0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar her gece bu kokuyu çekiyorum bide zaten hamileyim o koku bana buram buram geliyor gece yatarken kollarıma parfüm sıkıp yatıyorum artık bu gider konusu nasıl geçecek bebeğe zararı olur mu bunu her gece solumak

8 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Giderse geçer :D kiz bisey olmaz bebisine maskeyle yat cok rahatsiz oluyorsan bizim evdede oyle banyonun giderinde skntı var bnde cok rahatsiz oluyorum o yuzden maske takiyorum bagzen
(270 puan) tarafından
Ayyy o maskelerde ayrı kokuyor gülüm zaten bulantı ilaçlarıyla zor duruyorum ayakta :((
(266 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Banyoyu porcozdü sanırım onunla yıkadığım zaman 1 hafta 10 gün kadar kokusu olmuyor kalıcı çözüm bulamadım henüz 
0 oy
tarafından
Poset tik giderlere nerden geliyo yada deterjan dök icine yada karbonat limon dok kaynar su yada lavabo açıcı dok 
(270 puan) tarafından
Tuvalet banyo lavoba her yerden geliyor bu lanet koku :((
0 oy
(265 puan) tarafından
Gece gidere su dökün  kuruyor ondan geliyor koku bir de kapağı açıp saç artık vs varsa alın onlar da ıslakken duruyor kuruyunca koku yapar.

Benim giderler ne zaman koksa önce temizler  sonra su dökerim banyonun yer giderlerinden bahsediyorum 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım tıpa koy giderre bide içine naftalin koy 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Ben ara ara asit döküyorum o biraz rahatlatıyor ama nerden bulabilirsiniz fikrim yok
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Gider açıçılar oluyor ama şise icinde olandan sıvı bisey arada ondan döküyoruz tıkanmalara da iyi cözüm oluyo. Bizdede cok koku ve takınma oluyo. Alip döksün eşin pislik varsa kalınti temizler. Ardindan bollca sicaak su ve normal su. Ama kesinlikle sen yapma. Dehset agir bi kokusu vaar. Esinde yaapinca agzini burnunu sarsin. Sonra camları acip havanlasin ev 2 saat falan oyle girin eve
0 oy
(485 puan) tarafından
Yani buna bi cozum lazim tabi canim gider kokusu degil de parfum kokusu faha cok zarar verir cigerlerine tabi bebegi de etkiler 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 232 göst.
0 oy
7 cevap 147 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.

378,460 soru