0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar selamm dun saglik ocagina gitmiştim saglik ocagindaki ebe 1 ayda 2 kilo almissin kilo alimini durdur dedi doktorum da bebegimin kilosuna 900 gram dedi buradan bakiyorum 990-1000 arasi olmasi gerek diyor ilerlermi yavaş yavaş yoksa dahami fazla yemek yemeliyim kilo almasi icin yardim edin lutfen anlayamadim 

1 cevap

0 oy
(9,887 puan) tarafından
Canim yedigin yemekle cokda alakali degil bebek kilosu. Inanki dogru duzgun birsey gemedim ilk hamileligimde sabah siki kahvalti yapardim aksam cogu zaman tek cesit sulu yemek yada corbayla yatardim ama oglum 3 hafta onde gitti son haftalarinda. 
tarafından
Ayy cnm ben bu kdr guzel beslenmedim 2. Gebeligim daha pekmez yedigimi bilmem cok nadirdir evlenmede. Once asla kahvalti yapan insan degildim simdi hamile oldugum icin zorla yapiyorum ama ondada bu kdr saglikli yemedim .d vallahi yumurtayida 2-3 gunde birtane yiyorum canim isterse yoksa tiksiniyorum cok yersem ;(
(9,887 puan) tarafından
Valla b3nde evlenmeden once calistim hep canim 8.5 sene hic kahvaltim yoktu benjmde ama oglumu iyi besledim :) simdi 2.o kadar dikkatli degilim cunku oglumdan firsat kalmiyor tabak yapmaya falan :) ama oglum 4250 dogdu
tarafından
Ayy massallah cnmmm ben cok istahsizim ama o halde 1 ayda 2 kilo almisim saglik ocagindaki hemsiremde dedi 2 kilo cok fazla anlamadim yesemmi yemesemmi
(9,887 puan) tarafından
Ye ama saglikli seyler ye iste canim hamurisi kizartma fastfood makarna pilav ekmek bunlari kisitla mesela. Gunde 1 bardak sut ic sabah ben mesela hic cay icmem sevmem sut yada komposto iciyorum erik suyu. Gunde 1 kase yogurt ye havuc ye meyve ye
tarafından
Ne guzel cnm ama sutten cok tiksinir oldum yoksa koyden her hafta gidip sut getiriyoruz imkanimiz var Allaha sukur meyveyide tarladan taze taze yeme imkanim var ama yiyemiyorum herkes kiziyor ;((( yok yani alismadik gtte don durmazmis hashha
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 157 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 169 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu

377,122 soru