0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dedem vefat edeli 8 gün oldu ve dayilarim teyzem felan gitti hepsi baska sehirlerde burda bitek annem var anneminde evi arabayla yarım saat ve babam pazarlamacı pazartesi gidip cuma geliyor iki kucuk kardesim var onlarinda okulu acilacak annemde annanemde kalamiyor sen gel demis annaneme o da evimden sogurum diye gitmiyor benim evimde annanemle 2 dakika mesafede az önce annanem aradı ben alışana kadar bizde kalır mısın sabahları sorun olmuyor ama akşamları korkuyorum diye bende eşime sorayım dedim eşim anlayışlıdır bu konularda ama kendi annesigilde bile kalmiyor evlendikten sonra bende ev yakın zaten olmadi aksamdan aksama gideyim esim gelmese bile diyorum içimde bi yöndende bu sefer benim varlığıma alışırsa sonradan daha zorlanır diye de düşünüyorum sizce kalayım mı

2 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Anneannen varlığına kocanda yokluğuna alışır canm
tarafından
Eşimden yana sorun olmaz işi gereği 3 4 gün evde olmadiğı oluyor bazen ama bilemiyorum kuzum ya gelemem desemde darılır mı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alışana kadar kal bence daha çok taze acısı eşininde bişey diyeceğini sanmıyorum Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
tarafından
Kuzum bende bisey diyecegini sanmiyorum ama bu seferde annanem alisirsa surekli gidip gelemem sonucta evim var daha mi kotu olur onun icin diye dusunuyorum acaba bunun icin psikolojik yardima felan mi basvursak diyorum
tarafından
Bilemedim şimdi olabilir
tarafından
Bide benim oğlan yatagi disinda asla biyerde yatmiyor 7 gun boyunca cenaze evindeyim gunduz uykularinda asla uyumadi orda eve gidip geldim uyuttum uyandi gittim geri o yondende sorun olacak gibi
tarafından
Anneannen sizde kalmaya gelmez mi anlat ona çocuğunun uyuyamadığını bi süre sizde kalsın
tarafından
Kuzum bende dedim gel bizde kal yabanci yokya salonu sana oda yapalim dedim evimden sogurum baska yerde kalirsam diyor yoksa herkes cagiriyor evine dayimlar felan goturecekti gitmedi

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 886 göst.
0 oy
8 cevap 297 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 292 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu