0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (302 puan) tarafından

Benim mutfağa karıncalar dadandı bu ay artık aşırı sinir oluyordum tezgahta ocakta dolanıyordular girdikleri yolu silikonlu kapattım çamaşır suyuyla temizledim sirkeli limonlu su yapıp sıktım başka yol buldu geldiler tarçın döktüm biraz geri çekildiler sonra üstünde geçip gitmeye devam ettiler çamaşır suyunu öylece sürüp bıraktım kuruyana kadar gelmediler sonra yine devam veee en sonunda

Geldikleri yollara çörek otu yağı sürdüm ve silmedim kaç gün oldu yoklar ilk sürdüğüm andan itibaren geri çekildiler ve artık gelmiyorlar size tavsiyem deneyin muhakkak şuan kurtuldum gibi gözüküyor İnşaAllah artık gelmezler 

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annemin en büyük sorunu ama artık uğraştırmamaya kadar verdim konuştum. Birinci katta oturduk bahçeli evde hadi ondan dedik dördüncü kata taşındı yine çıkıyor. Dedim artık uğraşma evin bereketi herhalde günah. Kimyasal bir ilaç kullanıyordu önceden işe yarıyordu
(302 puan) tarafından
Ben beşinci kattayız tavandan iniyorlardı birde duvara yukarı geldikleri yerlere sürdüm gittiler kayboldular
(13,202 puan) tarafından
Var bende de vereyim anneme bakalım
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Olmaz ki onlar limonu al geldikleri yere damlar bolca üzerine tuz dok sonra limon kabuğunu bırak orda kaldın bi iki gün toz oluyorlar veletler ahahshsh
(302 puan) tarafından
Yok kız gitmediler tuz limon hiç bişey fayda etmedi çörekotu yağını sürdüm kayboldular
0 oy
tarafından
Ay sağol deneyeyim bıktım artık valla. Öldürmek de istemiyorum burnumdan geldi.  Duasını felan okudum benimkiler Müslüman değil sanırım bana mısın demedi
(302 puan) tarafından
:) :)) bence de dene giderler İnşaAllah
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Valla benimde geçen sene geldi başıma eşim karınca yemeği aldı baya karınca onu yiyip yuvasına gidince hepsi ölüyormuş.. Bende istemedim ama nane yağı çörek otu pudra ne gelirse aklına yaptım yokk gitmediler onu alınca 2 günde evde 1 karınca bile kalmadı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 372 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayse.gull (6 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,825 kullanıcı

...