0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
4. Ayindan beri her sabah 6 7 gibi uyaniyor kaka yapiyor  gece 3 kere uyaniyor zaten aliskanlik haline getirmis ben dayanamiyorum artik dengem bozuldu iyce  gücüm kalmadi suan 8 aylik ben ne zaman uyuycam artik ölücem uykusuzluktann ne olur bir akl verinn

39 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Benimki de sabah 6 da uyandı gece her saat başı uyanıyor keşke 3 defa uyansa şükür edecem 11 aylık 
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Aksam 9.30 gibi uyur oglum sabah 7 de ayakda yeri gec yatir dediler 11 de 12 de yatirdim anami aglatti duzeninu bozdum diye cok agladi yinede sabah 7 fe kalkdi yine 9.30 da devam uyumaya 7 den beri ayakda  az snr uyur geri
0 oy
(13,841 puan) tarafından
İlk oğlum hiç erken uyanmazdi ikincim 11inde 8 aylık olacak o da erken kalkıyor erken uyuyolat uykuyu aliyorlar
0 oy
(482 puan) tarafından
Her gün aynı saatte yatırmaya özen göster. 9 9.30 gibi. Gunduz uykusu iki kere olsun. Ujutma gunduz uykusunu almaya n bebek gece zor uyur. Daha sonra ikinci gunduz uykusuna yatırdığın bebegini akşam en geç 6 ya kadar uyumasin a özen göster. 1 yas alti bebeler gunde iki uyku. 1 yas sonrası tek uykuya gecis olmalı. Ve fon perde kullan. İnan kurtarıcı bu perdeler.  Şükür Ben boyle alistirdim.  Diyelim 6 da uyandi mama ya da meme ver eline pis pis yaparak geri uyut. Ama sessiz sedasız yap bu işlemi ki geri uyusun .
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Ben odaya siyah perde aldım uyku için ne kadar doğru bilmiyorum ama perdeyle rahat ettim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Gece 3 kere uyaniyorsa gene iyi bacım ki uyuyor yani milletinki 10 15 defa kalkıyor bizimkide sekiz aylık bizde erken kalkıyoruz çocuklar bı.donem öyle malesef ilk kızda öyleydi benim 6 dedimii pıt ayakta 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
(598 puan) tarafından
Erken yatıp erken kalkın siz de. Biz hep 7 de kalkıyoruz. Eskiden hep 5 tek kalkardı oğlum sonra 6 ya geldi şimdi 7de kalkar
0 oy
(618 puan) tarafından
İki yaşından sonra cnm bende biri 2 buçuk gece uyanmaz uyansada su içip uyur kızım bir buçuk hala gece iki kez kalkar sabah beş buçukta ayakta 
0 oy
(632 puan) tarafından
3 yasini gecti wc egitimi var gece beslenmesi yok ama hala 5 ya da 6 da kalkar hicbiseyle degistifemedim uyku damlasiyla bile...
0 oy
(64 puan) tarafından
Keske 7 de uyansam 4te ayakta bazen artik sinirden kendime tokat atiyorum
0 oy
(401 puan) tarafından
6-7 yine iyi benim ki o aylarda gece 4 de uyanıyordu ev zifiri karanlık ama onun için gün başlamış oluyordu şu an 15 aylık Max uyuduğu saat Sabah 6:30 asla uykuyu. Sevmiyo
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Gece 4 te uyandi oynadi guldu dondu dolandi emdi snra 1 saat snra falan geri uyudu.maalesef memeyi brakmadan duzenli uyumuyorlar
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Uykusuz gozlerle yazıyorum, 21 aylık gece en az 5 6 kere kalkar saat bası uyanır sabah 7 de ayakta ne zamn duzene girecek bılmıyorum basım catlıyor agrıdan:( 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Hava ne zaman aydınlansa o zaman kalkıyordu. Sabah 5 dedi mi çoktan ayakta oluyorduk. Karartma perde aldım taktım. Şimdi 8.30 9'a kadar uyuyor. Bu bana yetiyor. Çünkü aylarca sabah 5 de kalktım 
0 oy
tarafından
Bebeklerin Norml uyanma saati canım bizm kiz 6aylik 8de uyur 6 :30 da uyanir çocuk napsn
0 oy
tarafından
Gece uyumadan önce baya oynayın bebek yorulsun yoğurt yedir uykusu gelir sonra gece baya uzun süre uyur aç bebek kalkar bende ilk başlarda bilmiyordum zar zor uyuturdum şimdi gece 12 1 gibi kendi kendine uyur 7 8 gibi kalkar emer bir daha uyur
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşına girdi bir ay önce memeyi bıraktık daha bir aydır uyuyorum bende. Öncesinde her gece 20 dakikada bir uyanıp emiyordu. Ama hala erken uyanıyor en geç uyandığı 7 buçuk. Allah yardımcın olsun ne kadar zor olduğunu biliyorum.
0 oy
(410 puan) tarafından
Bizde 10ayligiz sabah 7bucuk ta uyanır en geç bende hiç uykumu alamıyorum deliksiz uyku nedir unuttum bile akşamlarıda 9 10arasi uyur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,549 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 718 göst.
0 oy
17 cevap 1,144 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu