0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dogumum ocakta olucak Allahim nasip ederse insallah. Pijama takimi icin nasil birsey almaliyim. Kışlık mı alim sizce yoksa normal penye pijama mı almaliyim. Cok kararsizim  bir akıl verseniz:'(

11 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Kislik kalin al kan kaybetceksjn cok usursun. Ben agutosun 6sinda dogum yaptim dislerim 32 sayiyodu
tarafından
Dogru soyluyosun.cok sagol canim
(2,201 puan) tarafından
Hayirli dogumlar olsun ins :)
tarafından
Amin canim. Allah razi olsun senden :)
(2,201 puan) tarafından
Saol tatlım sendende :)
tarafından
Yazin temmuzdu ona ragmen hirkami eksik etmedim ustumden urfa gbi yerde bence kislik kadife *** esofmanlar var soguktur yeni dogum yapinca daha hasas olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kislik al dogum sonrası insan ckk üşüyor 
tarafından
Demi yaa. Sogugu hic sevmem ama bu da kış bebegi oldu saglikla gelsin insallah . Cvp icin tesekurler canim
tarafından
Bizde 2 martta doğdu.  Doğum sonrasi 20 kat orttu annem sicak tutmaya ihtiyacın olur
0 oy
(650 puan) tarafından
Normal penye pijama üzerine rahat edebileceğiniz bir sabahlık(kalın olanlardan olabilir)
tarafından
Mantikli aslinda ama bakalim. Insallah rahat birsey bulabilirim
(650 puan) tarafından
İnşallah bulursun
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Benimde ocakta bende arayistayim öyle süslü püslü şeyler almayacağım yok lohusa takimi falan :) böyle güzel takim arıyorum ama bulamadım henüz ayrıca kışlık olması lazim sanirsam
tarafından
Bende bulamiyorum. Rahat olsun istiyorum ama bakalim insallah buluruz
(4,237 puan) tarafından
Instagramda pijamaevim diye bi sayfa var ben begeniyorum ordaki pijamalari gayet guzeller fiyatlarda baya uygun bi takim begendim uzerine polar sabahligi var terligi falanda var dogumda da olr bence
0 oy
tarafından
Ben nisan ayında doğurdum , kısa kollu giydim. Hastanede odalar çok sıcaktı ve beni ateş basmıştı iyice . Bence aşırı kalın bişey alma . Kalorifer yanar çok bunaltabilir.
tarafından
Onu da dusunuyorum aslinda ama bakalim.
0 oy
tarafından
ben dogumdan sonra cok terledim cok afakanlar bssti senin nasil olur bilemem ama penye alsan ustune bişey giyersin usursen kalin alirsan cozumu olmaz canim
tarafından
Sezeryan dogum olcak canim. 2. Dogumum. Ilkine gore hic birsey hatirlamiyorum. Nasil olcak bilmiyorum
tarafından
benimde seseryandi canim nornalde cok usunuyor diyorlar ama ben kendime serinlik ysptiriyodum :)
tarafından
Kisiden kisiye degisiyor demekki :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Zaten soğukta doğumun olucak kışlık al. Evdede giyersin rahatca sıcacık tutar pamuklu al
tarafından
2 takim alayim diyorum. Biri polar olsa nasil olur acaba onu da bilemiyorum. Cok kararsiz kaldim.
0 oy
(289 puan) tarafından
Aralık ortası canım benim de insaalah doğum 

Penye aldım ben 

Bi sabahlikli gecelik takımı aldım bi de orta kalın penye pijama takimi aldım 

Ev se polar sabahligi var onu kullanırım üşürsem dedim
tarafından
Her türlü önlemi almam lazim anlasilan
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Lohusa takımı almıs bırı olarak dıyorum kesınlıkle alma penye genıs bır pıjama al alt üst eve geldım gıymıyorum bol gelıyo kızımı emzırırken yüzüme dusuyo felan.
tarafından
Plansız gebelik oldugu icin bu kadar kararsizim isde
(8,363 puan) tarafından
Canım sezeryanda olsan fark etmez agı yuksek olsun tamam.
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben mevsimlik aldım ama hata mı ettim ki? Sonuçta kan kaybedecegiz. 
tarafından
Cok kararsizim
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Benim aralıkta ins.. Dagiden önü dügmeli penye pijama takımı aldım outlet kısmında cok uygundu... Üstüne penye sabaklık ve polar sabahlık aldım.. Hastanenin durumuna göre giyerim.. Hastane sıcak oluyor diyorlar.. Ama sanırım sezaryandan sonra üsümede olabiliyormjs polar sabahlıkta al bence birde kalon corap ve terlik 
tarafından
Sagol canim.. bu dagi internet sitesi mi
(1,093 puan) tarafından
Dagi pijama markası kensi sitesindede outlet var morhipodada daginin ürünleri var.. Morhipodan dagi pijama yazıp sıralamayıda ucuzdan pahalıya yaparsanız daha kolay görürsünüz ben lohısa takımını 71 liraya aldım oradan ve dagi pijamada iyidir
tarafından
Bakayim bir. cok sagol canim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
26 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 274 göst.
24 Mayıs 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 503 göst.
9 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yazar gecerim - BANU (12,861 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...