0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (4,858 puan) tarafından
Balık sezonu açıldı eşim iki gündür denizde daha gelmedi dünde poğaça yaptım ki denizde yerler diye dolaba attım neyse ablamla konuşurken poğaça hamuru yoğurdum falan dedim öyle muhabbet ettik geçti sonra annemle konuştum onada.dedim.kapattim bu dün oluyor biraz öncede arayın hal hatır sorayım diye konuşurken bana diyorki kendini ezdirme yapma alsınlar.yesinler ben bı tek kocami düşünerek yapmıyorum ki evede ayırdım sabah cocuklarim la kahvaltıda yedik ellerine.veriyirum.yiyorlar diyorum anneme biraz sert cikistim cunki ne yaparsam bana aynını söylüyor tatlı yapıyorum ne uğraşıyon boşver yav sanane seviyorum mutfakta olmayı seviyorum birşeyler yapmayı telefonu kapattım iki dakika sonra.ariyo beni asalayacak derecede kiziim kusura bakmaaa öyle birşey dediğim iciiin hemen sinirlenmee çok özür dilerim diyor alay eder gibi kinali kinali annemle konuşmayı bu yüzden istemiyorum ya aramayın ara niye aramadın olur yaşıyon mu derler aramazsam her defasında senin iki çocuğun var uğraşma boşver yorma kendini daha bir çok şey beni sürekli asagliyor çocukluğumdan beri böyle onun yüzüne kendime güvenim yok sen yapamazsın sen edemezsin diye diye b3ni sürekli asagliyor sabrım taşıyor artık bı sinirle buraya yazdım içimi dökmek için Allah aşkına sizde benimle aynı tavırda konuşmayın lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Aman ama babaya uygulanacak tarife he he dir bacım he dersin kendi dediğini yaparsın yoksa konuşurda konuşurlar
(4,858 puan) tarafından
Aramadan birdaha benimde bı sabrım var vallahi yetti artık ya evden çarşıya iniyorum iki çocukla nereye gidiyorsun yorma kendini yaaav yormuyorum kendimi ben sen fegilim diyorum bu sefer kötü ben oluyorum niye öyle demişim
(1,783 puan) tarafından
Biraz kafanı dinle konuşma sonra o da anlar rahatsızlığını
(4,858 puan) tarafından
Öyle yapıcam ama.her ne olursa olsun annem hep hakilidir öyle olmak istiyor şuan ben değil o haklı ona gore
(1,783 puan) tarafından
Kimse yoğurdum ekşi demez
(4,858 puan) tarafından
Aynen oyle
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
Sürekli böyle ise evet biraz can sıkıcı olur.Belki oda annelik iç güdüsü ile kendini ezdirme demek istiyordur.Ama burda ezilecek bir şey yok eşine poğaça yapmışsın ne var bunda insan evinde yani her şeyi yapmaz mı bilmiyorum saçma. Canım sende annene her şeyi söyleme evde yaptıklarına laf ediyorsa ondan bahsetme 
(4,858 puan) tarafından
Bu saatten sonra arasalrda açmayı düşünmüyorum yeter artık benimde bı sabrım var anlatsam daha öncekileri haklısın dersin bana
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Sizde yaptığınız herseyi anlatıyor musunuz ana sınıfına giden çocuklara sorulur bugün ne yaptın diye anneniz soruyor cevap mı veriyor sunuz annenizin belki canı istiyor yapamıyor anlattığınız da 
(48,906 puan) tarafından
muhabbet esnasinda söyleniyor napiyosun iyi misin iyiyim deyip cat kapatmiyoruz yapilan söyleniyor laf arasinda
(4,858 puan) tarafından
Evet canım anasinifina.giden bir çocuk olduğum için soruyor bende cevap veriyorum
0 oy
(48,906 puan) tarafından
ee tek kocanada yapabilirsin ne var ki bunda 
(4,858 puan) tarafından
Ona göre benim bu yaptıklarım çok çok yorucu iki çocuğum var yapamayacağım anlamıyor geliyor gibi konuşuyor kameralı konuşuyorum bakışlarından rahatsız oluyorum alaylı alaylı dahafa aramam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
0 oy
8 cevap 124 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 439 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,613 puan) tarafından soruldu