0 oy
255 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (985 puan) tarafından
Kızlar eşimle 3 saatlik mesafede bir yere tatile gidecez. 1 yaşında oğlum var . Evlendiğimizden beri ilk defa beraber tatile gidecez . Şimdi sorum şu oteli önceden mi ayarlayalım yoksa gittiğimizde mi ayarlayalım.  Oğlum 1 yaşında bebek arabamız yok komşumdan rica ettim veririm dedi . Birde oğlum için kurabiye poğaça çörek tarzı şeyler yaptım evde başka neler yapabilirim.  Yanıma ne alayım nasıl bir plan uygulamalıyım verimli güzel bir tatil olsun istiyorum.  Tatile dair her türlü tavsiyeye açığım. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlun 1 yaşında olduğu için, artık çoğu şeyi yiyordur. Bir iki şey götür ama çok da fazla özel yiyecek götürme bence. Oteli kesinlikle önceden ayarlayın, yer bulmak ayrı dert son anda gidilince daha yüksek fiyat verebilirler bir de checkin checkout saatlerini kaçırırsanız beklersiniz ortada uzun süre. 
(985 puan) tarafından
Peki teşekkür ediyorum.
-Reklam-
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Oteli gitmeden ayarlayin. Gidince yer olmaz yada fiyat size uymaz. 
(985 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yaaa nasıl heycanlanmissin biz çadır tutuyoruz giderken eksikleri alıyoruz. ... O yüzden otelle ilgili bilgim yok ama önceden ayarlayın yer olmazsa onun stresine girmeyin
(985 puan) tarafından
Önceden ayarlayalım en iyisi
tarafından
Yoksa bu kez otel otel gezersinjz ilk soru rezarvasyonunuz var mı olacak sonucta
0 oy
tarafından
Nereye gitmeyi dusunuyorsunuz
(985 puan) tarafından
Urfaya
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Oteli önceden ayarlayın tabi. Yer bulamazsanız açıkta kalırsınız sonra. 5 yıldızlı otele gideceksen bişey goturmene gerek yok. Yolda yiyeceği şeyleri yapsan yeter 
(985 puan) tarafından
Peki teşekkür ediyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Önceden ayarla canım çokta yorma kendini yemek için bebeğin büyük herşeyi yedirirsin kendinizle birlikte bebek arabası iyi olmuş rahatça gezersiniz
(985 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Gidicen yer nasi bi yer bazi oteller bebek arabasini kiraliyo
(985 puan) tarafından
Urfaya gidecez
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Normalde neler veriyorsun eğer corba tarzı veriyorsan siz yerken ona da veririsn. Eğer irmikli mama tarzı şeyler veriyorsan küçük kavanozlara sıcakken kapat otele gidince de dolabına koyarsın odada dolap vardır. Oteli de mutlaka önden ayarlayin sonra zor olur ara bul falan 
(985 puan) tarafından
Bizim yediklerimizden veriyorum
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Bence çok yiicek götürme 1 yaşındaysa sizin yediklerinizi yiyecek durumda kesinlikle oteli önce ayarlayın sahile yakın olmasına dikkat edin oğluna güneş kremi almayı kesinlikle unutma suya sokacaksan ve gitmeden gezilecek yerleri araştırın 
(985 puan) tarafından
Zaten kurabiye poğaça götürecem yemekten önce acıkınca eline veririm diye
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bence özel bişey yapma tatilde kap kacakla uğraşma derim zaten 1 yaşında yaptiklarin yeter acikirsa dışardan bisiler alırsınız tatil olarak da bebeğine bağlı :) eğer uslu sesiz nazlım bir bebeğin varsa zaten tatilin güzel geçer akışına bırak derim
(985 puan) tarafından
İnşallah güzel geçer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
4 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 797 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu