0 oy
1,374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne kadar haydar Ece de olsam benimde bi sorunum var. Aslında buraya yazmam çözmeyecek biliyorum ama biraz iç dökme postu olacak lafı çok uzatmadan ayrıntıya girmeden kısa kesicem. Normalde bir sorun yok aramızda cinsel anlamda herşey yolunda ama benim sevmediğim şey önsevişmenin aşırı uzun sürmesi. Önsevişme sevmeyen tek kadın olabilirim hiç sevmiyorum bana çok boş geliyor bitsin istiyorum bi an önce öpmek filan saçma geliyor istemiyorum sırf eşim seviyor diye yapıyorum ama eşimde çok uzatıyor seninkide dert mi diceksiniz ama sevmediğin şeye ayak uydurmak gerçekten bir sorun oluyor bi süre sonra eşime de diyorum sevmediğimi en azından kısa keselim diyorum ama bişey değişmiyor en basiti dudaktan öpmek aşırı saçma benim için hiç hiç hiç istemiyorum ya o başlarda güzeldi şuan artık kaç yıllık evliyiz öpmek benim için işe uğurlarken yapıcağım basit bişey uzun uzun yapacağım bişey değil hiç istemiyorum zorla ayak uyduruyorum resmen 

32 Cevaplar

+10 oy
(2,062 puan) tarafından

image

Ten uyumunuz yok Ece 

tarafından
Evet yagmurcum ten uyumu çok önemli :D
tarafından
:D önemli tabi
tarafından
Hemen hemen her seferinde bende bosalıyrm nası ten uyumu yok:D ten uyumu illa önsevişme demek değildir seksin kendisi başlı başına başka bişey önsevişme bana ergence geliyor zevk almıyorum
(2,062 puan) tarafından
Boşalıyor olman tem uyumu olduğu anlamına gelmiyor yalnız  ;)
tarafından
Hadi ya bak bak :D ne anlama geliyor pardon o uyum olduğunu göstermiyor da öpüşmeyi sevmemek uyum olmadığını mı gösteriyor aman neyse sen öyle düşünebilirsin benim için önemli olan olayın kendisi :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bende tam tersiyim ☺️☺️
tarafından
Romantiksin demekki sevmiyorum ben ya
tarafından
Herkesin yapisi farkli banada diyeri cok sacma geliyor olduda bitti masallah gibi ☺️
(830 puan) tarafından
Hahaha banada dediğin gibi diğeri saçma geliyor :))
+2 oy
(1,371 puan) tarafından
He he inandık :D öpme opturme bacım napak
(1,371 puan) tarafından
Hala bekliyorum :D
tarafından
Buna inanamayanın kocası kendini hiç öpmğyodur kusura bakma da inanamıcağın bişey demedim senin için imkansızsa bilemicem
(1,371 puan) tarafından
Yoo opusuyoruz canım sen neden gerginsin kız alt tarafı sakalastik surda yalanci mi dedim sana sakin ol tamam en çok sen opuluyorsun :D
tarafından
Kizzz ece hemen cirkinlesme bee kiz bisey demedi ki dhhxh
(1,371 puan) tarafından
Bugün biraz fazla opulmus galiba baya gergin :D tamam hadi gidiyom ben kovuldum ztn
+1 oy
(280 puan) tarafından
Al bendende o kadar ya  sinir bozucu sıkılıyorum 
tarafından
Eşim inanılmaz derecede uzatıyor bide bıktırıyor resmen bir kaç kere yeter artık ya diye azarlamışlığkm bile var
+1 oy
tarafından

Haydar ece saat 12 yi geçti kız :D

tarafından
Demekki vardır abla çok büyük bir sorun hemde sjsjsjsjsj
tarafından
Yokk beeee her dert bu ola kizz delimi neee buna öküz lazim hurraa girisecek tövbe estağfurullah yaaaa
tarafından
Puhahahaaaaa Allah iyiliğini versin kız ☺☺☺☺
(852 puan) tarafından
Allahim bu nasıl bir muhabbetttt!
tarafından
Ne oldu sevgi
+1 oy
(7,618 puan) tarafından
O zaman sen eşini hiç arzulamıyorsun sexi bir görev gibi görüp biran evvel vazifeni bitirmek istiyorsun bu uzun vadede bu şekilde devam etmez canım.
tarafından
Yok canım öyle değil bana göre sex olmalı sadece. o uzun sürebilir ama ben önsevişme faslını sevmiyorum öpmek dokunmak filan yani ne kadar güzelde yapsa ben o Faslı sevmiyorum
(852 puan) tarafından
E saçma değil mi sencede  söylediğin şey  ...cinsel obje sadece eşin senin için o zman ...
tarafından
Evet öyle sayılır romantik gözle bakamıyorum ben
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Değişik bir sorunmus ;)

0 oy
(3,389 puan) tarafından
Katılıyorum 
0 oy
tarafından
Ondan zevk almıyorsun demekki 

Aslında ilginç. Bilemedim 
0 oy
(60 puan) tarafından
Vala aynen öyle bacım bırak öpüşmeyi o işi bile yapasim gelmiyor bazen
0 oy
tarafından

aslinda bunu isterler sen tam tersini istiyosun :D

0 oy
tarafından
Ulannn ece ne güldüm okurkennn senden hic beklemezdim daha ilginç bisey cikacak sandim di geçen gün sorcam dediginde bu arada isim annen benim haydar ecee djnfbfdb
tarafından
Sen kendi ismini mi değiştirdin. Daha ayrıntı yazcaktım da yazmadım masum bi post olsun dedim ckfk
tarafından
Kizzz benim ayar oldum gittim bii sonra dayanamayıp size döndüm may 00 tanidin mi bardağın altina tabak koymayan eceee
(262 puan) tarafından
Ay ohaa may00 sen misin hahaahaha
tarafından
Evet sem senin hep bumuydu adin yağmur
(262 puan) tarafından
Yok değildi ama ben demem sjsjsj sonradan açtım bende :)
0 oy
tarafından
Ahahaha kız kuru kuru gitmez.
0 oy
tarafından

Herkesin bir derdi var iste 

Kiminin ekmegi bayat

Kiminin pirlantasi ufak :)

Vallahi aslinda haklisin ama  esinn seviosa vazgecmicektir kuzum ya :(

0 oy
(9,604 puan) tarafından
Ben o işi hiç sevmiyorum 
0 oy
tarafından
Ten uyumun yok

seks zaten zevk verir sonuçta uyarılma ama ten uyumunun olduğu kişi sana dokununca kendinden geçersin
tarafından
Hayır ya alakası yok. Açık açık yazamadığım için anlamıyorsunuz bence. Önsevişme bana ergence geliyor. Ben direk seksin kendisini seviyorum ve ondada gayet zevk alıyorum ve seksin kendisi de uzun sürüyor zaten. Ama baştaki önsevişme bana gereksiz geliyor ben zaten hemen havaya giriyorum ona ihtiyacım yok
0 oy
(852 puan) tarafından
Tam tersi ya ..o zman sevismenin ne anlamı kalıyor. Öpmek niye sıkıcı g3lsin insan eşini öperken sıkılır mı ..bnce sizin sevginiz veya tahammülünüz bitmiş olabilir mi. Kötü anlamda demiyorum yanlis anlamayın ama ne biliyim bana biraz garip gekdi 
tarafından
Ben romantik değilim sevmiyorum o durumu. Diğer ana durumu seviyorum o saatlerce sürebilir sorun yok
(457 puan) tarafından
Bence bunun swvgiyle tahammülle alakasi yok yapı meselesi bende hiç öpüşmeyi sevmem  heleki eşiniz büyük dudaklıysa hiç cekilmiyor dhjhfgkkdfy :)
(852 puan) tarafından
Allah sneiii
0 oy
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️☺️nw diyelim Allah başka dert vermesin
0 oy
(415 puan) tarafından
Bence ön sevişme olmadan diğeri çok boş ve bana göre abartılı olucak ama iğrenç.. sadece iş görmek için oluyor sanki  öpmeden dokunmadan 
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bırı önsevişme yok dıye sorun eder bırı var dıye gercekten kadınları anlamak zor:D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 428 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melisyldrm (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 626 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.