0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar herşey ateş pahası lutfen yardımcı olurmusunuz ikinciye hamileyim  bir zıbın minictyde 120lira kargo kapıda ödeme derken 160i buluyor ama sadece bir takım iki takım zıbında yetmiyor bebek için LC Waikiki desen dahada fazla uçmuş hele yeni doğan esyalari dahada pahalı üç ayim kaldı doğuma zıbın takım olsun  yıldız pijamaları olsun çıtçıtlı badileri olsun bunlar lazım oluyor sürekli Yenidoğan bebekler kustuklari için falan çorap bile alamadık daha ucuz bildiğiniz uygun fiyata yeni doğan erkek bebek eşyaları olan bir site kapıda ödemeli yazarmisiniz bana lütfen üç ayim kaldı yetistiremeycem diye korkuyorum artık 

2 Cevaplar

0 oy
(2,751 puan) tarafından
Canım en ucuz bebek market.com a bak orası her yerden uygundu hatta bende bebeğimin ilk alisverisini ordan yapmıştım ve epey ucuzdu şimdi orası da pahalanmis ama yine diğerlerinden ucuzdur 
-Reklam-
0 oy
(5,109 puan) tarafından
Genelde fiyatları hep aynı mağazalar arasında az fiyat farkı var. Ben genelde bilindik markalardan alırım çünkü takımlarda bazı sitelerin markasında lastikleri, kumaşı bedeni falan  iyi değil di. Hatta dogumdan önce ben de çok araştırdım ama en uygunu e bebekte buldum çünkü indirimdelerdi zibinlar olsun 2 li 3 lu takımlar olsun hep indirime dek getirdim kalitesi de güzel

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 99 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
17 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.
10 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilayhsn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
2 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Fatmahani (77 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,502 cevap

35,954 kullanıcı

...