0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar 6.hissi kuvvetli olanlar vardır ve buna çok inanıyorum beni taniyorsunuzdur belki azda olsa sizce ben kendi duzenimi kurar mıyım ayrı eve çıkar mıyım lütfen cevaplayin ve ne Kfr sürer bu post fal bakmaya benzedi ama olsun şimdiden teşekkürler askolar ahgahdfh

12 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sen kimsin az çok hiç tanımıyorum seni 6 hissin kuvvetlidir:)))
tarafından
O zaman gelsin bebeler jsjsjsjjs
tarafından
Yav gelsin lanet olaun kurtulayım ben mahvoldum ağlamak istiyorum gerçekten böyle imdaat demek istiyorum okadar çok kan kaybettimki yani  hani böyle şey olarak değil leke değil akıyor yaa kalkiyorum oturuyorum akiyor
tarafından
Eşimde bana kızıyor kendini mi oldurcen niye taktiryon falan diyee ne bilim böyle olacak ben
tarafından
Şaka bir yana çok kötü bir durum meltem ya bütün dengen alt üst oluyor bu normal spiral zaten adet gününude uzatıyor yani normalden fazla oluyorsun ama hormonlu taktırdım zaman ne ağrı ne sizi nede kan kaybı hiçbiri yok valla
tarafından
Ya ben mahvoldum ya ben on gündür adet oluyom
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Tanımıyorum :) hıslerımde kuvvetlıdır ama sana bısı dıyemıycem bı kadın kafasına koyduysa yapar:))
(245 puan) tarafından
Kz kuvvetli diyon hele anam bacım gözünü kapa bi sey de be puahaha bekliyim burda cevabını
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kız nerden bilelim yaşam şartlarınız nedir onu bilmiyoruzki az çok yorum yapalım. Sarı çizmeli mehmet ağa
(245 puan) tarafından
Orası öyle ama hissetmissinizdir illaki
0 oy
(1,371 puan) tarafından

Kız ordan bakınca falcıya mı benzettin bizi :D sana 3 vakte kadar ev görünüyor bacım yaparsın sen aslansin kaplansin

(245 puan) tarafından
Puahaha valla gülmekten kirildim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Kız biz müneccim degilizz oyle sormussun ki :D
(245 puan) tarafından
Ahahaha kiz allah razı olsun sizden be koptum burda
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Az çok postlarina baktimda sende o koca varken sittin sene çıkamadım canım  cikabilmen için çok güzel bi delirmen lazım 
(245 puan) tarafından
Bende öyle diyom kendime anam
(7,280 puan) tarafından
Bu güzel delirmen lazim canım bukadar sesiz olma
(245 puan) tarafından
Kız valla eşim sağolsun anasına konuşturmaz ne derse sen cevap verme der ben seni korurum fln ama alttan da lafimi sokarim eşim benim yetime knsr
0 oy
(236 puan) tarafından
Neyiz biz müneccim falan mı
(245 puan) tarafından
Kz amaç hem eğlence hemde benim için bir teselli modu ışte ahgafv
0 oy
(130 puan) tarafından
Zor sendeki kaynana bendeki koca aynı kafalar çocukda oldu mu zor koca değil mübarek kaynana 
(245 puan) tarafından
Aahahhassss ağlanacak halime guluyom kurban olsunlar bana sana be kicimizi yesinler
0 oy
(265 puan) tarafından
Altıncı hissim gerçekten çok kuvvetlidir simdiye dek hiç şaşırmadım sanırım buda benim yeteneğim ♡♡♡
(245 puan) tarafından
Kız catlatma da şöyle bişey be ya hadi anam bekliyom
(265 puan) tarafından
Ama lütfen kırılma ve üzülme olur mu bu sadece his ayrı bir düzen kurman biraz zaman alacak meşakkatli yollardan geçeceksin gibi hissediyorum kolay olmayacak aklını kurcalayan bir problemin olduğunu hissediyorum öncelikle ona yoğunlaş ve çözmeye çalış ♡♡
0 oy
tarafından
Kadın isterse herşeyi yapar 
(245 puan) tarafından
Bilemedim tek benim elimde olan bişey değil ya aynen kadın isterse yapar da korktum suan kaynanamda kadın sonuçta hep onun yüZünden zaten
0 oy
(4,391 puan) tarafından
sizi tanımıyorum. 
(245 puan) tarafından
Kız tanımadan yorum yap
(4,391 puan) tarafından
Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. diyorum
0 oy
(260 puan) tarafından
Son durum nedir naptın ayrıldın mi
(2,461 puan) tarafından
Kız niye hortlattin postu:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 870 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 445 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 368 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,309 cevap

34,822 kullanıcı

...