0 oy
707 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar zaten pandemi hep evdeyiz. Artık bunaldım sürekli oyun oynamak istiyo. Kaç defa kavga ettik hala bilgisayara donanım kuruyo bişeyler alıyo 10 bin tl ye bilgisayar aldı. İlgilenmiyor benimle zoraki korkutursam trip atarsam geliyo yanıma. Bide bilgisayardan kalkınca telefonuna sarılıyo ondaki oyunları oynuyo. İstiyoki bi yemeğe geleyim birlikte yiyelim. Çayı bile bıraksam oyun başında içer. Çok bunaldım harbiden askere gidecek 40 gün sonra. Diyoki orda zaten oynayamayacam. Bende dedim orda biiz göremeyeceksin oyun mu düşünüyorsun son günlerini bizimle geçir. Çok sıktı artık kapıyı çekip oğlumla gitmek istiyorum. Bide diyoki karı kız kahve içki kumar yok evde oyunumu oynuyorum sana ne zararım var. Kendimi bunlarla mı teselli edeyim yani daha 1.5 senelik evliyim ya canıma yetti. 

35 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bı yükledi ama sarmadı sildi bilardo oynuyo benimki
(52 puan) tarafından
Ya çocukla odada tek başıma oturuyorum bende insanım çok darlandım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum inan bu da alkol sigara gibi bildiğin bagimlilik bir ara eşimde sardı tel ini kırıp oğlumun üstüne attım uzun süre oynayamayinca birdaha oynamadı hiç 
(52 puan) tarafından
Ya iyi cesaretliymişsin. Hem bilgisayarda hem telefonda canım kaç defa rest çektim ama nafile
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Askerde unutur mecbur bu kadar bağımlılığı kalmaz 
(52 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
tarafından
Bnm de kocam öle papci oynuyor ve bn esimi her gun  Gormuyirum eve gelince oynuyir izinlerde görüyorum. Kocamı hep papci ama askeriye de oynamıyor 
0 oy
(833 puan) tarafından
Kocam papci oynamayı blmiyore ben oynuyom onun yerien
0 oy
tarafından

Bu ne biçim bir oyunmuş ki herkes yakınıyor. Yuva yıkan cinsten resmen. Yükledi sildirdim ben. Başka oyun oynuyor akşam yarım saat müsade ediyorum. Siz daha yeni evli sayılırsınız birde askere gidicek diyorsun seninle çocuğuyla vakit geçirmesi daha iyi olurdu. Gözünün korkcagi şeyleri sen bilirsin 8-)

(52 puan) tarafından
Ya tamam diyo canım 1 gün sonra yine aynısı. Bide mutsuz mutsuz dolaşıyor etrafta oynamazsa daha çok sinir oluyorum
0 oy
tarafından

Benim eşimde suan askerde. Gidene kadar metin2 oynadı. Bizi ihmal etmediği için sorun olmadı canım. Genelde gece 12 den sonra oynardı. Gündüz oynamak isterse Bi işimiz yoksa oynardı. Oğlum ve benimle ilgilendiği sürece sorun değildi kuzum ama senin eşin işi bekar hayatına çevirmiş 

(52 puan) tarafından
Evet malesef benimki ilgilenmiş gibi yapıyor sadece. Birde oğlum aşırı huysuz çok yıprandım
0 oy
tarafından
Vallahi biz beraber oynuyoruz önceden bende deli oluyordum baktım kendime ediyorum ben de başladım beraber oynuyoruz
(52 puan) tarafından
Ben onu kurtarnaya çalışıyorum bide kendim oturamam canım işlerimi kim yapacak. Çocuk ev temizlik yemek bulaşık
tarafından
Gerçekten bağımlılık yapiyo ama bn üç dört ay oynayamadim içimde kaldi.Askere gidecek diyosn orda oynayamayacagina göre unutur gider
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnm eşimde oynar telden ama bizlede ilgilenir yani
(52 puan) tarafından
Mesela ilgiden kastın nedir
(7,791 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gerektiginde ev isine de yardimci olur beraber oturup konuşuruz yada tv izleriz yani kizikizla ilgilenit oynar oylevzaten cocukla imkan pek bulamam bos bos oturmaya imkan buldukça da vakit gecirmek isterim oyun oynarsa kizarim vakit gecirelim diye o da oyunu birakir
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Biz birlikte oynuyoruz. Benden ayri pek oynamaz. Bazen bn derim hadi oynayalm diye. Ama bağımlılik yapiyor cidden.

Ama ben oynamasında sakinfa görmüyorm yoksa bana sariyor :D böyle iyi
(52 puan) tarafından
Keşke bana sarsa boş boş saatlerce bilgisayarda oturmas7ndan  iyiydir. Kaldırınca eee ne konuşacaz şimdi diyo
(1,274 puan) tarafından
Yok ben bunalıyorum. Zaten gündüz çalışıyorm aksamlari kafa dinlemek istiyorum. Her insan farklidir tabi
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşim yanımda iken oynamaz öyle bağımlılığı yok oyuna. Şuan görevde ama gelince eve Pes almayı düşünüyorm ben de. Eşim benle vakit geçirmekten hoşlanıyor herşeyi beraber yapalım istiyor ben de onun zevklerine uyum sagliyorm. Mesela çok futbol meraklısı değilim ama eşim için maçlari takip ediyorm o nöbette izleyemezken ben ona özet geciyorm:) böylece daha fazla vakit geçirmiş de oluyorz. Madem o bırakmıyor sen başla:)
(52 puan) tarafından
Ev işi çocuk yemek onları napcaz. Oyunlarla dünyadan kopamayız ki insana sohbet muhabbet lazım.
(1,885 puan) tarafından
Dünyadan kopacak kadar değil ki canm eşinle bir iki saat çocuğu uyuttuktan sonra yapabilirsin mesela. Erkekler çocuk gibi malesef
(262 puan) tarafından
Valla kadının üzerine düşen o kadar şey var ki çocuk uyuduktan sonra bende uyumak istiyorum pert oluyorum
0 oy
tarafından
Benimki de marvel kafa topu okey biri biter biri başlar onlardan sıkılınca video falan izler  kendi haline saldım artık kendimi yıpratıyorum onun yüzünden hiç gerek yok :/
0 oy
tarafından
İnşallah askerde iyice alismaz çünkü telefon kullanıyorlar ya 
0 oy
tarafından
Abim geçen kocama surkeli indir ha indir valla kıyameti koapririim 
0 oy
tarafından
Seni üzmek istemem ama bu papci yüzünden ne yuvalar yıkıldı içinde ne oyunlar dönüyor kız erkek karışık sohbetler falan ben kıskanç bir insanım izin vermem
0 oy
tarafından
Benim eşim de oynuyo aman oynasın oynamayınca sınırlı oluyo benden cikario 
0 oy
tarafından
Yuh 10 bine bilgisayar mi e sporcumu olacak başına benimki telde oynar bende kiziyom bazen 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Okey oynar 101 filan ama bizimlede ilgilidir bağımlı değil 
0 oy
(185 puan) tarafından
eski sevgilim ayni boyleydi evden bile cikmiyodu askere git diyodum orda ölürsem nolcak falan diyodu askerligi pubg gibi saniyo heralde bshsh ayrildim gitti evlilik daha zor tabi 
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Çok şükür hiçbir sanal oyun ile işi olmaz hele şu pub g hepten çocuk işi gibi gelıyor bana biz öğrencilere kızıyoruz oynuyorum deyince 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 938 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,519 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 513 göst.