0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oynuyorduk aslinda 2 saniye kalktim arkami dönmemle düşmesi bir oldu 80 90 cm  yatak hemen acike gittik giderken yolda biras kustu ve uyku hali basladi tomografi cektirdik doktorumusa sira beklerken 2 doktor geldi hemen aldi oglumu ilgilendi hareketlerine falan bakti cok sukur tomografiside iyi cikti beyin cerrahida gordu cunku tam.kafa ustu dustu fiskirir gibi kusarsa getirin  2 3 saat uyudgunda arada uyandirip kontrol edin dediler okdar korktum ki bi anlik sanki nefesim kesildi eşimde çok korktu benim bagirmama aman diyim kizlar nolur hepimiz dikkat edelim ben daha emeklemeye calismaz diye dusunurken yatagin ortasindan 2 saniyede nasil dustu anlamadim

4 Cevaplar

0 oy
(9,597 puan) tarafından
Bizde aynı şeyi yaşadık dün gece aklım gitti ömrümden ömür gitti çok şükür bizim ki de iyi. Kaç aylık senin bebeğin 
tarafından
7 aylik canim ya bide gece benimle yatiyo yastik koyuyorum ama sabahta yastik vardi koruyucu alana kadar napcam blmiyorm
-Reklam-
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım benim oğlum da 7 aylık fıldır fıldır dönüyor yatakta falan bırakamıyorum korkudan hele yanımda yatırmaya daha tedirgin oluyorum. Bi yere gidince yer yatağında yatırırım ama uyandığında yerinde asla olmaz emeklemiyor ama yuvarlana yuvarlana ilerliyor. O yüzden çok dikkat etmek lazım. Tekrar çok geçmiş olsun. 
tarafından
Evet cok yuvarlaniyor yatakta benimle yatiyor canim ama yer yatagina gecerim artik 2 kere avuc içi kadsr kustu ama normalmi blmiorum
0 oy
(12,454 puan) tarafından
Bi anlık oluyor canım ben de çok korkuyorum bizim daha 4 ay olacak işte yeni yeni dönmeye başladı yerdeyiz artık koymuyorum bi yere 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Çok hareketliler malesef anlık oluyor. Benim oğlumda gecen kanepeden attı kendini. Allah'a emanetler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 334 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Canım oğlum (185 puan) tarafından soruldu

396,402 soru

11,857,575 cevap

35,954 kullanıcı