+1 oy
842 göst.
Diğer kategorisinde (1,105 puan) tarafından
Kızlar ben taç Bebek anahtarlik çıtçıtlı toka yapıp isteyen olursa satıyorum. Ama boş zamanlarımda da çıt çıtlı toka yapıp dışarda gördüğüm küçük kızlara veriyorum sevinmeleri hoşuma gidiyor. Bugün de arkadaslarimla dışarı çıktık. Yemek yerken bir arkadaş grubu gördüm 3 küçük kız vardı. Masaallah çok tatlıydı hepsi cantamsaki toklara baktım 3 çift var vallaha eksik olsaydı vermeyecektim birisi üzülmesin diye gittim verdim çok sevindiler anneleri teşekkür etti. Sonra yanlarına bir kız daha geldi tuvalete götürmüş ablası gelince o kız tokalari görmüş benim verdiğimi söylemişler yanıma geldi varsa bana da toka verir misin dedi bende başka yok ki dedim üzüldüğünü görünce annemden evinizin adresini iste yapıp evinize göndereyim dedim gidip annesine söylemiş sonra annesi geldi masaya istediğimiz bir renk yapar mısın dedi bende elikdetvarsa yaparım dedim şeker pembesi istiyorum birde nakışlı olanlar var onlardan yapın dedi. Bende elimde pembe ip yok kırmızı var ondan yapayim dedim. Pembe yoksa gerek yok boşuna kargo parası vermeyin dedi. Ne bilim bir tuhaf oldum. Bir çift toka için ip almak istemedim çünkü şuan ihtiyacım yoktuve gerçekten elimde pembe yoktu hiç bir tonu yoktu. Moralim bozuldu yemeklerimizi de yarım bırakıp kalktı. Şimdi de keşke bir tane ip alsaydim ne olacaktı sanki diye içim içimi yiyor 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen yapman gerekeni yapmışsın canım diğer türlüsü yuzsuzluk yapmış gibi geldi boşver balim
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Sen iyi niyet göstermişsin kadın suyunu sıkmış resmen. Hediyenin renk seçmesi mi olur. Sen öyle birşey teklif dahi etmeyebilirdin birde boşuna kargo vermeyin de yok nakışlı olanlardan olsun da teallam ya

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 766 göst.
0 oy
6 cevap 287 göst.
0 oy
10 cevap 253 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

396,299 soru