0 oy
334 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nedendir bilinmez ailesi ile ilgili şeyleri hiç anlatmaz ben her seferinde kayınvalidene duyarım konuşma esnasında. Mesela kayınvalidem hasta olur bilmem tatile gider bilmem bı akrabası boşanır bilmem hiç ama hicbiseyi anlatmaz. Ama bizimkilerle alakalı bı durum olsa sorar öğrenir bende gizlemem zaten anlatırım. Ama ailesiyle ilgili niye böyle bilmiyorum. O böyle yapınca kendimi dış kapının dış mandalı gibi hissediyorum ona söyleyince sanki seninde çok mu umrunda diyo. O beni alakadar eder seni değil dedim bende. Bundan sonra bende anlatmama kararı aldım. Siz olsaniz yaparsiniz

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyi de anlatmasin isterim ya kafa bu
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende ona anlatmam ki 
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Eşin doğrusunu yapıyor bence anlatsa bu sefer altında bir şey arayabilirsin
tarafından
Kız anasının hastalığında ne arayabilirsin ki arar geçmiş olsun derim yani
(7,687 puan) tarafından
Yani hastalığını da anlatmasın yani önemli bir şey değil ki
tarafından
Ameliyat olacakmış ama kadın bence bu basit bişey degil
(7,687 puan) tarafından
Kaynananla irtibatta ol o zaman her seyi once sen ogren konusu acilirsa biliyorum dersin eşin taksin kafaya :D
0 oy
tarafından
Bende anlatmam oda anlatmasin merakta etmem 
0 oy
(163 puan) tarafından
Güvensizlik hissederim.hem anlatmıyo hem sana sizinkileri soruyo.anlatma sende bida bence.
0 oy
tarafından
Bisey olurda yüzüne vurursun diye anlatmiyordur 
tarafından
Hiç bu açıdan bakmamıştım teşekkür ederim
tarafından
Rica canım.  Erkek kafasi bakalım ne açıdan baktı
0 oy
tarafından
Evet önemli tabiki onlar benimde ailem artık bu nasıl söz diyecektin bnce ilk zamanlar bişeyler olmuş sende umursamadıysan artık söylemiyo olabilir 
tarafından
Buda ihtimal tabi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anlatmadıgı yerde catır catır yüzüne vuruyorum kendımde analtmıyorm soruncada sanane aılem hakkında senı ılgılendırmez dıyorum:))(
0 oy
(368 puan) tarafından
Benim esımde aynısısırf bu yuzden ondan sogudum
0 oy
(4,390 puan) tarafından
anlatmiyor zaten. onlara gelince sır küpü 
0 oy
tarafından
Anlatmasın zati bende anlatmam
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy anlatmasn kizzz niye dert ediyorsun 
tarafından
Kız kendimi dışlanmış gibi hissediyorum.insan eşine anlatmaz mi
(830 puan) tarafından
Kız var ya böyle erkekleri hiç sevmem eşimde çok meraklıdır herşeyi öğrenir ama bişey olduğunda kendi tarafıyla ilgili bişey demez bir kaç kere bende kaynanadan falan duydum eşime dedim boyle diye aaaa ben söyledim diye hatırlıyorum dedi neyse sonrasında biseyler daha olmuştu ben duyduğum halde umursamadim eşimde anlatmaya başlayınca şuan işim var isimden önemli değil sonra duysamda olur dedim gereksiz değersiz gibi düşündür oda anlatmak isteyecek
0 oy
tarafından
Benim eşimde anlatmıyor ki bende hiç sormam merak etmem en iyisi değil mi ben bu durumdan memnunum valla 
0 oy
(12,690 puan) tarafından
Ondan önce kaynanam var görümcem var uç tane kaynım var hepsı anlatıyo sıra eşime gelene kadar oğrenıyorum jsfmöç
0 oy
tarafından
Ee çok normal bence ailelerle uğraşmayın kendinize bakın sende anlatma oda anlatmasın en güzeli bu bence 
0 oy
(2,485 puan) tarafından
Esim kardeşinin düğününe sponsor oldu söylemedi 

Yetmedi düğün gününü bile söylemddi onlarda eşimde akrabanın wp duruminda gördüm neler neelr bu en basiti 

Ufak tefek şeyleri soylemiyorsa sizin hayatınızı ilgilendirmeyen şeyleri çok sorun etme bence 
0 oy
tarafından
Benmki de anlatmaz niye soylemedin derim önemsizdi der unuttum der falan.
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Ayyy hiç çekemem ne güzel işte anlatmasin boşver 
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Erkekler böyledir bence bu tür şeyleri anlatmayı sevmez. Ama seninkileri de sormaması lazım bu durumda
0 oy
(437 puan) tarafından
Aynı koca bendede var telefonu alır kapiyi kapatır ailesiyle konuşur 1 degil iki degil sanki devlet sırrı bende yapmaya başladım soru sorduğu zamanda sen önce benim sorularıma cevap veriyormusunda ben verim sen anca git annenle kapı arkalarında fıs fıslayın birbirinize diyip çıkıyorum artik yapmıyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 573 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 615 göst.
0 oy
47 cevap 2,176 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...