0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
11 gunluk bebegim gozu capak oldu çapak olunca?sutumle sıldım ama iltihap gibi olmuş yaşayan var mı napmam lazım 

6 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından

Temiz pamuğu ılık suyla ıslatıp temizlenir genellikle.youtubeds videolar var bak oraya cnm.iltihap varsa doktora götür.daha kötü olmasın

(80 puan) tarafından
Bugun kontrol var sımdılık napabılırım diye sormak istedim  hemen doktora gsteecem canım
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
oncelikle cok az bi su kaynat onu ılıt canim sonra temiz bir pamukla gozu icten dışa dogru sil o capaklar temizlensin doktora gidene kadar bu sekilde devam edebilirsin ama sag gozune vurdugun pamugu sol gozune vurma sakin ikisi icin ayri pamuk kullanmalısın goz pibarlari kapali oldugu icin boyle oluyor endiselenme doktor bi damla verir bide masaj yapmani soyle biz cok sık gecirdik o yuzden alıstik artik
0 oy
(444 puan) tarafından
Süt müt bizde zerre işe yaramadı bebeğim doğduğundan 9.aya kadar devam etti. Doktora git canim ben sormuştum doktor masaj yap dedi o da ise yaramadi bi kere hastayken antibiyotik kullandik geçmişti yine tekrarladi. Doktora söyledim damla verdi geçti şükür. Ama 1-2 kez damla kullandık yani canini sikma sadece sürekli islak pamukla sil ama doktor damla verirse kullan canim enfeksiyondur muhtemelen
0 oy
(473 puan) tarafından
Doktorunuzdan damla isteyin , doğar doğmaz veriyor zaten doktorlar , her gün damlatın.Biz damlatmistik doğumdan itibaren sorun olmamıştı.
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Doktora götür canım ilaç verir 
0 oy
(504 puan) tarafından
Sütünüzle silmeyi su kaynatıp soğutun onunla silin oluyor öyle yenidoğanlarda 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilyda (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tgbtysz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 619 göst.
4 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Fatma❄ (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (21 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,449 cevap

34,711 kullanıcı

...