0 oy
482 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,834 puan) tarafından
He yemegin yanına ya Pirinc ya bulgur pilavı yaıyorum mutlaka hafta da 7 gün pilav yiyoz kızlar akşamları da makarna yer yatmadan hemen hemen her gün. Bunlar dışında ne yedirebilirim eşime Bi 10 kilo kadar alması lazım yaklaşık 3 4 aydır bu şekilde besleniyor ama tık yok ne yapabiliriz 

16 Cevaplar

0 oy
(54 puan) tarafından
Yapısı öyledir eşim 65 ben 43 kg yım aynı durumdan muzdaripiz
(5,834 puan) tarafından
İliğini kemiğini sömürdüm hahahaha djjdjs
(54 puan) tarafından
Heee o zaman başka
(10,025 puan) tarafından
Belli :D millet evlenir kilo alir seninki zayiflamis. Kiz benimkide spora gidiyodu verek az size :)
(5,834 puan) tarafından
Benim kaynım da evlendi duba gibi oldI eltime bakıyom çayının şekerini bile karıştırıyor çorabını bile giydiriyor bende onları yapsam işe yarayabilridi belki ne yazıkki üşengecim skksks
(10,025 puan) tarafından
Kiz o kadarini b3nde yapamam eli ayagi yokmu cay icmiyorum demlemiyorum bile kendisi demler alir icer. Corabini ne giydircem. Ama yemek yapiyorum yiyor yani :)
-Reklam-
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Benimde eşim kilo almıyo aldırmak istiyorum bal pekmez ceviz tahin fındık ver sabahları süt ver ne biliym almıyo benimkide
(5,834 puan) tarafından
Çerez de yemiyo desem yalan olur hafta da on günde bir alıyom yesin diye badem fındık ne varsa götürüyor ama Süt hiç sevmez
(17,721 puan) tarafından
Sağlıklıysa uğraşma kız napalım kader işte buda :))
(5,834 puan) tarafından
Çok şükür sağlıklı da işte biraz da kilo alsa fena olmaz yani :Dd
(17,721 puan) tarafından
Güzel olurda işte :)))
0 oy
(402 puan) tarafından
Bir arkadaşım geceleri süt bebe bisküvisü yiyordu etkisi varmı bilmiyorum ama.
(5,834 puan) tarafından
Mantıklı valla denemek lazım
0 oy
(12,490 puan) tarafından

İmkan olsa da benim kocamdan  20 kilo kadar nakil yapsak 8-)

(5,834 puan) tarafından
Ahaha mümkün olsa bende veririm işime gelir kız sjssj
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Yapısı öyleyse dünyayı da yedirsen metobolizmasi yakıyordur bişey yapamazsın. Kilolu insanlar da öyle bak akşama kadar aç kalıyorm doğru dürüst bişey yemiyorum ama asla kilo vermiyorum. Yani benim yediğim yemeği başka biri yese açlıktan bayılır ama bende tık yok. 
(3,141 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
(1,361 puan) tarafından
Ay aynı ben ya. Sabahtan akşama kadar bi avuç bişey yiyorum. Ama bi gram verdiğim yok. Şu içince kilo alır mı insan ya :)
(3,141 puan) tarafından
Öyle canım napalim yapımiz böyle
(1,361 puan) tarafından
Ben böyle değildim ya evlendikten sonra oldum
(3,141 puan) tarafından
O zaman verirsin sen ben kendimi bildim bileli kiloluyum çok verdim hep fazlasını geri aldm bu böyle nolcak bilmiyorum
0 oy
tarafından
Biz hergun makarna yiyoruz eşim de hiç almıyor ama çok sigara içiyor ona bağlıyorum 
(5,834 puan) tarafından
Benim eşim cok içmez ama sigara içenler genelde zayıf oluyorlar dogru
0 oy
(7,592 puan) tarafından
Sabahları börek yesin .
(5,834 puan) tarafından
İşe başlmadan börek poğaca neyin yiyormuş
0 oy
tarafından
Bu şekilde beslenmek ne kadar doğru sence kuzum bir beslenme uzmanından yardım alın bence 
(5,834 puan) tarafından
Yani evet cok sağlıklı degil ama zaten aşırı zayfı Bi insan da degil sadece biraz kilo alsa daha da iyi olur diye düşünüyor onun için uzmana gitmeyi düşünmedik hiç
0 oy
tarafından

Off bnde tam tersi olsun diyorum 90 kilo bizimki boyuda cok uzun değil tombiş duruyo o yuzden 175 boyu :D bu arada bende 47 kiloyum yani ediyle budu gibi

0 oy
tarafından
Patates yedir püre muz yedir ceviz yedir sonra kabız yabicak mide hemen sindirmicek lifli şeyler yedir 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Vitamin felan kullandi mi
0 oy
(396 puan) tarafından

Bak ben suan 4 yymurta kirdim esim oturdu yiyorr. Sende kir yedir :D

0 oy
tarafından
Canım bunyeseldir ... Diyetisyene gidip kendi vücut yapısına göre güzel kilo alma diyeti verebilir daha sağlıklı olur 

DİP NOT ... Pilavsiz yemeğimiz olmaz makarna harici haftanın.5..6 günü pilav vardır eşim kilo almaz .... Hamur iside kilo aldırır 
(968 puan) tarafından
Dip notuna yumurta kırdığımm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hic disardan yemeyiz ayda 2 kere doner cigkofte falan onun harici hep yemek yaparım hergun ya pilav ya makarna mutlaka olur ama yinede kilo almiyo esim bi öğünde 3 tabak pilav makarna yer onun harici corba baska yemek ne varsa salata herseyden yer ama almaz bende 55 den 49 a düştüm onceden bende tabak tabak yerdim ama cocuk olunca ona bakmaktan iştahım kesildi sofraya oturunca ona yedirim derkrn esim yiyip kalkiyo bende tek yiyemiyorum 
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Bağırsaklarda bisi var acaba eşim de ayni daha da veriyor hatta git diyorum gitmiyor da bi insan uyanır uyanmaz Wc ye gider mi afedersin büyük için 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Benimkide yer yer almazz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 547 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
7 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde YirmiDokuz (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayseglll (239 puan) tarafından soruldu

379,281 soru

11,352,800 cevap

34,825 kullanıcı

...