çöp oluyo
tarafından
5 bin atışa kadar vücudu temizlemezmi yani yaa peki bana önerecek bı makina varmı iyi olan
tarafından
Malesef hiç bı ürün yok en iyi çözüm dioder başlıklı bı merkezde bu fiyata lazere girmek bu tür cihazlar bı yerden sonra çöp anlicagin
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından
Yok mu başka öneriniz kizlar siz bakimlisinizdir hee 
0 oy
tarafından
Yerinde olsam merkeze giderim bu fiyata aldığın cihazların atışları bı vakitten sonra bitiyo ve çöp oluyor dioder başlıklı cihaza gir 10 seansta bitmiş oluyo bu fiyatlarda hemde vaktinde de calinmaz
0 oy
tarafından
Ben önermiyorum. 

Güzellik merkezlerinde ucuz lazerin yanıkları olarak baş vuranlar bence bu aparatlardan sonra olanlar.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Cok çok çok araştırdım. Braun silk expert pro 3 aldım. Daha şimdi 5. Seansimi uyguladım. Al mutlaka bacım azcık bütçeni zorla. 3800 e aldım şu an 4 kusur olmuş ama harika bi şey. Bacaklar koltuk altı bitti bile. Bikini bölgesi yer yer cikiyor. Mucize gibi bi şey 
(3,552 puan) tarafından
Lazerin hiçbir türünde tamamen bitirme mümkün değil zaten hangi yöntem olursa olsun illa ki çıkıyor. Bunun avantaji çıkan yerde evde hemen atış yapabiliyorsun
(2,726 puan) tarafından
Peki lekeleri siliyor mu
(3,552 puan) tarafından
Nasil lekeler yani ? Benim pek lekem yok ama
(2,726 puan) tarafından
Benim berbat bir cildim var bacaklarım ful batık
(3,552 puan) tarafından
Batiklari bitiriyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.

379,575 soru

11,362,716 cevap

34,839 kullanıcı

...