0 oy
584 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,537 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Birazdan eline ulaşır Doğum günü bugün aramama gerek  varmı ekstra birde güzelmi aldığım Aslında bitki sevmiyor bakamıyor ama özellikle tercihim bundan yana oldu bakkaım kardeşlerinden gelene değer veriyormu bakabilecek mi :)görüntüsü hoşuma gitti

21 Cevaplar

+4 oy
(782 puan) tarafından
Cicek guzel ama sevmedigini ve bakamadigini bile bile almak bence doğru değil mesela bende severim ama bakamam ve orkide bakimi cok zor bir çiçek ve herkes duzgun bakamaz nazli bir bitki 
(1,831 puan) tarafından
Artıladım. Ayrıca doğum günü olan bir insana ne seviyorsa neye ihtiyacı varsa o alınır bakalım kardeşinin hediyesine değer vererek bakacak mı diye düşünülemez aksine o senin için böyle düşünebilir değer verseydi benim sevdiğim bir şey alırdı diye
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Cok guzell   cok begendin vlah
(1,537 puan) tarafından
İnşallah oda beğenir canım
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Vay anasini o aramali tesekkur icin 
(1,537 puan) tarafından
Arayacaktım ama zamanımda olmadı kuzum
(7,248 puan) tarafından
Iste alinca onun aramasi lazim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Benim görümcemde öğretmen öğretmen gününde yollamıstım aramamıstım. O alınca aradı. 
(1,537 puan) tarafından
Oda beni arar eline ulaşınca mutlu olur inşallah
(2,545 puan) tarafından
Olur olur çok güzel çiçek :)) arar teşekkür için :)
0 oy
tarafından
Gayet güzel inşallah bakabilir buna.

Hediye gidince o arayıp teşekkür etsin
(1,537 puan) tarafından
Mahsus aldım birazda bakalım güzel bakacakmı diye arasın söylicem zaten
tarafından
Ahahah çok fenasın kız
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Orkide güzel olur ama bitki sevmiyorsa başka bir şey de alabilirdin:) yinede düşünmek önemli olan 
(1,537 puan) tarafından
Aslında biraz muzurluğa yaptım bunu baksın bize değer veriyorsa :D
0 oy
(890 puan) tarafından
Beğendim güzel arama bence ona ulaşınca kendisinin araması lazım teşekkür amacli
0 oy
(236 puan) tarafından
Gayet güzel ama sevmiyorsa bakamiyorsa başka birşey dusunebilirdin 
0 oy
tarafından
Kıza inat eder gibi bakamadigi bir hediye almak saçmalık. ... Bende sevmem bakamam alınsın istemem hediye mi kalmadı da bakamadigimi bile bile çiçek almış inat etmiş bana derim 
(1,537 puan) tarafından
Baksın işte kardeşlerinden hatıra birazda mahsus oldu benimki:D
tarafından
Yazık :) ama sevinecegi hediye alırdim ... Yani inat etmek saçmalık karşıdakini kırar ... Biraz önce komşum inatlasti ben yeni 4 aylık bebeğim var .. bugün cuma inşallah daha çok olsun diyor ... Sırf bu yüzden senle konuşmam dedim konuşma dedi içeri geçtim ... Gerçekten inatlasmayin insanlarla yani morel vermek varken güzel bir hediye almak varken inadına yapmak şuan sana sinir oldum ama yarın geçer neyse beğenmedim gediyeyi
(1,537 puan) tarafından
Hayır ya ne inadı abartmayın inada 300tl verecek kadar zengin değilim hem ufaktan onu yoklamak Hemde bunun şakasını yapmak
0 oy
tarafından
Bana da böyle hediye gelse çok mutlu olurum çok güzel 
(1,537 puan) tarafından
Ah inşallah oda olur canım :)
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Cok guzelmis canim ama madem bitki sevmiyir baska bisede olabilir di. En azindan topraksiz cicek olabilirdi 
(1,537 puan) tarafından
Kuzum sevmiyor ama orkide sıradan bi bitki değil hem görüntü hem geçmiş bakımından çok nadide ben bunu ona layık görüp aldım oda baksın yani ne var :)
(7,410 puan) tarafından
Ya tabiki canim layık görmüşsün ne mutlu ama bakmayi sevmeyenede zor gelir diye dedim. Ama dedigin gibi bakiversin okadar almissin☺☺
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Güzel ama sevmiyor bitki demişsin yenileblr çikolata alablrdn
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Kiz buna bu kadar verecegine eline 300tl.vereydin daha makbuldu :D

0 oy
tarafından
Yani güzel ama onun doğum günü keşke onun seveceği bir şey alsaydın. İlla çiçek dersen de sukulent fln olsaydı bari.
(1,537 puan) tarafından
Orkide çok anlamlı çiçek kuzum yani basit bişeyde alabilirdim ama olmazdı şakasına bunu aldım değer veriyorsa bakar zaten seve seve hemde uzun yıllarca bunun şakasını yaparız :)
tarafından
Bende severim orkideyi de çok ilgi istiyor , eşim kaç tane aldı gözüm gibi baktım neler yaptım da olmadı attım çöpe öyle olunca daha çok üzülüyor insan. Hem görümcen çiçek sevmiyormus :D başka bir şey tercih etseydin sinir olmaz ins
(1,537 puan) tarafından
Yok olmaz diye tahmin ediyorum bakıp görcez artık olursada yapcak bişey yok birazda ani oldu aslında canım bakamadım çocuğumdan dolayı hediye son dakikaya kaldı anlık karar verip aldım neyse artık umarım beğenir
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Görümcen olasım geldi :)) 
(1,537 puan) tarafından
Gel aşkım :)
(1,236 puan) tarafından
❤️Çok ince düşünmüşsün bence :)
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yoksa gicikligi namı aldın kız sewmiyor dye:))☺️☺️
0 oy
tarafından
Vallah ben bu tarz bitki çiçeklere verilen parayı gereksiz buluyorum onun yerine kalıcı bir hediye alsaydın keşke 
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Söyle yengem olmadı beee:)
0 oy
tarafından
Çiçek çok güzelde ben o kadar para hayatta veremem heralde hahhshsh
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok güzel ve pahalı bana göre ben olsam çiçek istemezdim ama onu bile alan yok hahaha 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 424 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 628 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
0 oy
14 cevap 652 göst.

379,476 soru

11,360,058 cevap

34,838 kullanıcı

...