0 oy
1,986 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Güzel bir bayanım sarışınım, saçlarım açık kumral, vücudum temiz 56 kiloyum tek kusurum boyumun kısa olması 153, evde olsun dışarda olsun çok bakımlıyim lazere gidiyorum evde akla gelmeyecek elbiseler çamaşırlarla geziyorum ama eşim hiç beni fark etmiyor onun gözü dışardaki kızlarda bebeğim oldu bir yılımı sadece onunla ilgilenerek geçirdim kendime bakacak fırsatım bırak onu lavaboya gidemiyor eşimin gelmesini bekliyorum o zamanlar aldatmış beni, kızı gördüm makyaj güzeli bekar eşimde resimlerini gördüm makyajsız hali gerçekten çirkin, esmer benden kilolu ama boyu var eşim sürekli benim boyumla dalga geçer gerçekten olay bumuydu diyorum kendime boyum olmadığı icinmi beni beğenmiyor olayı öğrenince uzun süre fırtınalı geçti hiç o konuyu sormayın boşanma falan oldu yalvarmalar aileler araya girdi eşim kuran üzerine yemin etti tövbe etti baya olaydan sonra döndüm ama şimdi ben kendimi beğenmez oldum sürekli şüphe içindeyim aldatıyormu başkasına bakiyormu atlatamiyorum döndüm ama pişmanım güven olmayınca evlilik olmuyormuş

61 Cevaplar

+17 oy
(8,581 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Angelina Jolie nin aldatıldığı bu dünyada senide harcarlar bacım.   Hersey guzellikten ibaret degil :)
(4,426 puan) tarafından
Irem derici var bide oda das gibi karı ala cem e bak üç kuruşluk karılarla kaç kere aldattı
Hülya avşar var kaya çilingiroğlu da o güzelim kadını aldattı
(2,291 puan) tarafından
Irem derici ile hulya avsara guzel dedin ya pes
(4,426 puan) tarafından
Niye çirkinler mi gayette güzeller hülya avşar özellikle gençliği çok guzel bir kadın  ama çirkin olsun güzel olsun hiç bir kadın aldatmayı hak etmiyor
(2,291 puan) tarafından
Hulya avsar simdi yaslandi.ama.irem derici hic de guzel degil
(4,426 puan) tarafından
Güzellik göreceli bir kavram tabi herkes in güzellik algısı farklı ")
-Reklam-
+1 oy
(1,371 puan) tarafından
Sadece çirkinler aldatilmiyor cnm hatta bence güzeller daha çok aldatiliyor çünkü karşısındaki dana kendinden üstün birini istemiyor gidiyor ezigin biriyle aldatıyor kentinde suç arama senin kocanda mallık
(79 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya sırf gözü dışardaki kızlara kayamasin diye ben ne emekler verdim ama boş
(1,371 puan) tarafından
Yok canım yok yorma kendini. Evdeki dünya guzelide olsa bu cü.k kafalilarin akılları hep başka kadınlarda olur
(79 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
tarafından
Bazıları doyumsuz bacım. İstersen dünya güzeli seçil yine doymaz başkasına bakar bazı tipler..

Sen kendini suçlama, begenmemezlik te etme.

Ama işte keşke geri dönmeseydin kendini yıpratıyorsun simdi de .

Allah yardımcın olsun 
(79 puan) tarafından
Gerçekten öyle evlerindeki helalleri görmeyip harama gidiyorlar. Psikiyatri ye gidecem bunun yüzüne
tarafından
Ah canım ya. Kafandan atmaya çalış dicem çok zor kesin. Bir süre akışına bırakmaya çalış bakalım inşallah zamanla bu şüphelerin yersiz olduğunu görürsün
(79 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Güven bi kere gittim mi gelmiyo vr insanı hergün kemirip bitiriyo
(79 puan) tarafından
Gerçekten öyle her gece TLF bunu kurcalıyorum birşeyler varmı acaba diye gün içinde nerde oldugunu düşünüyorum
(2,291 puan) tarafından
Bu sekilde kendini yipratcana cocuk yoksa ayril gitsin kafan fahat olur
(79 puan) tarafından
Bir buçuk yaşında bebeğim var babasına çok düşkün gittiğim zamanlar eşim kapıya gelirdi görünce aglardi baba baba diye :(
(2,291 puan) tarafından
Cocuklar icin bu hoduklere katlaniyoruz da sanki kiymetimizi bilcekler
0 oy
(846 puan) tarafından
Aldatma olmuş bu şüpheyle ömür boyu nasıl yaşarsın? Keşke hiç gelip devam ettirmeseydin arada çocuk var zor bir karar Allah yardımcınız olsun 
(79 puan) tarafından
Ey kızım biz kolaymı geldik bu yaşlara diyen kişiler yüzüne karşına çıkacak her erkek böyle olur falan baya kafama girdiler eşimde çok yalvardı hergun kapıma geldi bekledi
(6,441 puan) tarafından
Tek korktuğum bu biliyor musun aldatıldım kızım var babam da arkamda olacak biri değil bence ee barışırsam iş kendinin yeri geliyor gece gidiyor nerden bileceğim işte olduğunu gündüz teli çalsa gitse hep aklımda o mu başkası mı diye düşün dur zor vallaha rabbim sabrını versin ne diyeyim inşallah bir daha yapmaz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
bunun güzellikle çirkinlikle alakası yok eşinin içinde pislik varmış kusura bakma 
(79 puan) tarafından
Yok bakmadım bende suratına söyledim o lafı çünkü bilsin ne olduğunu
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Intersen dünya güzeli ol. Aldatmak isteyen yine aldatır. 
0 oy
tarafından
Bunun seninle bir alakası yok canım kimisi doyumsuz macera peşinde. Asıl macera nasıl oluyor cehenneme doğru sürüklendiklerin de görürler. Eden kendine ediyor kimsenin sana birşey yaptığı yok biraz da karakter meselesi. 

Evli adamlara yazan çizen kendini o konuma getiren kadınları da hiçbir zaman anlamadım anlamayacam da.  Allah ıslah etsin. 
(79 puan) tarafından
Allah ıslah etsin şimdi bekar kizlar hep evli erkeklerin peşinde sosyal medyada görüyorum sevgilimi bosattim sonunda diyerek paylaşım yapıyorlar
tarafından
Şimdi kalkıp kufretsem bunlara sana ne diye linç edecek olan feminist vatandaşlar toplasir buraya.
Yuva yıkanın yuvasınin olmayacaginin  farkında değil kuş beyinli onu seninle aldatan adam yarın öbür gün seni de başkasıyla aldatır.

Sırf böylelerine de fırsat vermemek lazım ya. İnadına bosamayacaksin.  O sevinci yaşayan b.eyinsiz yüzünden neden bir çocuk aile ortamında yaşama hakkini kaybetsin. Olan o küçük bebeklere oluyor.
(79 puan) tarafından
Bende bunu anlamıyorum nasıl güvene biliyorlar senide bir başkası için aldatmiycagini rabbim fırsat vermesin böylelerine
tarafından
Amin amin amin.
0 oy
tarafından
Bunun seninle alakası yok ki şeref yoksunu bi esin varmış demek ki 

Güzellikle alakalı olsaydı ünlüler aldatilmazdi

Erkeklerdeki doyumsuzluk riyakârlık aşağılık karakter onları aldatmaya itiyor 

Üzülme bi  angeli bile olsaydın aldatılirdin kocan tarafından 
(79 puan) tarafından
Öyle gerçekten
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kendini suçlama sakın bu senin eşinin karaktersizligi o yetinmeye bilmeyen biri ama güvende gitti mi zor valla Allah yardımcın olsun 
(79 puan) tarafından
Çok sağolun öyle dün gec geldi nerdeydin kimleydin diye baya sordum sinirlendi yaptıklarından sonra ne bekliyorsun dedim cevap veremiyor
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Boyunuz evlendikten snrami kısaldı niye dalga geçiyormuş görmemişmi alirken
(79 puan) tarafından
Bunu bende diyorum kendinin boyunda çok uzun değil ki benden 7 8 santim var arada ben uzun boylu olsaydım zaten onamı bakardım
(3,084 puan) tarafından
Ee o zaman o da baya kısa sende ona aynısını de
(2,562 puan) tarafından
Siz birbirinizi bulmussunuz sende eşinden farkın yok
(2,562 puan) tarafından
Sende diyorsun uzun olsam onami bakarım diye
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yapcak olan senin cırkinliğine güzelliğne dayanarak bakmaz canm.krndını bosuna suclama güven bı kere gittimi gerı gelemz ya kabullencen yada sal gitsin
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Sen niye kıyaslıyorsun ki canım o kadınla aldattıysa yarın öbürüyle aldatır yani sen güzelsin emin ol ki o seni hakedecek kadar ne ki bunu düşün derim sakın kendini kimseule kıyaslama evladınla mutlu ol 
(79 puan) tarafından
Benim kıymetimi biliyor benden başkası ona benim yaptığımı yapmaz bunun bilincinde alla şükür namazım kuranim var ilgili biriyim buna bayılıyor ama işte neden
(3,016 puan) tarafından
Öyle değil canım onun demesi lazım ki ben bu kadını hakedecek ne yaptım demesi lazım seni böyle düşünmesi lazım
0 oy
tarafından
Aldatmasi için çirkin olmana gerek yokki.... karaktersiz olan her insan aldatır 
(79 puan) tarafından
Gerçekten öyle
tarafından
Üzme sen kendini
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Güven denilen şey bi kere kırıldın mi zor işte...

Ama sorun sende değil eşinin karaktersizliğini hiç kendinde kusur arama yok ..
(79 puan) tarafından
İşte zor oluyor benim onlardan eksiğim neydi diyorum kendime sürekli
(8,986 puan) tarafından
Bunu kendine yapma ... eksiğin yok fazlan var ama Esin seni cepte gördüğü için bunu anlamıyor
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ne çok tipe takılmışsın hiç karakterden bahsetmemişsin. Adriana Lima bile aldatılmış bu dünyada. Aldatılmanın tiple alakası yok karakter bozukluğu.
(79 puan) tarafından
Tipe takmamin sebebi eşimin beni umutsamayip dışarıya bakması ben dışarı çıktığımda kaç erkek adam benimle konuşmak istiyor hamile halimle bile utanmadan yaklaşanlar oldu bunu neden eşim görmüyor disardakiler görüyor
0 oy
(233 puan) tarafından
Keske konu sadece güzellik olsa . İnsanın içinde varsa yapacağı varsa ne yaparsan yap bakar yapar , insallah bundan sonra sana iyi bir yuva dilerim canım 
(79 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(504 puan) tarafından
Olay hiç bişey değil güzel kardeşim olay senin eşinin şerefsizliği. Seninle beraber bebeğine bakıp büyütüp ilgilenecek yere gitmiş seni mi aldatmış midesiz köpek emin ol hepimiz aynı yollardan geçiyoruz hepimiz çocuk doğurduk bakımsız kaldık ben bıyıklarımı bazen iki hafta alamıyordum o kadar onların peydahladihi bebekleri büyütmeye calisiyrouz aldatılmayı mı hakediyoruz. Kendinde kusur arama o midesiz kocanda ara 
(79 puan) tarafından
Ne kadar güzel ve doğru söyledin ki
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Aldatmanın bahanesi yok ama bu erkekler boslamaya gelmiyor evlilikte zor iş anacim. Çocuğu olmuş etmiş adamın umrundami. Allah merhametli vefalı erkeklerle karşılaştırsın 
(79 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
tarafından
Bir erkwgin gözü disardaydaysa sen ne yaparsan yap faydası yok gülüm benim boy 1.45 kilom 55 olmuştur kesin tesettürlüyum  makyajdan falanda anlamam ama eşim beni çok seviyor değer veriyor ve sevgisini hersekilde bellide eder sağolsun yani bunun boyla bakımla hiç alakası yok 
(79 puan) tarafından
İnsanın içinde Allah sevgisi olacak Allah korkusu olan zaten emanetine iyi davranır harama bakmaz
tarafından
Aynen öyle canım haramı helali haramı bilenler ve dediğin gibi  canım

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,363 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 1,189 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,844 göst.
0 oy