0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (777 puan) tarafından

Geçen yumurtayla ıspanağı blenderden geçirmiştim kek yapmak için bi kapağın beyaz kısmına girmiş temizledim ama inanılmaz kötü bi koku var ne yaptıysam geçmedi böyle olan var mı ne yapsam geçer yoksa kapağı atmak mı lazım kızlar 

image

3 Cevaplar

0 oy
(3,734 puan) tarafından
Sıcak suya karbonat at bunu içine koy geçer kokusu
(3,734 puan) tarafından
Geçtim kokusu denedinmi canm
(777 puan) tarafından
Karbonat limon tuzu yaptım canım sıcak suyla kaçtır şimdide suda sanırım geçmiş akşam tekrar bi sıcak su yapıp yıkıcam inşallah geçmiştir bi kaç kere yaptığımda geçmemişti kuzum umarım geçer ama suda şuan
(3,734 puan) tarafından
Aynen iyice beklesin canım o araya karbonatta dokebilirsin tekrar suya koyarsın iyi sevindim valla
(777 puan) tarafından
Valla o kadar çok döktüm ki  bu gidişle bi kilo bitecek canım ya geçmemiş ama hafiflemiş koku :(
(777 puan) tarafından
Kız ya bu seferde içine su girmiş çıkmıyo su bende balkona koydum valla suyun tamamen gittiğini nasıl anlayacağım bilemiyorum elektrik çarpar diye korkuyorum balkonda güneşte kurur belki dedm çünkü dün koyduğumda biraz su çıkmış içinden
-Reklam-
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Kuzum aynısı başıma geldi ben yiyevek kokusu sandım blender fazla ısınmış o uçtaki demir o beyaz plastiği eritmeye başlamış en son blender ın kafası tam oturmadı o beyaz yere erimiş genişlemiş uzun süre çalıştığı için sen çalıştırdığında kontrol et o beyaz kısma parmağımla bir elle işin bitince sıcak mı değil mi diye
(777 puan) tarafından
Yok kuzu ya baktımda erimemiş yakından baksana bi erimiş gibi mi duruyo? Ispanakla yumurta iyice karışsın diye fazla köpürttüm sanırım kenarlardan akmıştı biraz meğer o beyaz kısmından araya girmiş yumurta kokusuda leş gibi kokar ya çok fenaydı sorma :(
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim yumurta kalıntısı kalmistur ondan oyle olmustur domestosla yika belki gider
(777 puan) tarafından
O kısmına döküp beklettim canım ama yine aynı gece koymuştum yine yeşil yeşil akmış

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
8 cevap 442 göst.

384,909 soru

11,512,746 cevap

35,173 kullanıcı

...