0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (743 puan) tarafından

Merhaba kizlar oğlumun dışkısından bu ikinci keredir dünle beraber hafif leke şeklinde kan görüyorum . Doğrusu korktum ebeyle görüştüm bilmiyorum dedi nette de çok farklı şeyler yazıyor . Çok şükür oğlumun emmesi tuvalet yapısı hareketleri enerjisi çok iyi anne sütü alıyor sadece 4 aylık sizce normal mi hastaneye gitmeli miyim .? Bu arada 3 gün önce 4 ay aşısı olunca ebe bize kan ilacı verdi vegaferon onu da araştırdım içinde paraben varmış o da yapmış olabilir mi bugünden sonra vermicem daha .. nasıl kötü icerekli bir ürünü sağlık bakanlığı tarafından onay alınıp bizlere veriliyor onu da anlamıyorum :/

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Canım kan böyle olmazki ya ilaçtan ötürü olmuştur ama tecrübeli anneler daha iyi bilir bana kan gibi gelmedi 
(743 puan) tarafından
İnşallah canım ilk defa karşılaşınca endişelendim doğrusu . Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Kakada kan varsa gıda alerjisi diye biliyorum. Doktora gidin mutlaka. Size diyet verebilir. Muhtemelen süt ürünlerini keser. Tabi bunlar benim etraftan gördüklerime göre tahminim. Mutlaka çocuk doktoruna gidin bence. İçinizi de ferah tutun internete bakınca hapşursak kanser oldun yazıyor.
(743 puan) tarafından
Kan ilacıni vermicem daha attım çöpe bir de kan ilacı vermeden gozlenme kararı aldım eğer hala oluyorsa bu şekilde lekelenme direk hastaneye gidicem inşallah. Teşekkür ederim canım
(375 puan) tarafından
Kan ilacını sidefer tavsiye ederim canım ama en çok da kendin deneme yapmadan önce doktora danışmanı öneririm.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Doktora gitmende fayda vr besin alerjisidir büyük ihtimal
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
(7,768 puan) tarafından
Kan ilacı da sidefer al canım
(743 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bakicam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 209 göst.