0 oy
1,988 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Güzel bir bayanım sarışınım, saçlarım açık kumral, vücudum temiz 56 kiloyum tek kusurum boyumun kısa olması 153, evde olsun dışarda olsun çok bakımlıyim lazere gidiyorum evde akla gelmeyecek elbiseler çamaşırlarla geziyorum ama eşim hiç beni fark etmiyor onun gözü dışardaki kızlarda bebeğim oldu bir yılımı sadece onunla ilgilenerek geçirdim kendime bakacak fırsatım bırak onu lavaboya gidemiyor eşimin gelmesini bekliyorum o zamanlar aldatmış beni, kızı gördüm makyaj güzeli bekar eşimde resimlerini gördüm makyajsız hali gerçekten çirkin, esmer benden kilolu ama boyu var eşim sürekli benim boyumla dalga geçer gerçekten olay bumuydu diyorum kendime boyum olmadığı icinmi beni beğenmiyor olayı öğrenince uzun süre fırtınalı geçti hiç o konuyu sormayın boşanma falan oldu yalvarmalar aileler araya girdi eşim kuran üzerine yemin etti tövbe etti baya olaydan sonra döndüm ama şimdi ben kendimi beğenmez oldum sürekli şüphe içindeyim aldatıyormu başkasına bakiyormu atlatamiyorum döndüm ama pişmanım güven olmayınca evlilik olmuyormuş

61 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karaktersiz ******** oldukları için aldatıyorlar
(79 puan) tarafından
Aynen öyle akılları fikirleri uçkuru
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bunu zayıflık kiloluk güzellik çirkinlik kısalık uzunlukla alakası yok. Bazı erkeklerin içinde var bu pislik engel olamıyorsun. Sen istersen dünya güzeli ol gene içinde karaktersizlik olan adam yapıyor. Bide adı ney biliyo musun kaçak et. Geçen dışarı ekmek almaya çıktım kapının önüne geldim eşim telefonda konuşuyor hoperlorde konuşur eşim bende mahsus dinledm bakım ne konusucak içeri girmedim neyse adamla goy goy yapıyorlat adam diyoki ne yani kanka hiç mi kaçak et kesmedim. O ne lan diyo eşim. Oda diyor ki anla işte karıya gitmedn mi hiç. Malmisin oğlum evliyim eşim var eşimi mi aldaticam daha neler ben karımı seviyorum sevdiğimi nasıl aldatayim ayrıca ben ondan başkasıyla olmam doğru konuş diyor. Oda diyo e knk bende karımı seviyorum ama hep aynı çiçek olur mu diyo ya sus kapat ne biçim konuşuyorsun aynı şeyi karın yapsın gitsin başka adamla olsun hep aynı adamla olur mu desin hoşuma gider mi valla vururum abi diyor e o zaman sen razı olmuyorsun kadın nasıl razı olsun kendine yapılmasini istemediğin hareketi nasıl karına yaparsın bana böyle mal mal muhabbetler açma dedi sinirlendi kapattı. Masuss 2-3 dk daha bekledim öyle girdim anahtarla. Yani adamın içinde ibinelik varsa ne yaparsn yap aldatır.
(79 puan) tarafından
Maşallah eşine rabbim kimseyi şaşırtmasın zaten bu arkadaşlar yoldan çıkarıyor en çok benim eşimde böyle arkadaşı var samimi olduğu oda aynı lafı etti telefonda evdeki yetmiyor işte insan farklılik istiyor arada diyor şimdi görüşmesine izin vermiyorum
(3,141 puan) tarafından
Aynen insanı insan yoldan çıkarıyor ama insanın içinde yoksa cevabıni veriyor işte
0 oy
(11,403 puan) tarafından
Bunun fiziksel özellikle alakası yok yapacak olan her türlü yapıyor istersen dünya da tek güzel sen ol affedilmeyecek bi şeyi affetmissin ne diyelim umarım güvenini kazanabilir ve umarım gerçekten pismandir
(79 puan) tarafından
İnşallah bidaha olmazda bende unuturum artık
(11,403 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim yuvaniza huzur versin
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Bunun sizinle yada aldattığı bir kadınla alakası yok. Eşinizin karaktersiz oluşu ile alakalı. 
0 oy
(811 puan) tarafından
Ya adam aldatacaksa istersen dünya güzeli ol yine yapar. Yapmayacaksa da en çirkin de olsan sen ona dünya güzeli gelirsin. O yüzden lütfen kusuru kendinizde aramayın her zamankinden daha güven duyun kendinize.
0 oy
tarafından
İkinci şans ilkine ihanettir aldatmanın affı yok Allah düşmanına vermesin 
(79 puan) tarafından
Benim memleketimde bu durum öyle normalleşmiş ki babama bile güvenmiyorum diye bilirim
0 oy
(2,356 puan) tarafından
Mesele güzellik değil; mesele o erkeğin karaktersizligi afedersin kim olursa olsun ama o erkeğin ş.refsizligi!
0 oy
tarafından
Aldatmak, aldatılmak asla dış görünüşe göre yapılmıyor. Bu tutumunuza asla katılmıyorum. "Ben çok güzelim, kadın çok çirkin. Ama ona gitti" böyle bir şey olabilir mi? Kadın sizden daha güzel olsaydı normal mi karşılayacaktınız? 
(79 puan) tarafından
Erkekler öyle değilmi mesela Rus kızları güzel diye dipleri düşüyor kizlar onlara baksa nikahlarina alırlar hemen
(79 puan) tarafından
Erkekler öyle değilmi mesela Rus kızları güzel diye dipleri düşüyor kızlar onlara baksa nikahlarına alırlar hemen.
tarafından
Aldatmak her koşulda kabul edilemez bir şey. Benim takıldığım konu "Ben güzelim o çirkin" deyişiniz. Ayrıca aldatmanın kadını erkeği de yoktur. Aldatmak aciz insan davranışıdır. Eldekinden olmadan başka tatlar almak isteyen aç gözlü, bencil insan davranışıdır.

Ayrıca Shakira, Rihanna, Angelina Jolie, Adriana Lima ve daha kimler kimler aldatılıyor. Konu o yüzden sadece tip değil. Bunu anlatmaya çalışıyorum.
tarafından
Bu arada aldatılan siz iken neden suçu kendinizde arıyorsunuz ki? Bakımlıyım diyorsunuz. Elbiseler gecelikler vs. Bebeğiniz doğduğunda da kendinizi salmanız kadar normal bir şey yok, içinizden bir insan çıktı nihayetinde. Sizi sadece bakımlı halinizle mi seviyormuş nedir? Bakımsızken sizi bırakıp gidecek şahsiyeti artık yanınızda bile barındırmayın. Bu yola hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde diyerek çıkmadınız mı? Eminim onun da bakımsız ilgisiz anları olmuştur. Siz bırakıp gittiniz mi başkasına? Demem o ki hatayı asla kendinizde aramayın. Aldatılan sizsiniz, suçlu sizsiniz olur mu öyle şey? Size bebeğinizle mutluluklar diliyorum. Erkek egemenliğine son verdiğinizi ve kendinize önem verdiğinizi de okumak isterim. Umarım bu yolda ilerlersiniz ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayat güzellikten ibaret değil kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmıssın ama kocan se.refsızmiş kısacası bu
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Önemli olan güzellik değil 
0 oy
tarafından
Yani keşke yanına gelip seni silkeleyebilsem. Kız delirdin mi sen suçu kendin de arıyosun o adamı peşine köpek edebilirdin kendi özgüvenini tavan yapabilirsin demekki aklın fikrin eşinde ona göre yaşamaya çok alışmışsın söyleyince linç yiyorum ama aldatanı acımam aldatırım yada boşarım hayatımı yaşsrım uzaktan izler beni hadi boşanmadım diyelim o zaman da ilgimi tamamen keserim o saatten sonra naparsa yapsın derim çünkü madem naparsa yapsın ayrılmıyorum?!. Hayatımda o yok gibi yaşarım süslenir püslenir gezerim parasını yerim tırnak kadar değer vermem gözümde bi hiç olur evlilik kâğıt üzerinde devam eder ben hayatımı yaşarım
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Güven gidince ilişkiden geriye pek bişey kalmıyor.. Senide yıpratıyor.. Ayrıca sorun sende değil eşinde.. 
0 oy
(10,448 puan) tarafından
Adam sarışın sevmıyor demek ki... Neyse zaten canın sıkkın üzerine gitmeyeyim ama sarışınım güzelim esmer çirkin bir şey ifadeleri umarım sadece aldatıldığın kadına karşı öfken ile ilgilidir. Aldatılmak da aldatanın defosudur. Sen burada sorunlu olan değilsin eşin problemli, ahlaki sıkıntısı var. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Yok kız şerefsizlikten aldatmıştır ..
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Aldatmak  isteyenin  bahanesi  çokturdur  bacım  gözünün üstünde  kaşın  var  der  yapmak  isteyen 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Neden erkeklerin karaktersizliğinden olan biseyi kendi vücudunuzla ilgisi oldugunu düşünüyorsunuz 

Dunyanin guzeli de olsan karsidaki sadik degilse yine aldatir karekteri yok oldugu icin tekrar aldatir 
0 oy
(137 puan) tarafından
Emin ol eşin senden çirkindir aldatan kendini sorgulamalı içi içini yemeli kendi yüzüne bakamamalı. Sen neden kendini sorguluyorsun? Yanlışı yapan O. Çocuk vermişsin ona ve gecelerce yorgun bitap uykusuz bebeğinize emek vermişsin hadi o da hasta oldu yataklara düştü var mı garantisi? 
0 oy
(449 puan) tarafından
Güven olmadığı zaman evlilikten cok yipraniyor cunku benimde guvenim yok esime ama şöyle soyluyeyim inan bu devirde İslami yaşayıp hem sosyal medyada hemde sosyal hayatta başı yerde erkek parmakla sayılır. Belki azda olsa gönlüne su serpebilirim
0 oy
(357 puan) tarafından
Sizde bir eksiklik yok çirkin olduğunuz iiçin veya boyunuz kısa diye aldatılmıyorsunuz aldatılmıyoruz en bakımlı en güzel en uzun da olsanız karşınızdaki kişi sadık değilse yine aldatır fıtratları gereğince öyleler eşine sadık olup bunu başaran kişiler çok az yengem sarışın ela gözlü uZun boylu  beyaz tenli iki çocuk doğurmuş bir kadın  asla anlaşılmıyo ve 50 kilo kadın ama abim onu iki yıl önce aldatmıştı öğrenince söyleyemedim yengeme  anneme söylemiştim çok kızdı 40 yaşında ki oğlunu dövdü anneme söz verdi ama öğrendikki yine yapıyormuş ve bazen ne yaparsa yapsın ne sözler verilirse verilsin yine değişmiyolar Allah herkesin karşısına vicdanı olan merhametli ve sadık kişleri çıkarsım
(79 puan) tarafından
Benimde yakınlarım var aynı durumda gerçekten zor Allah ıslah etsin bunları
(357 puan) tarafından
Kurban olduğum Allahım bile böylesiyle baş edemiyor Allah o durumdanolan bitün kadınların yardımcısı olsun başta da benim bitanecik yengemin abimi de ıslah etsin
0 oy
(977 puan) tarafından
Kusur sende deil senin eşinin beyninde canım benimde eşim aldatti ama affedemedm bı ara ettim affedeym diye ama gönlüm el vermedi
(79 puan) tarafından
Bende çok git gel oldu ama hatasını anladı dedim çünkü yapmadığını yaptı eşim çok gururlu biri ama bana saatlerce yalvardı kapından ayrılmadı özürler diledi babam bile ** gibi pişman olmuş baksana dedi bende bir şans daha verim dedim geldim
(977 puan) tarafından
Bizde o yoktu sadece ağızda hicbisi yapmamış gibi barışmayi dusunmuo musun dedi ağiz ucuyla çaba yoktu belki öyle yapsa bende şans verirdim kızım için ama hep içim içimi yerdi yinede içimden affedemezdm . Sende eğer affettysen fazla düşünme güvenmeyi dene zaten yapsa herturlu önüne çıkartır Allah

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,365 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 1,191 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,847 göst.
0 oy
43 cevap 1,950 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu