0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nedendir bilinmez ailesi ile ilgili şeyleri hiç anlatmaz ben her seferinde kayınvalidene duyarım konuşma esnasında. Mesela kayınvalidem hasta olur bilmem tatile gider bilmem bı akrabası boşanır bilmem hiç ama hicbiseyi anlatmaz. Ama bizimkilerle alakalı bı durum olsa sorar öğrenir bende gizlemem zaten anlatırım. Ama ailesiyle ilgili niye böyle bilmiyorum. O böyle yapınca kendimi dış kapının dış mandalı gibi hissediyorum ona söyleyince sanki seninde çok mu umrunda diyo. O beni alakadar eder seni değil dedim bende. Bundan sonra bende anlatmama kararı aldım. Siz olsaniz yaparsiniz

30 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ne o bana anlatsın ne ben ona anlatayim hiç bir seylerini bilmek istemem şahit olmak istemem.agrimayan başımı mi anlatacam 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani bizi etkileyecek bizimle ilgili bir durum yoksa ortada anlatmayabilir
0 oy
(3,404 puan) tarafından
Kendi derdim bana Yeter birde onlar ne etmiş ne olmuş diye düşünemem anlatmasın daha oyiyki eşimde sonradan öğrenir öyle şeyleri 
0 oy
tarafından
Anlatma hiç birşeyi canım sorunca bilmiyorum de geç . Erkek milleti bu önce heyeni alır başka zaman anlattığın şeyden seni vurur . Sakın diyim haaaa . Bu arada onun almatmamasi da uyanıklık bence 
0 oy
(401 puan) tarafından
Anlatmıyor zaten artık bende anlatmıyorum başkasından duyunca bende yeni ogrendim diyorum 
0 oy
(205 puan) tarafından
Herseyi de anlatmasin ya bende anlatmam .. bazen bu kendi aranizdaki durum beni alakadar etmez deyip geciyorum
0 oy
tarafından
Erkek kadın gibi değil ya, benim babam da öyle, annem der mesela şu şöyle olmuş senin de haberin varmış niye demedin der,amaaaan onu mu aklımda tutuyorum unuttum gitti sen deyince hatırladım he böyle oldu der :D 
0 oy
tarafından
Benimkide anlatmaz brn anlatiyorum hic takmiyom anlatmamasini
0 oy
tarafından
Bna birşey anltmsn eşimde onemsemz Zatn 
0 oy
(13,407 puan) tarafından
Ailemle ilgili her şeyi ona anlatmam o her şeyi anlatır anamın dışı ağırmış babamın kıçı ağrımış diye ama her ne hikmetse önemli şeyler saklanıyor anlattığına niye anlatıyor diye kızıyorum ama sakladığına hiç kızmadım valla hatta yüzüne de dedim sizin aile meselelerinize sandığın kadar meraklı değilim diye 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 580 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 616 göst.
0 oy
47 cevap 2,176 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

381,801 soru

11,430,330 cevap

34,990 kullanıcı

...