0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Oglum 1aylık yuzunde kızarıklıklar vardı sivilce gibi kollarındada vardı ve konagı vardı basında doktor test yapmadı alerji olablir yuzde doksan dedi. Ve gece mama veriyorm recete ile mama yazdı. Krem falan verdi diyet yapacaksın dedi. Ama ben nasıl yapıcam bilmiyorum özel degil doktor cok ilgilenmedi yapan anneler yardımcı olurmusunuz ne yediniz nasıl yol izlediniz sonra nasıl diyeti acmaya basladınız bilgilendirirmisiniz ben ye yiyecegimi bilmiyorum cocugun tavugamı yumurtayamı etemi sütemi peyniremi neye var acaba eialerjisi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
O zmaan diyetisyene mi gitmen gerek acaba bilemedim 
tarafından
Yaaaa senin tombik gamzeni severim bayilirim gamzeye 8 kardeşiz 2 miz hariç hepsinde var .... Esimdede var kızımda çok olsun istedim kocaman kocaman iki tane var kızımda oğlumda var ama o kadar baskın değil .... Bende yok .... Velhasıl gamzenin çukuruna mutluluğumu gomsunler
(2,705 puan) tarafından
Ahahaha artk gamzede yaptırıyolar sahteee:)))bızım sulale gamzelıdır benımkıde baya cukur ama kızımın o kadr cukur degıl eşimde cok sevıyo gamzeyı
tarafından
Yaaaa kim sevmez ki ya ... Sana gamzeli Oburiks dicem :)
(2,705 puan) tarafından
Ahahha de baklm canm sorun etmem❣️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm bır aylık bebekten ne beklıyosun cok taze sıcaktan olabılır kafana göre suan alerjı dıyemezsın bunu amca alerjı doktoru bilir.ve aldıklarınıda lutfen kullanma ılacı kremı kullan ama ılacı kullanma cok cok taze bebek alerjı ılacı alamaz boyle durumlarda ılaclı ozel mamalar var alerjısıne göre mama seklıde dozuda degısıyor.benım kızım alerjen bı cocuk bende alerjen bır anneyım uzun zamandır diyetteyım kızımın süt ve yumurtaya var sütü az cok hafıflettık ama yumurts cok ama cok yuksek cıkıyor anafılaksı derecesınde yanı eger bebekte cok cıddı alerjı varsa Allah korusun sonu ölüme bıle gidiyor ama bı kabarıklıkla senı korkutmasın yanı ısılıktır dıye düşünüyorum kakada mukus yada kan vs gördun mu anne sutunden o kadr gecmez cok ıstıyosan hepsını tek tek dene kendınde 1hfta arayla hngısıne reaksiyon gösteryosa ondan uzak dur.

Diyete gelınce kpalı paket hazr gıda asla tuketmıyosun ıcınde sut ve sut ürünlerı dahıl sadece sut yazmıyo sütün baska cıns ve adları var gözden kacırmaman gerekıyo.dondurma kek tatlılar vs neredeyse herseyde süt var yanı cok zor olcak senın ıcın 

Demem okı kafana göre hareket etme bosu bosuna alerjısı olmayan gıdalardan mahrum bırakmş olcaksın bunun cevabını en ıyı alerjı doktoru verır sanmıyorum bır aylık bebekte alerjık olsun
0 oy
tarafından
Eğer süte alerjisi varsa ve emziriyorsan süt ürünleri hiçbir şey tüketme canım 
0 oy
(679 puan) tarafından
Içinde sut bulunan herseyi yemeyeceksin örneğin kek paketli gıdalar yogurt peynir sütle alakalı olan hersey once bi bunları tamamen kes ve cocuga mutlaka test yaptir
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Bak canım doktor alerji olabilir demiş ama senin öncelikle alerji doktoruna gitmen gerekiyor doğru teşhis almak için süt ürünleri ve yumurtayı yemiceksin ama süt ürünü içeren hiçbişey bisküvi bile. 
0 oy
(679 puan) tarafından
Süt alerjisi varsa dana etinede olur ama kuzu etine olmaz dana etide tüketme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 556 göst.
0 oy
4 cevap 437 göst.
25 Aralık 2018 Aile kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu