0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar ek gidaya başladık malum önlük taksakta yine de kıyafetleri hep leke oluyor bir türlü geciremiyorum bütün kıyafetlerimiz mahvoldu. Napicam tecrübeli annelerden yardım istiyorum :)

6 Cevaplar

0 oy
(12,754 puan) tarafından
Bilen varsa bana da söylesin vanish kosla kullandım ama leke çıkmıyor küçük de değil ama kakaolu süt içerken dökülüyor felan çıkmamış 
(20 puan) tarafından
Vallaha hepimizin kanayan yarası
-Reklam-
0 oy
(13,261 puan) tarafından
Keşke etiketleme gelse burayada hilal var burda hilal anasını ağlatır lekenin :D
(20 puan) tarafından
En sevdiğim :D
0 oy
(383 puan) tarafından
en iyi iki leke çıkarıcı var canım ben denedim epey de memnunum. biri domestos renkliler için çamaşır suyu var onu lekenin üstüne damlatıp yıkayabilirsin ikincisi de elde yıkama bulaşık deterjanı onu da yemek lekelerinin üzerine döküp makineye kirli çamaşırı öyle atarsan iz bile kalmaz 
(20 puan) tarafından
Denicem çok teşekkür ederim
(383 puan) tarafından
rica ederim
0 oy
(482 puan) tarafından
Amway leke çıkarıcı al. Ben tozunu aldım aşırı memnun kaldim. Onca ürüne para boşuna yatirdim diyorum. Yalniz dikkat etmen gereken en önemli püf noktası kaynar sıcak suya tozu atıp karıştır. Sonrada yarim bi saat dinlenmeye birak.  Çaydanlıkta kaynasın su
0 oy
(649 puan) tarafından
Valla kosla benim elim ayağım daha cikaramadigim bi leke olmadi erkek kardesim bile çıkmayan birşeyi olursa bana getiriyor sen halledersin diye
0 oy
(1,223 puan) tarafından

image

bu benim kurtarıcm al pişman olmazsın ama makineye dökme pek faydası olmaz ben kovaya sıcak su yapiyorm içine bu tozdan döküyorm çamaşırları basıyorum inan çilek lekesi en çıkmaz lekeleri dahi çıkarıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
0 oy
7 cevap 146 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Btumut (45 puan) tarafından soruldu

374,649 soru