0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar Ara ara Karnımın bir tarafı sertleşiyor ben de oraya dokunuyorum böyle elime sert sert bir şey değiyor birazcık hafif bastırıp bastırıp çektiğimde elimi geri o sertlik yumuşuyor böyle böyle dokunduğumda hissettiğim bacak gibi diz gibi kol gibi dirsek gibi Acaba hangi organı çok garip bir his Karnıma dokununca Bebeğimin bir organına dokunuyorum ama ne organı olduğunu bilmiyorum bazen dayanamayıp dişlerimi sıkıyorum o kadar tatlı ki ısırasım geliyor :):):):)♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎

7 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
totosudur :dd
tarafından
Telefon doluu kimildama videosuyla :)))
(1,995 puan) tarafından
bravo kızz devam :d
tarafından
:)
Hic kacirirmiyim o anları  :)
Bekarken heppp hayalini kurdum :)
(1,995 puan) tarafından
sağlıkla al kucağına canım bi avazda kurtul inşallah
tarafından
Amin kuzumm benm allah razi olsn ♥︎
-Reklam-
0 oy
tarafından

Isır sende:P:P:P:P öyle yazmışsın ki çok tatlış❤️☺️

tarafından
Sjsjsj kizzz valla dislerimi skcam diye kircamm  birde ben degince yavasca cekiyor neresiyse allahim  bitiyorum orda :)
0 oy
tarafından
Benimki ayni oluyor kac haftaliksin
tarafından
Korkulacak bisy yok canim ensielerin gayet normal bebegini kucagina alinca inan butun acilarin diniyor derlerdi inanmazdim ne kadar dogruymus
tarafından
Dogduktan sonra yapabilceemmi bakabilcemmi onun korkusu dogum korkusu karisti hep :(
tarafından
Aman bakarsin ne var ;))) hicte boyle dusunme
tarafından
:) aynen azicik bu siteden yardim alcam azıcık  annemden derken :) azicik kendi bildigim bakalim ortaya ne cikcak :)
tarafından
Hayirlisi olsun :)) canim
0 oy
tarafından
♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎♥︎
0 oy
(2,610 puan) tarafından

Her yeri olabilir :D benim kide öyle baş aşağı şuan o yüzden eli hangisi ayakları hangisi anlayabiliyorum minik minik ayakları elime geliyor bazen çok mutlu oluyorum 

tarafından
Ayyy korkuu bana da geliyorrr :) 30a girdik   ..  haliyle korku sardi :) ilk oldugundan
(2,610 puan) tarafından
Benimde ilk kuzum. Bazen korkuyorum çevrenin de etkisiyle benim çocuğum da böyle olur mu yetebilir miyim anne olarak insan düşünmeden edemiyor.
tarafından
Aynen oyle  biraz dogumdan biraz bakabilirmiyim korkusu var yapabilcemmi . Hic blmyrm
(2,610 puan) tarafından
Allah yardım eder inşallah sağ salim kucağımıza alalım bir de. Elimizden geleni yapacağız sonrasında
tarafından
Aynen oylee canimm rabbim  onunda sabrini  verir insalalh
0 oy
(415 puan) tarafından
Valla benimki de anlattığın gibi  dokunuyorum sert birsey bence dirsegidir öyle tahmin ediyorum yani:) ama çok güzel tabi kendini kastığı zaman canım acıyor şu anda da öyleyim sancım oluyor ara ara  Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah hepimizi
tarafından
Insallah canimm benimm  sen ne kadarliktin ?
(415 puan) tarafından
35+5 olduk canm şükür
tarafından
Hmm masallahh rabbim  saga salim kavustursun
 Bende 30+2
(415 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun cümlemizi inşallah ♥︎
tarafından
Amin canm
0 oy
tarafından
2.çocuk yapmama sebep oluyorsun kız
tarafından
Sjjsjs ne mutlu bana :)
tarafından
Evet kuzum ❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 829 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 688 göst.
10 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.

377,171 soru

11,287,622 cevap

34,693 kullanıcı

...