0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İki türlü de olmuyor. Yani ne yapacağımı ne yöne gideceğimi şaşırdım. Her fırsatta bı laf sokma çabasında aklınca . Az öncede bana suratsizsin dedi kimse senin kadar suratsız olamaz falan. Artık gerckten sıkıldım onlada onsuz da olmuyor daha önce defalarca denedm. Bişey olur önemli bişey söylemez. Yok suratsizsin yok senin umrunda mı sanki gibi saçma sapan cevaplar verir. Onun istediği şeyler olmayınca direk bu tavra bürünür. Bazen kavga esnasında çocuk için katlaniyorum sana der. Sonrasında özür diler sinirle söyledim der ama bir değil iki değil. Beni nasıl uzecegini çok iyi bilir . Ben normalde çok neşeli bı insanim ama eşimlr bozusunca haliyle her kadın gibi surat asarım konuşmam. Bu zamana kadar böyle oldu. Şimdi bana akıl verin bakalım ben napayım hicbisey olmamış gibi davranamam ama artık da doğru düzgün davrnsin beni eleştirmekten vazgeçsin istiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(5,955 puan) tarafından
Suratlısını bulsaydin derdim sürüm sürüm süründürürdüm net..
tarafından
Bunu hep söylerim zaten ben laf dalaşına girmek değil de çözüm istiyorum canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esinizle bile mesafeli olun Allah askina bunlari diyecek cesareti nasil buluyor ya gerekirse gece iliskiye girmeyin tovbeestafurullah cezalandirin onu bu yuzu vermeyin Allah askina sonra bes para etmez erkekler kendilerini bi halt saniyorlar
tarafından
Zaten böyle yaptığı için her fırsatta cinsel anlamda beraber olmak içimden gelmiyo olmuyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Söylediği hiç bileye sinirlenme kuzum,kudurur o zaman bak gör 

Rahaaat sakiiiin hiç umursama onu hatta gülerek cevap ver ve deki bugün biraz sinirli misin 

Puhahahhahaha kudurt onu hadi kız kendine gel
tarafından
Bunu deneyeceğim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
oturub konusa  bilirsin mesela.  neden hoslanib hoslanmadigin ianlata bilirsin hangiafi kalbini kiriyorsa  onun sende  hangi lafin kalbini kuruyorsa  konusarak anlasa birsiz.  konusmak bir  birinizi kinamadan yarqilamadan yaoin  sen soykesin sene  gore  boyme oldu demeden    yani anlayisli bir esse  bence dene.   
tarafından
Daha önce konuştum ama yok sen çok alıngansin diyo asla bazı şeyleri kabul etmiyo. Evi bile terk ettim düşünün 1 hafta sonra yine aynı şeyi yaptı
0 oy
(968 puan) tarafından
Esinle konuşmayı denedin mi rahatsız olduğunu söylesen 
(968 puan) tarafından
O zaman geriye tek bişey kalıyor takma herşeye gülüp geç umursama kendine zarar veriyorsun sana laf söyleyip zayıf noktani bulmuş oradan vuruyor sinirlenince genelde öyle oluyor o yüzden sende suratini asma hiç ne derse gül ki zayıf noktani bilmesin böylelikle senin takmadığıni görünce otomatik olarak daha laf edemez
tarafından
Bide bunu deneyeceğim artık teşekkür ederim
(968 puan) tarafından
Rica ederim canım kim olursa olsun zayıf noktani kimseye gösterme sinirlendiğinde ilk oradan vururlar
tarafından
Haklısın canım saol
(968 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,153 soru

11,349,566 cevap

34,814 kullanıcı

...