0 oy
299 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Selam kizlarr size bişi sormak istiyorum ben . 

bir oglum oldu ilk ona bilee kilotlu çorap giydirdim kış aylarındayken şimdi de bir kız bebek bekliyorum 2 tane 0-6 ay ince kilotlu çorap aldım yazın elbisenin altina giydirebilmek icin kış işin ise 6-9 ay 3 tane aldım bugun A101 de 3-4 tane daha kalmış esimle gidince gördüm eşimde bu kadar kilotlu corabi giyinmez dedi 12 ay vardı kışın giyinmesi için istemistim 3-4 tane daha alirsam fazlami olur yoksa idealmidir ne sıklıkla giydiriliyor kiz bebeklerine kilotlu corap  kasımda dogum yapicam birde 

14 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yaza kadar giydirdim ben ama ilk doğduğunda değil daha ele avuca gelince 3 aylık gibi sonrası yazın bıraktım 
tarafından
Evet bitanem ilk dogdugunda bende giydirmem tabiki 40 i ciktiktan sonra bacakları üşümesin diye hastaneye giderken takimlarinin altina giydirmeyi düşünüyorum o zamanada yaz gelicek diger kış tam giydiricem artık ama o zaman icinde almam maaraf gibi gozukuyo eşim icin bende simdiden almaya ugrasiyorum 12 ay ideal olur bence ona o zaman
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bn hiç yazın giydrmiyorm  
tarafından
Yazin bende pek giydirmem cnm yazlik 2 tane aldim kirki cikarken elbiseyle giydirmek icin yada elbise giydirirsem altina ince giydiririm diye 2 tane yazlik 3 tane kislik aldim daha kislik alicam ama esim izin vermiyor fazla olur diye ben simdi gizlicene almayi dusunuyorum markette malum hic birsey kalmiyor hemen bitiyor
(1,975 puan) tarafından
Aynn yine al sen kız olsn
tarafından
Evet bencede birtanem almaya gidicem simdii hihih
(1,975 puan) tarafından
Hayrlisi olsn cnm
0 oy
tarafından
Bebekken pek giyilmiyor bebeğim ocakta doğdu şuan 7 aylık giydirmedim daha hava sıcak kendisi bunaliyor şort pijama geziyor evde anca tam yürümeye başlayınca giydiririm şimdi kış yaklaşıyor kesinlikle giydiririm 10dan fazla var ama hepsinin boyu farklı hediye olarak geldi gece uyku tulumu giyince külotlu coraba gerek kalmıyor birde gece bebeği çorapla uyutmak iyi değil evim fazla soğuk olmasa öyle yapacağım 
tarafından
Bende 40 ckinca o iki tane aldigim inceyi giydiririm cnm buyuk ihtimal yaz gelicegi için sonrası kış kontrole giderken takimlarinin altina kilotlu corap kesin giydiririm buralar cok soguk cnm birde surekli evi havalandirmak gerek kışta olsa o zamanlar onu giydirir uzerine bir ince zibin yelek patik üşümez bence
tarafından
Aynn öyle yaparsın pek giydirme boyları falan uzamaz bebeklerin gelişimi hızlıdır sık sık giydirme
0 oy
(4,909 puan) tarafından
Hiç giydirmedim. Onun yerine içi polarlı pijamalar giydirdim. Külotlu çorap kan akışını yavaşlatır, zararlıdır. Gerekli olmadıkça kullanmayın derim
tarafından
Oylemi cnmm bilmiyordum ama çok hoşuma gidiyor :))) ince bir atletle kışın cok guzel olurdu uyurken
tarafından
Uyurken bide djjfhfskjz
0 oy
(231 puan) tarafından
Valla benim ki Aralık'ta doğdu 4 5 tane kullandım ev sobalı evin içinde bir yere giderken sıcacık tutuyor kalın olanlardan da al
tarafından
Ayy bende oyle dusunuyorum birtanem yazlik sadece 2 tane aldim pembe beyaz o tel kacanlar var ya onlardan esimede diyorum bunu giydirirken tirnaklarini deydirme yirtilir ;))) o da güldü kislik 3 tane aldim simdi marketten 4-5 tane daha almaya gidicem gizlicene hahsha
0 oy
tarafından
Kesinlikle çok fazla. Eviniz sobalı bile olsa yine bence çok fazla. Napsin 7 tane kilotlu corabi
tarafından
Evim sobali olmiycak cnm ama köye tasinicaz hastane bize 2 saat mesafede olucak arabamiz isinmiyor her hastaneye giderken giydirsem kisin yetmez bile diye dusundm birde orada batsa degistirsem mesela
0 oy
tarafından
4tane bnde 1tane giydrdm daha kış gormedik ama giydrrm kışın sürün usumesn makina var 3_4 tane yetr canım 
tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Yani fazla sanki canım . İlk 3 ay giydirmedim ben sürekli battaniye örtülü oluyordu üstünde kendi hareketlenince giydirdim tam kış ayıydı 3 tane almıştım kalinkardan o kadar işime yaradı ki zaten bebek olunca makina sürekli çalışıyor kirlenince hemen yıkanıyor yani bana göre kış ayına denk geleceksw 3 tane yeterli zaten çabuk büyüyorlar
tarafından
Bende ilk ay icin 2 tane aldim kirki cikarken giyinsin birini digerinide elbise giydirirsem 40 dan sonra diye aldigim gerisi 6-9 ay 3 tane cnm markette de 12 ay vardi cok tatlilarrrrrrr
tarafından
Aynen öyle tatlı oluyorlar ama inan alıyorsn alıyorsun o kadar çabuk büyüyorlar ki sonra heryer küçük küçük eşya oluyor bende doğmadan o.kadar çok kıyafet tulum fazla fazla aldım hepsini bir kere giyebildi. Yani tek ümidim ikincinin de kız olması
tarafından
Hahsha cnm ;))) cok haklsn ama benimde çok hoşuma gidiyoo almak
0 oy
tarafından
Bence fazla bende kızıma kışın aldim 3 tane kalın sadece dışarı çıkarken pantolonunun altına giydirdim başka da giydirmedim hiç 
tarafından
Cnm ben bitek kilotlu corapla dursun kışın evde diye dusundum uzerine uzun kollu atletle hem rahat eder diye dusunuyordum
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Valla ben hiç giydirmedim içine ince ayaklı penye pijama giydiriyordum külotlu çorap çok dar mahfeder o çocuğu.
tarafından
Ayina gore buyuk giydiririm biraz daha cnm ve kisin onun icin daha iyi olur diye dusunuyorum bende
0 oy
(796 puan) tarafından
Al canim kisin cok rahat oliyo kulotlu coraplar benimki hep coraplarini cikarnak ister bende kulotlu corap giydiriyorum iyi oluyo 
tarafından
Bencede oyle cnm esimde bu kdr hepsini napicaksn diyo
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Al canım pijamasının altına giydirirsin dışarı çıkarırken kalınca giydirirsin .bende bi kaç tane daha alacam . Sen giydirirsin giyinir bebiş niye giyinmesin :)
tarafından
Ay sen ne kdra aldin cnmmm
(1,569 puan) tarafından
30 küsürdü canım ya kalın ya fiyatı normaldir diye aldım bende püü
tarafından
Benim aldiklarim aşiri kalin degil bitanem ama pamuktan boyle cok kalinsa ondan olabilirmi o fiyat*-*
(1,569 puan) tarafından
Olabilir canım .güle güle giyinsin minnoşlarımız
tarafından
Ayy evet birtanem insallahhhh
0 oy
tarafından
Külotlu çorap giyen bebeklerin bacakları hep soğuk oluyor . Ben bir iki kez baktım buz gibi hemen tayt içlik aldım ısındı çocuğum. Zaten bacağı sardığı için kan dolaşımını etkiliyor 
tarafından
Ayy oylemi cnmm :[ bilmiyordum ya
tarafından
Hiç giydirme bosver
0 oy
(770 puan) tarafından
Aralıkta doğdu hiç giydirmedim sıkar ya 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 367 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 618 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde MehmetEmirr (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 725 göst.
2 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 435 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,414 cevap

34,745 kullanıcı

...