0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
9+5 hamileyim kalp atışı kesesi herşeyi gördük salı günü ikili test randevum var fakat sağlık ocağı ebesi rutin testler gebelik için kan idrar falan istedi beta istemiş beta 10000 çıktı haftana göre değerin düşük dedi yıkıldım resmen o kadar doktora gittim herşey yolunda normal niye böyle ki ilk haftalarda iki günde bir beta takip ettim artis gayet iyiydi herşey çok güzeldi 

3 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından
10 bin mi değerin.

Benm 6+1 de 10 binden yüksek diye makine saymamisti.

Belli haftadan sonra az yükseliyor kese bebek gelişimi nasıl?
(26 puan) tarafından
Yani doktor bişey demedi olumsuz kontrollerde ilk 65 ile öğrendim iki gün arayla 131 üç gün arayla 380 4 gün sonra 905 ondan sonra baktirmadim kese görünmüştü bugünde böyle çıktı sonucu
(2,692 puan) tarafından
Bence herşey iyi ise kana takılma çünkü artık bebek takip edilir kana bakılmaz. Dua edelim inşallah mübarek gün bebeğin sahlikla büyüsün canjm
(26 puan) tarafından
Hatta keseyi 5 haftada gördük doktor hemen göründü bazıları 7 8 haftada görünüyor dedi yani hersey güzeldi bu niye beta istediyse artık bundan sonra
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kese gorundukten sonra beta değerine bakma bile bakmıyorlar beta belli bı süreden sonra dusebiliyormusta sen bakma ona asıl doktoruna sorarsin
(26 puan) tarafından
Bilmiyorum acayip kötü oldum bu haftada niye beta bakilirki hersey yolundaydı her hafta gittim muayeneye ilaçlarımı düzenli alıyorum bir riskimin olmadığını soyluyo doktor tuhaf oldum ya
tarafından
Aldırma canım o ne bilecek ya sen doktoruna sor rahatlarsın kafana takma asıl alanında doktor bişey olsa soylemezmi
(26 puan) tarafından
Yani söylerdi diye düşünüyorum
0 oy
(453 puan) tarafından
Doktor keseyi görüp kalp atışını dinlediyse sorun yoktur yaa değerler her zaman hızlı yukselmiyor yani düşük yaptiginda bile belli bi süre sonra beta hcg düşmeye basliyo içini ferah tut birsey yoktur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...