0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (511 puan) tarafından
Ben avukat tuttum 12 milyara akrabalarim yazık o parayı çocuğa harcarsın devlet kadınlara özellikle çocuklu kadınlara ücretsiz avukat veriyor dedi onlardan davanı aç dedi ama vekaletnameyi avukata verdim zaten bide devletin verdiği avukatlar çok ilgilenmiyor diye duymuştum siz ne düşünüyorsunuz sizin fikriniz nedir

4 Cevaplar

0 oy
(7,683 puan) tarafından
Valla ben devletten tutmuştum çokta ilgilenmişti sağolsun canım onlar devletten parasını alıyor zaten bedavaya bakmıyorlar yani.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım gelirin ya da üstüne mal mülk birşey varsa alamazsın adli yardım.
(511 puan) tarafından
Gelirimde yok birşey de üstüme yok ama avukatı tuttuk zaten daha geri olmaz herhalde
tarafından
Yok canım. Vekalet verdiysen en kötü avukatı azledersin görevden. Ama paranın tamamını almasa bile yine de bir miktarını alır. Hazır tutmuşsun devam et bence de
0 oy
(3,783 puan) tarafından
Dünyanın parasını verip özel avukat tutmuştum hic bi boka yaramadı pislik çok pişman olmustum niye devletten tutmadm diye
(511 puan) tarafından
Bende üzüldüm şuan ya
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Avukatlik burosunda calisiyorum cmk gorevlendirmesi olan dosyalara da aynı titizlikte takip ediyoruz bi fark olmuyor bizim avukatlarda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 537 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Moryel (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.

385,898 soru

11,537,158 cevap

35,209 kullanıcı

...